Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Gibraltar.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Gibraltar.

Magistr

Bakalář Business Administration (BBA) je akademický úspěch představí student 's absolvování různých obchodních kurzů. Během čtyř let studia student bere třídy týkající se podnikání, včetně těch, týkající se specifického koncentraci.

Gibraltar je skvělým místem k výkonu vysokoškolského vzdělávání, jak vyplývá model anglickou školní docházky. Ačkoli tam byly kdysi málo instituce vyššího vzdělávání v zemi, nedávné nařízení vlády vedly k vytvoření těchto institucí.

Univerzity pro titul bakaláře Gibraltar. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Gibraltar zde.

Čtěte více

Bakalář Business Administration (Hons)

University of Gibraltar
Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Gibraltar

Připravte se na svět obchodu s tímto tříletým, průmyslově zaměřeným kurzem. [+]

O tomto kurzu

Dnešní podnikatelský svět vyžaduje absolventům znalosti o všech aspektech podnikání, kteří jsou schopni kriticky myslet a jednat rozhodně.

Tento kurz je navržen ve spolupráci s Poradnou skupinou univerzitních obchodních klíčů, vysoce kvalifikovanými akademickými pracovníky a odborníky z oboru a připravuje vás na obchodní výzvy tím, že vám poskytuje dovednosti na vysoké úrovni v klíčových aspektech podnikání, jakož i hlubší znalosti v oblasti vybraných specializace.

Kurz také nabízí neocenitelné zkušenosti s prací v rámci odvětví prostřednictvím každoročních stáží. Studenti mohou také vybrat jednu z následujících oblastí: management, finance, digitální inovace, účetnictví, marketing, cestovní ruch.... [-]