Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Indonésie.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Indonésie.

Magistr

BBA, také známý jako bakalář Business Administration, je akademický úspěch, který naznačuje, znalosti v oblasti podnikání a obchodu. Většina programů BBA trvat asi tři nebo čtyři roky úspěšně dokončit.

Indonésie přijala vysoce kvalitní vzdělávací systém, který poskytuje vzdělání ve třech základních úrovních s nejvyšší úrovní bytí univerzitní úrovni. V poslední době se země upgrade pět kolejí, aby plně vysokých úrovních s cílem vstříc i zahraničním studentům, kteří mají zájem studovat v Indonésii. Vyšší vzdělávací programy v Indonésii jsou akreditovány národním akreditačním rady pro vysoké školství. Národ 's hlavním městem je Jakarta.

Jeden z největších městských center Indonézie, Tangerang je centrem dobrého islámského vzdělávání v této zemi. Všichni ti, kteří se těší na získání dobré náboženské výchovy by měl jít do Tangerang.

Univerzity pro titul bakaláře Indonésie. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Indonésie zde.

Čtěte více

Bakalář Mezinárodní Obchodní Administrativa

Swiss German University
Campus forma Denní studium 4 let July 2018 Indonésie Tangerang

Studijní program Business Administration je určen pro studenty se ucházejí, aby budoucí obchodní vedoucí a manažeři se silným analytické a praktické dovednosti pro práci kvalifikovaně v jakémkoliv prostředí, včetně multikulturní jeden. [+]

O studijním programu

Studijní program Business Administration je určen pro studenty se ucházejí, aby budoucí obchodní vedoucí a manažeři se silným analytické a praktické dovednosti pro práci kvalifikovaně v jakémkoliv prostředí, včetně multikulturní jeden.

Po prvních třech semestrech, BA Study Program nabízí dvě koncentrace: Mezinárodní marketing a obchod a finance a bankovnictví. Každá z těchto koncentrací dodat vám s potřebnými znalostmi, dovednostmi a sebedůvěrou na pomoc při efektivní a úspěšné řízení. Studenti jsou rovněž obohacena o mezinárodní certifikací, Podnikání Programu rozvoje stejně jako International Computer program založený které umožňují studentům uspět v neustále se měnícím a vysoce konkurenčním podnikatelském prostředí po celém světě. Je to jasná výhoda pro úspěšnou budoucí kariéru. ... [-]