Filter
Obchodní administrativa
Jižní Korea Seoul Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Jižní Korea.

Student získává Bachelor of Business Administration (BBA) stupně po dokončení nezbytných studií týkajících se podnikání a obchodu. To obvykle trvá čtyři roky na plný úvazek zápisu vydělat tento typ míry.

Instituce vysokoškolského vzdělávání včetně pravidelných čtyřletých vysokých škol a univerzit. Vzdělávání je brát velmi vážně v Jižní Koreji, a země je domovem několika univerzit světové úrovně, z nichž mnohé mají výměnné dohody s různými zahraničními univerzitami, a jsou dobrý způsob, jak pro cizince, vyzkoušet si život v zemi.

Soul je také nazýván jihokorejskou mega město kvůli tomu, že více než 10million obyvatel. Soul se nachází v provincii Gyeonggi as má 25 správních obvodů. Je domovem mnoha prestižních univerzit v Jižní Koreji.

Univerzity pro titul bakaláře Jižní Korea. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Jižní Korea zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Kookmin University

Bakalářský titul v oboru Business Administration poskytuje studentům s vynikající vzdělávací nadace, které jim pomohou vést východoasijských digitální ekonomiky po dokonč ... [+]

Bakalářský titul v oboru Business Administration

Bakalářský titul v oboru Business Administration poskytuje studentům s vynikající vzdělávací nadace, které jim pomohou vést východoasijských digitální ekonomiky po dokončení studia. Škola stanovuje globalizace, podnikání, a digitalizaci jako poslání vysokoškolské vzdělání a realizuje několik programů. Za prvé, škola pořádá různé mezinárodní aktivity a výměnné studentské programy, jako je například výuka podnikání na vietnamských studentů v korejštině, které poskytují studentům s globalizací příležitostí. Za druhé, je to také pořádá každoroční studentské soutěže k posílení podnikání a ducha spolupráce. Za třetí, všichni prváci jsou povinny přijmout 3C (Důvěra, kompetence a Challenge), seminární kurzy, které jsou navrženy tak, aby jim pomohla snadno přizpůsobit se prostředí vysoké školy. Nakonec, škola se snaží poskytnout co nejvíce příležitostí, stáží jak je to možné usnadnit účast studentů v obchodním světě, před dokončením studia.... [-]

Jižní Korea Seoul
Březen 2020
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině