Filter
Obchodní administrativa
Kanada British Columbia Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Kanada.

BBA, nebo Bachelor of Business Administration, je akademický označení propůjčený na studenty, kteří úspěšně dokončí asi čtyři roky na plný úvazek ročníkové práce v podniku a program commerce účely. BBAs je známo, že zvýšení možností.

Kanaďané kladou velký důraz na učení, a vyvinuli prvotřídní vzdělávací systém s vysokými standardy. Nejenže Kanada poskytovat bezpečné, čisté životní prostředí, ale to bylo souhlasně zařazen jako jeden z nejlepších světových míst pro život z hlediska kvality života OSN.

Univerzity pro titul bakaláře Kanada. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Kanada zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Royal Roads University

Věříte v rovnost, lidská práva, spravedlnost a při ochraně životního prostředí pro budoucí generace. A vy, stejně jako mnoho vedoucích ředitelů a podnikatelů, si uvědomít ... [+]

Přehled

Věřit v rovnost, lidská práva, spravedlnost a zachování životního prostředí pro budoucí generace je myšlení studentů v programu BBA v oblasti obchodu a udržitelnosti. Stejně jako mnoho vedoucích ředitelů a podnikatelů si uvědomujete, že tyto problémy jsou předními hnacími prvky podnikové inovace a strategie. Připojte se k BBA a dozvíte se více o tom, jak pevné hodnoty a aspirace mohou posílit úsilí o změnu vůdce - mohou řídit výrobky, procesy a organizace zítřka.

Už jste se aktivně podílel na vedení změn a iniciativ udržitelnosti? Studenti mohou mít nárok na vstupní nebo programové stipendia k jejich výuce.

Tento program je nabízen se dvěma vstupními body:... [-]

Kanada Victoria
August 2019
Denní studium
2 - 4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
College of the Rockies

Bakalář Business Administration (BBA) je inovativní program, který je navržen tak, aby integroval koncepční přístupy a metodiky studijního programu obchodní administrativ ... [+]

O

Bakalář Business Administration (BBA) je inovativní program, který je navržen tak, aby integroval koncepční přístupy a metodiky studijního programu obchodní administrativy se specializovanými znalostmi udržitelných obchodních praktik. Čtyřletý program zahrnuje také liberální umění a laboratorní vědy, kromě specifických obchodních funkcí, jako je účetnictví nebo marketing, a řeší rostoucí potřebu organizací, aby se zavázaly a prokázaly udržitelnost. Studenti rozvíjejí schopnost samostatné duševní práce a připravují se na výzvy kariéry v oblasti účetnictví, marketingu, finančních služeb, pohostinství, místní správy a dalších pozic v různých organizacích, včetně korporací, malých podniků, neziskových organizací nebo místní správy. Absolventi BBA mohou také pokračovat ve studiu zaměřeném na odborné certifikace a označení. Program je navržen tak, aby byl flexibilní a přístupný. Studenti mohou studovat na plný úvazek nebo na částečný úvazek, v tradičních učebnách nebo v on-line formátech, rozhodnout se zaměřit se na konkrétní volitelný předmět a vstoupit nebo ukončit program na různých místech. Kvalifikační kurzy z jiných institucí mohou být použity pro splnění až 75% požadavků na vyšší úroveň kurzu... [-]

Kanada Cranbrook
September 2019
4 let
Campus forma
Online forma
Online & Campus forma
Přečtěte si více v češtině