Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Katar.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Katar.

Magistr

Bakalář Business Administration (BBA) stupně se uděluje studentům, kteří dokončí studium rok kurzu čtyři na plný úvazek na univerzitě. Předmětem koncentrace studované pro tento stupeň se vztahují ke světu obchodu a podnikání.

Katar, je suverénní arabský stát, který se nachází v západní Asii, zabírat malý poloostrov Katar na severovýchodním pobřeží mnohem většího Arabského poloostrova. Vzdělávání City je poměrně nový podnik v Dauhá financován katarské vlády přes Katar Foundation. To je doma k Katar akademie, výukové centrum, Academic Program Bridge (podobně jako vysoká škola prep školy), jakož i pobočka kampusu Texas A & M University (Engineering).

Univerzity pro titul bakaláře Katar. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Katar zde.

Čtěte více

Bba - Mezinárodní Obchodní A Manažerské Studie

Stenden University Of Applied Sciences - Qatar
Campus forma Denní studium 4 let September 2018 Katar Doha

Čtyřletý titul Bachelor of Business Administration v mezinárodních obchodních a manažerských studiích byl vyvinut v roce 2001 třemi evropskými univerzitami se zaměřením na ekonomiku, management služeb a podnikání. Tato spolupráce vyústila v mezinárodní, kulturně přizpůsobivý a interaktivní studijní program, který studentům nabízí příležitost stát se kreativními inovátory, efektivními komunikátory, rozhodujícími projektovými manažery, informovanými osobami s rozhodovacími pravomocemi i empatickými vůdci. [+]

Kurz

Čtyřletý titul Bachelor of Business Administration v mezinárodních obchodních a manažerských studiích byl vyvinut v roce 2001 třemi evropskými univerzitami se zaměřením na ekonomiku, management služeb a podnikání. Tato spolupráce vyústila v mezinárodní, kulturně přizpůsobivý a interaktivní studijní program, který studentům nabízí příležitost stát se kreativními inovátory, efektivními komunikátory, rozhodujícími projektovými manažery, informovanými osobami s rozhodovacími pravomocemi i empatickými vůdci.

Médium výuky je angličtina.

Program a aktivity

Během prvního ročníku se dozvíte o mnoha tématech, abyste získali širokou představu o dovednostech, které mezinárodní manažer potřebuje. Předměty, jako je řízení marketingu a prodeje, manažerské účetnictví, mezinárodní řízení a organizace a mezinárodní obchodní prostředí jsou řešeny.... [-]


BBA – INTERNATIONAL HOSPITALITY MANAGEMENT

Stenden University Of Applied Sciences - Qatar
Campus forma Denní studium 4 let September 2018 Katar Doha

This four-year Bachelor of Business Administration degree in International Hospitality Management is designed to prepare students who aspire for management positions in hospitality and service organizations, in both the private and public sectors. It is distinguished by its emphasis in combining theory with the practical application of concepts and managerial skills, with an added focus on internationalization. [+]

The Course

This four-year Bachelor of Business Administration degree in International Hospitality Management is designed to prepare students who aspire for management positions in hospitality and service organizations, in both the private and public sectors. It is distinguished by its emphasis in combining theory with the practical application of concepts and managerial skills, with an added focus on internationalization.

The focus of the modules is in imparting knowledge and skills in both service management and hospitality management.

The medium of instruction is English.

Programs and activities

In the first year, students are introduced to the hospitality and services industry highlighting the different aspects of services and the customer in the context of service.... [-]


BBA – TOURISM MANAGEMENT

Stenden University Of Applied Sciences - Qatar
Campus forma Denní studium 4 let September 2018 Katar Doha

[+]

Bakalářský titul Business Administration v oblasti managementu cestovního ruchu má za cíl poskytnout odborné znalosti v oblasti podnikání a managementu potenciálním odborníkům v odvětví cestovního ruchu a služeb.

Médium výuky je angličtina.

[-]