Filter
Obchodní administrativa
Katar Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Katar.

BBA, což je zkratka pro Bachelor of Business Administration, je akademický titul uděluje těm, kteří skutečně dokončit asi tři nebo čtyři roky pečlivého ročníkové práce v podniku nebo obchodu související disciplíny.

Katar, je suverénní arabský stát, který se nachází v západní Asii, zabírat malý poloostrov Katar na severovýchodním pobřeží mnohem většího Arabského poloostrova. Vzdělávání City je poměrně nový podnik v Dauhá financován katarské vlády přes Katar Foundation. To je doma k Katar akademie, výukové centrum, Academic Program Bridge (podobně jako vysoká škola prep školy), jakož i pobočka kampusu Texas A & M University (Engineering).

Univerzity pro titul bakaláře Katar. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Katar zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Stenden University Of Applied Sciences - Qatar

Čtyřletý titul Bachelor of Business Administration v mezinárodních obchodních a manažerských studiích byl vyvinut v roce 2001 třemi evropskými univerzitami se zaměřením n ... [+]

Kurz

Čtyřletý titul Bachelor of Business Administration v mezinárodních obchodních a manažerských studiích byl vyvinut v roce 2001 třemi evropskými univerzitami se zaměřením na ekonomiku, management služeb a podnikání. Tato spolupráce vyústila v mezinárodní, kulturně přizpůsobivý a interaktivní studijní program, který studentům nabízí příležitost stát se kreativními inovátory, efektivními komunikátory, rozhodujícími projektovými manažery, informovanými osobami s rozhodovacími pravomocemi i empatickými vůdci.

Médium výuky je angličtina.

Program a aktivity

Během prvního ročníku se dozvíte o mnoha tématech, abyste získali širokou představu o dovednostech, které mezinárodní manažer potřebuje. Předměty, jako je řízení marketingu a prodeje, manažerské účetnictví, mezinárodní řízení a organizace a mezinárodní obchodní prostředí jsou řešeny.... [-]

Katar Doha
February 2020
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Stenden University Of Applied Sciences - Qatar

Tento čtyřletý titul Bachelor of Business Administration v oboru International Hospitality Management je určen pro přípravu studentů, kteří usilují o manažerské pozice v ... [+]

Kurz

Tento čtyřletý titul Bachelor of Business Administration v oboru International Hospitality Management je určen pro přípravu studentů, kteří usilují o manažerské pozice v pohostinských a servisních organizacích, a to jak v soukromém, tak ve veřejném sektoru. Vyznačuje se důrazem na kombinaci teorie s praktickou aplikací konceptů a manažerských dovedností, s důrazem na internacionalizaci.

Zaměřením modulů je poskytování znalostí a dovedností v oblasti správy služeb a řízení pohostinství.

Instruktážní instruktáž je angličtina.

Programy a aktivity

V prvním roce jsou studenti seznámeni s průmyslem pohostinství a služeb s důrazem na různé aspekty služeb a zákazníka v kontextu služeb.... [-]

Katar Doha
February 2020
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Stenden University Of Applied Sciences - Qatar

... [+]

Bakalářský titul Business Administration v oblasti managementu cestovního ruchu má za cíl poskytnout odborné znalosti v oblasti podnikání a managementu potenciálním odborníkům v odvětví cestovního ruchu a služeb.

Médium výuky je angličtina.

[-]
Katar Doha
February 2020
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině