Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Keňa.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Keňa.

Magistr

Vydělávat Bachelor of Business Administration (BBA) zahrnuje zapsat do prezenční formě studia obchodu nebo podnikání. Většina univerzit vyžaduje čtyři roky řádné tříd čas, aby nárok na Bachelor of Business Administration.

Keňa je považována za jednu ze zemí v Africe s jejich horní univerzitě prozatím University of Nairobi. Loni keňskou vládu, upgrade 15 institucí, aby plně univerzitní status, ve snaze zvýšit studenta dostupnost těchto univerzit.

Univerzity pro titul bakaláře Keňa. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Keňa zde.

Čtěte více

Bachelor of Business Administration (BBA)

Esami Business School
Campus forma 3 let February 2019 Keňa Nairobi

Cílem programu je zlepšit a předávat pokročilé znalosti, dovednosti a kladné atributy v obchodní administrativě kandidátům tak, aby na konci programu, budou moci v jejich organizacích vykonávat manažerské funkce ve správě podnikání. [+]

. Struktura

Cílem programu je zlepšit a předávat pokročilé znalosti, dovednosti a kladné atributy v obchodní administrativě kandidátům tak, aby na konci programu, budou moci v jejich organizacích vykonávat manažerské funkce ve správě podnikání. Program dále poskytuje příležitost absolventům, kteří se mohou ucházet o další studium na magisterské studium MBA nebo jiné postgraduální programy.

Program BBA je nabízen ve večerních hodinách od 17:00 do 22:00. Třídy probíhají dva až tři týdny za dva a půl až tři měsíce.

Programové prostory

Program BBA ve večerních hodinách je nabízen v členských zemích ESAMI na následujících místech: - Arusha, Mwanza, Dar es Salaam, Tanzanie; Nairobi, Keňa; Kampala, Uganda; Lusaka, Zambie; Lilongwe a Blantyre, Malawi; Harare, Zimbabwe; Windhoek a Oshakati, Namibie; Mbabane, Svazijsko; Maputo, Mozambik; Mahe, Seychely.... [-]


Bakalář Business Administration

Africa International University
Campus forma Denní studium 4 let May 2019 Keňa Nairobi

Bachelor of Business Administration je zaměřen na přípravu studentů na kariéru v obchodních a souvisejících oblastech. Stupeň si klade za cíl poskytnout studentům široce založené obchodní vzdělání, které bere v úvahu potřebné dovednosti k výkonu jako profesionál v dynamickém globálním podnikatelském prostředí. [+]

Bakalář podnikového vedení

Bachelor of Business Administration je zaměřen na přípravu studentů na kariéru v obchodních a souvisejících oblastech. Stupeň si klade za cíl poskytnout studentům široce založené obchodní vzdělání, které bere v úvahu potřebné dovednosti k výkonu jako profesionál v dynamickém globálním podnikatelském prostředí. Program integruje víru a křesťanské hodnoty, které umožní studentům učit důležité dovednosti efektivní manažeři potřebují k přežití a uspět v dnešním trhu.

Po úspěšném absolvování předepsaného průběhu studie pro Bachelor of Business správy, bude absolvent získali znalosti, dovednosti a schopnosti, aby bylo možné:... [-]