Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Keňa.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Keňa.

Magistr

BBA, také známý jako bakalář Business Administration, je akademický úspěch, který naznačuje, znalosti v oblasti podnikání a obchodu. Většina programů BBA trvat asi tři nebo čtyři roky úspěšně dokončit.

Země nalézt ve východní Africe se oficiálně nazývá Keňské republice. Přestože vzdělávací systém byl koloniální a Velké Británii, a země má dnes 8-4-4 systémy vzdělávání. 8 let ZŠ a 4 roky středního vzdělání. Vysokoškolské vzdělání trvá 4 roky. To nahrazuje 7-4-2-3 systému.

Univerzity pro titul bakaláře Keňa. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Keňa zde.

Čtěte více

Bakalář Business Administration

Africa International University
Campus forma Denní studium 4 let May 2019 Keňa Nairobi

Bachelor of Business Administration je zaměřen na přípravu studentů na kariéru v obchodních a souvisejících oblastech. Stupeň si klade za cíl poskytnout studentům široce založené obchodní vzdělání, které bere v úvahu potřebné dovednosti k výkonu jako profesionál v dynamickém globálním podnikatelském prostředí. [+]

Bakalář podnikového vedení

Bachelor of Business Administration je zaměřen na přípravu studentů na kariéru v obchodních a souvisejících oblastech. Stupeň si klade za cíl poskytnout studentům široce založené obchodní vzdělání, které bere v úvahu potřebné dovednosti k výkonu jako profesionál v dynamickém globálním podnikatelském prostředí. Program integruje víru a křesťanské hodnoty, které umožní studentům učit důležité dovednosti efektivní manažeři potřebují k přežití a uspět v dnešním trhu.

Po úspěšném absolvování předepsaného průběhu studie pro Bachelor of Business správy, bude absolvent získali znalosti, dovednosti a schopnosti, aby bylo možné:... [-]