BACHELORSTUDIES.CZ

Univerzity, vysoké školy a obchodní školy po celém světě

Bakalář Business Administration (BBA) je akademický úspěch představí student 's absolvování různých obchodních kurzů. Během čtyř let studia student bere třídy týkající se podnikání, včetně těch, týkající se specifického koncentraci.

Najdi top MBA a magisterské programy na nejlepších obchodních školách a univerzitách v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, Německu, Francii a po celém světě!

nalezené výsledky Filter

Betriebswirtschaft (ba) pravomoc poli cestovního ruchu a eventmanagemet - částečný úvazek

NBS Northern Business School
Kampus Kombinované 8 semestry Září 2019 Německo Hamburg

Part-time studijní program v oboru Business je akreditován, celostátně uznávané kurzy, které nabízí Hochschule Wismar - University of Technology, podnikání a design.

Bakalář Business Administration: Mezinárodní obchod (BBA)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)
Kampus Denní studium Kombinované 42 měsíce Září 2020 Finsko Hämeenlinna Riihimäki Valkeakoski Forssa + 4 více

Náš studijní program v mezinárodním obchodě poskytuje studentům bakalářský titul v oboru Business Administration (BBA) s rozsahem 210 kreditů, který může být dokončen za 3,5 roku. Titul je dokončen zcela v angličtině. Vaše studijní cesta bude vytvořena z modulů zaměřených na naše tři hlavní vzdělávací pilíře, kde se zaměřujeme na mezinárodní management, globální trhy a rozvoj podnikání. Studie provádíme kombinací teorie a praxe s podnikatelským přístupem.

Bakalář podnikového vedení

Mantissa College
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 4 roky Přihlašování započato Malajsie Kuala Lumpur Spojené státy americké Fullerton + 3 více

Kurz Bachelor of Business Administration (BBA) je nabízen ve spolupráci s Paris Graduate School of Management, Francie (PGSM). Tento program připraví kandidáta na začátek profesionální kariéry v oblasti podnikové správy nebo řízení podniku. Tento kurz pomohl mnoha studentům analyzovat a hodnotit dovednosti v reálném životě pro jakékoliv pracovní situace nebo prostředí, které mohou být v budoucnu součástí.

Bachelor of Business Administration (BBA)

IMSG International Management School Geneva
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 3 roky Únor 2020 Švýcarsko Geneva + 1 více

Bakalářský studijní program Bachelor of Business Administration (BBA) je koncipován tak, aby připravoval absolventy s potřebnými znalostmi, dovednostmi a hodnotami pro efektivní aplikaci různých obchodních principů a nástrojů v organizačním prostředí.

Bakalář podnikového vedení

CALIMT
Online forma Denní studium Kombinované 2 - 4 roky Červenec 2020 Spojené státy americké USA Online Irvine + 2 více

CALIMT Bakalář Business Administration (BBA) zavádí základy podnikání, jako je účetnictví, finance, marketing, operace a vedení.

BBA (Bachelor of Business Administration) - Univerzita UK

Master Education International - Dubai / Sharjah
Kampus Kombinované 2 roky Září 2019 Spojené arabské emiráty Dubai Sharjah Abu Dhabi + 2 více

BBA (Bachelor of Business Administration) je bakalářský program sestávající ze tří fází s kontaktními třídami dodávanými ve Spojených arabských emirátech jen na FRIDAY'S, který může být dokončen asi za 2,5 roku.

Bachelor of Business Administration (Brusel)

KU Leuven: Faculty of Economics and Business
Kampus Denní studium Kombinované 3 roky Kontaktuj školu Belgie Brussels + 1 více

Bachelor of Business Administration (BBA) je vyučován v angličtině a má silné mezinárodní zaměření. Je to praktické i akademické. Jedná se o přístup "praktické orientace" a "věda jako základ". Obchodní administrátoři jsou manažeři, kteří mohou přijímat informovaná strategická rozhodnutí v reakci na ekonomické výzvy a příležitosti.

Bachelor of Business Administration (BBA)

Al Akhawayn University (in Ifrane)
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 5 roky Srpen 2019 Maroko Ifran + 1 více

Program Bachelor of Business Administration (BBA) doplňuje široké vzdělávací cíle odrážející se v základních učebních osnovách AUI. Cílem programu BBA je připravit studenty na vedoucí pozici v podnikovém, profesním a veřejném sektoru globální ekonomiky. Navíc poskytuje výuku nejvyšší kvality, která slouží jako model pro další univerzity, které mají zájem o rozvoj globálně zaměřeného podnikatelského programu. AUI udržuje vysoce kvalifikovanou fakultu, která se zavázala k výuce špičkové kvality a informování o novém vývoji prostřednictvím vědeckého výzkumu a přímého zapojení do podnikatelské a ekonomické komunity.

Online BBA

University of Illinois Springfield
Online forma Denní studium Kombinované Září 2019 Spojené státy americké USA Online

University of Illinois Springfield (UIS) on-line bakalářský titul v oboru Business Administration (BBA) umožňuje studentům podílet se na dynamické on-line vzdělávání komunity a dokončit jejich práci na kurzu s využitím nejnovějších informačních technologií a vzdělávacích zdrojů prostřednictvím world wide web. BBA nabízí dvě možnosti přizpůsobení své akademické kariéry v UIS. Stupeň BBA Comprehensive vás připraví na vstup do pracovní síly s pevným základem pro úspěch. Koncentrace BBA v absolventech managementu se učí znalosti a dovednosti potřebné k tomu, aby se stali vůdci ve své profesní kariéře.

BABM (BA (Hons) v oboru řízení podniku), University of Wolverhampton, Velká Británie

Westford University College
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 24 - 36 měsíce Přihlašování započato Spojené arabské emiráty Sharjah United Arab Emirates Online Nigérie Lagos Jihoafrická republika Cape Town Kuvajt Kuwait City Saúdská Arábie Riyadh Johannesburg Dammam Bahrajn Bahrain Online Ghana Accra Kanada Toronto Dubai Canada Online Nigeria Online Malajsie Malaysia Online Spojené království UK Online + 26 více

* BABM uděleno University of Wolverhampton * Studentská víza * Duální certifikace * Mezinárodní studijní turné * HND z PEARSON, UK * Možnost studie na plný úvazek / částečný úvazek * Online možnost * Asistence při umístění

Bachelor of Business Administration (BBA)

Westcliff University
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 120 hodiny Září 2019 Spojené státy americké Irvine

Naše Westcliff obchodní stupeň (Bachelor of Business - BBA), program, ať už učil prostřednictvím on-line nebo hybridní platformu, vede vysokoškolských studentů na další krok v jejich podnikání kariéry. V Westcliff univerzitě, BBA Studenti se znalosti o široké škále oborů, včetně financí, účetnictví, marketing, provoz, prodeje a informačních technologií.

Výkonný BBA (EBBA)

EU Business School
Online forma Denní studium Kombinované 1 rok Září 2019 Švýcarsko Switzerland Online + 1 více

Výkonný bakalář podnikatelské správy (EBBA) je jednoroční, dvousemestrální intenzivní program. Tento program je určen pro pracovníky na středních a vyšších manažerských pozicích s nejméně pětiletou praxí. Vybavuje odborníky teorii a koncepty, které posílí jejich rozsáhlé pracovní zkušenosti a připravují je na postgraduální studium.

Bakalář Business Administration Všeobecné Online

Yorkville University
Online forma Kombinované 2.5 roky Leden 2020 Kanada Fredericton Vancouver Toronto + 2 více

Yorkville University of Business Administration vybavila motivované jedince schopnostmi orientovat se a spravovat složité obchodní záležitosti, které jim pomáhají s nástroji pro dlouhodobý osobní a profesionální úspěch. Tento stupeň navazuje na předchozí zkušenosti studentů s přístupem Apply and Integrate, který zajišťuje solidní pochopení základních pojmů a způsob, jak je aplikovat v reálných situacích.

Bakalář obchodní administrativy BBA v Římě

Swiss School of Management, Rome Italy
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 1 - 3 roky Říjen 2019 Itálie Rome + 1 více

Náš mezinárodní bakalářský studijní program (BBA) je plně akreditován ministerstvem školství. Můžete si to vydělat do tří let od studia. Jedinečná příležitost a zkušenost studovat a žít v krásném Římě v Itálii.

Bachelor of Business Administration v marketingové komunikace a sociálních médií

European University Cyprus
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 4 roky Září 2019 Kypr Nicosia + 2 více

BBA Marketingové komunikace a sociální média v sobě spojuje teorii a praxi marketingu s pochopením role komunikace při prosazování obchodních zájmů v nové mediální prostředí. Studenti získají základy v zásadách chování spotřebitelů, jak se tvoří trhy produktů a služeb a změny, a organizačních reakcí na potřeby a preference zákazníků. Program si klade za cíl rozvíjet bohatý mix schopností požadovaných efektivních marketingových manažerů, včetně analytických a správy dat dovedností a pokročilých komunikačních dovedností digitální marketingové strategie a řízení sociálních médií a online komunit.