close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Po absolvování střední školy, mnoho jednotlivců se rozhodnou pracovat na Bachelor of Business Administration, nebo BBA, rozšířit své kariérní příležitosti a získat větší výplatu. Většina z těchto programů jsou dokončeny do asi čtyři roky, pokud přijatá na plný úvazek a zahrnují úzkou přezkum PODNIKATEL straně konkrétního odvětví. Jen to, co je BBA v letectv… Čtěte více

Po absolvování střední školy, mnoho jednotlivců se rozhodnou pracovat na Bachelor of Business Administration, nebo BBA, rozšířit své kariérní příležitosti a získat větší výplatu. Většina z těchto programů jsou dokončeny do asi čtyři roky, pokud přijatá na plný úvazek a zahrnují úzkou přezkum PODNIKATEL straně konkrétního odvětví.

Jen to, co je BBA v letectví? Určeno pro ty, kteří mají osobní zájem ve strojírenství a elektroniky, Bachelor of Business Administration v programu Aviation učí studenty, jak létat, designu, spravovat a provozovat řadu leteckých systémů populární po celém světě. Společné oblasti studia pro studenty v těchto programech obecně zahrnují vládní a regulační aspekty, které se vztahují k letectví a letiště a řízení letecké společnosti a obchodu; další pozornost je často věnována výzkumu a vývoje souvisejících s letectvím.

Držitelé Mnoho bakalářské studijní zjistí, že vydělají podstatně vyšší příjem po zajištění míru, než oni dělali před. Absolventi také zjišťují, že jsou kvalifikovaní pro širší spektrum globálních pozic než oni byli připraveni na před vydělávat akademického označení.

Velká změna existuje v nákladech na jednoho leteckého bakalářského studijního programu na příští založen na faktorech, jako je popularita programu a kde, geograficky, to je nabízena. Ti, kteří uvažují o konkrétní program by se měl poradit školu nabízející to pro příslušné informace vyučování.

Úspěšní absolventi bakalářského of Business Administration v programech letectví jsou obvykle připraveny pro řadu souvisejících profesní dráhy. Mnoho dál pracovat jako řídící letového provozu, letových dispečerů, nebo kosmických inženýrů.Jiní rozhodnou pracovat pro globální letecké společnosti a na letištích, a často založit kariéru na letišti nebo řízení letecké a správy nebo v letu plánování podpory nebo školení. Přesto jiní rozhodnou sledovat magisterský titul jako způsobu zvýšení jejich potenciál výdělku ještě víc.

Zájemci o založení kariéru v rámci letectví by měla přezkoumat mnoho souvisejících programů, k dispozici po celém světě pomocí naší databáze. Hledat pro váš program níže a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní podobě.

Méně
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Stamford International University
Bangkok , Thajsko +1 Více

Zajímá vás okouzlující a vzrušující svět mezinárodních cest? Program Stamford's Airline Business Management zahrnuje vše od 0 do 40 000 stop.

Zajímá vás okouzlující a vzrušující svět mezinárodních cest? Program Stamford's Airline Business Management zahrnuje vše od 0 do 40 000 stop. -
BSc BBA
Denní studium
42 měsíce
Angličtina
Kampus
 
St. Theresa International College
Nakhon Nayok , Thajsko

Rychlost komunikace a růst jsou některé z hlavních konkurenčních výhod v mezinárodním obchodním světě. Proto je velmi důležité, aby mezinárodní obchodní vedení jsou schopni do ... +

Rychlost komunikace a růst jsou některé z hlavních konkurenčních výhod v mezinárodním obchodním světě. Proto je velmi důležité, aby mezinárodní obchodní vedení jsou schopni dojíždět po celém světě v krátkých časových úsecích. To nevyhnutelně ovlivnila úspěch leteckém průmyslu, s více než 2000 leteckých společností ve více než 3700 letišť po celém světě. -
BBA
Denní studium
4 roky
Angličtina
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde