Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Maďarsko.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Maďarsko.

Magistr

Bakalář Business Administration (BBA) stupně se uděluje studentům, kteří dokončí studium rok kurzu čtyři na plný úvazek na univerzitě. Předmětem koncentrace studované pro tento stupeň se vztahují ke světu obchodu a podnikání.

Maďarsko je vnitrozemský stát ve střední Evropě. Nachází se v Karpatské kotlině a je ohraničené na severu Slovenska, Ukrajiny a Rumunska k východu, Srbsku a Chorvatsku na jih, ve Slovinsku a na jihozápadě Rakouska na západ.

Univerzity pro titul bakaláře Maďarsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Maďarsko zde.

Čtěte více

Bakalář v oboru Podniková správa a management

Budapest Metropolitan University
Campus forma Denní studium 7 semestry September 2019 Maďarsko Budapest

Úspěch má mnoho komponent. Chcete-li uspět v podnikání, měli byste být připraveni přemýšlet o velkých, schopných chápat dalekosáhlé procesy a mít analytické, organizační a manažerské dovednosti s cílem dosáhnout obchodních výsledků. [+]

Úspěch má mnoho komponent. Chcete-li uspět v podnikání, měli byste být připraveni přemýšlet o velkých, schopných chápat dalekosáhlé procesy a mít analytické, organizační a manažerské dovednosti s cílem dosáhnout obchodních výsledků. To je nemyslitelné bez špičkových znalostí a efektivního školení pro řízení a komunikaci. Naše kurzy připravují naši studenty k tomu, aby splnili jakoukoli podnikatelskou výzvu, která by se dala představit, protože kromě získání důkladného učení v ekonomii se studenti také naučí, jak dělat silné prezentace, zvládat obchodní jednání, organizovat akce a psát tiskové zprávy. Naučíme vás, jak soutěžit, abyste uspěli v profesionálním prostředí, jak rozvíjet vítězné strategie a jak dosáhnout vašich obchodních cílů.... [-]