Filter
Obchodní administrativa
Maďarsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Maďarsko.

BBA, což je zkratka pro Bachelor of Business Administration, je akademický titul uděluje těm, kteří skutečně dokončit asi tři nebo čtyři roky pečlivého ročníkové práce v podniku nebo obchodu související disciplíny.

Maďarsko je vnitrozemský stát ve střední Evropě. Nachází se v Karpatské kotlině a je ohraničené na severu Slovenska, Ukrajiny a Rumunska k východu, Srbsku a Chorvatsku na jih, ve Slovinsku a na jihozápadě Rakouska na západ.

Univerzity pro titul bakaláře Maďarsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Maďarsko zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Budapest Metropolitan University

Úspěch má mnoho komponent. Chcete-li uspět v podnikání, měli byste být připraveni přemýšlet o velkých, schopných chápat dalekosáhlé procesy a mít analytické, organizační ... [+]

Úspěch má mnoho komponent. Chcete-li uspět v podnikání, měli byste být připraveni přemýšlet o velkých, schopných chápat dalekosáhlé procesy a mít analytické, organizační a manažerské dovednosti s cílem dosáhnout obchodních výsledků. To je nemyslitelné bez špičkových znalostí a efektivního školení pro řízení a komunikaci. Naše kurzy připravují naši studenty k tomu, aby splnili jakoukoli podnikatelskou výzvu, která by se dala představit, protože kromě získání důkladného učení v ekonomii se studenti také naučí, jak dělat silné prezentace, zvládat obchodní jednání, organizovat akce a psát tiskové zprávy. Naučíme vás, jak soutěžit, abyste uspěli v profesionálním prostředí, jak rozvíjet vítězné strategie a jak dosáhnout vašich obchodních cílů.... [-]

Maďarsko Budapest
Září 2019
Angličtina
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině