Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Malajsie.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Malajsie.

Magistr

Vydělávat Bachelor of Business Administration (BBA) zahrnuje zapsat do prezenční formě studia obchodu nebo podnikání. Většina univerzit vyžaduje čtyři roky řádné tříd čas, aby nárok na Bachelor of Business Administration.

Pokud potřebujete ten nejlepší studijní prostředí v Asii, zapsat do terciárního vzdělávání v Malajsii.Je to země s bohatou kulturou a rozsáhlé činnosti opustit vás baví a uvolněná jako budete studovat v zemi,

Krásné město Nilai je jedním z prosperujících míst Malajsie. Nilai má jedny z nejlepších technologií a výzkumu založeného na univerzitách v Malajsii. Nilai univerzita je dobře známý pro jeho vrcholu systému třídy vzdělávání.

Univerzity pro titul bakaláře Malajsie. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Malajsie zde.

Čtěte více

Bachelor of Business Administration (Hons.)

Nilai University
Campus forma Denní studium 3 let July 2018 Malajsie Nilai

[+]

. Vstupní požadavky STPM Úroveň UEC [-]

Bachelor of Business Administration (International Business) (Hons)

Manipal International University
Campus forma Denní studium 3 let January 2019 Malajsie Nilai

Students in the Bachelor of Business Administration (International Business) (Hons) are exposed to issues and events that affect the regional and global business landscape. They are trained in cross-cultural communication and equipped to operate across borders. [+]

Students in the Bachelor of Business Administration (International Business) (Hons) are exposed to issues and events that affect the regional and global business landscape. They are trained in cross-cultural communication and equipped to operate across borders.

This major is suited for students who are excited by the prospect of working for, or setting up multi-national companies. Students will be exposed to the finer aspects of foreign policy and corporate governance.

Entry Requirements Sijil Tinggi Persekolahan Malaysia (S.T.P.M.): A minimum of pass in 2 relevant subjects; or A-Levels: A minimum of 2 passes in 2 subjects; or Pass South Australian Matriculation (S.A.M.) with a Tertiary Entrance Rank (T.E.R.) 70 and Grade B in relevant subjects; or Pass Canadian Pre-University (C.P.U.) with an average of 70% in 6 relevant subjects; or Unified Examination Certificate (U.E.C.): Grade B in 5 subjects; or Pass Foundation programs from Manipal International University (M.I.U.); or Pass Foundation programs in related fields from other institutions; or Pass in International Baccalaureate (IB) with at least 24 points; or Pass Matriculation Certificate in related fields, Ministry of Education; or Pass Diploma in related fields from any other institutions; or Other equivalent qualifications recognized by the Malaysian Government; and A credit in Mathematics in SPM, ‘O’ Level or equivalent Recognitions The program is approved by MQA. Designed to meet International Curriculum to be in sync with the global benchmarks and industry requirements Career Prospects ... [-]

Bakalář Ekonomické Správy (hons)

Manipal International University
Campus forma Denní studium 3 let January 2019 Malajsie Nilai

Bachelor of Business Administration (Hons) poskytuje studentům potřebné dovednosti, aby byli účinnými profesionály v podnikové správě. [+]

Bachelor of Business Administration (Hons) poskytuje studentům potřebné dovednosti, aby byli účinnými profesionály v podnikové správě.

Prostřednictvím tohoto tříletého intenzivního studijního programu jsou studenti vyškoleni k pochopení různých disciplín a osvědčených postupů pro organizační řízení.

Program je také navržen tak, aby zahrnoval současné problémy v oblasti správy a řízení společností v Malajsii za účelem vytvoření sociálně uvědomělých a technicky kompetentních absolventů.

Vstupní požadavky Sijil Tinggi Persekolahan Malajsie (STPM): minimální průchod ve 2 relevantních předmětech; nebo Úrovně A: minimálně 2 průchody u 2 předmětů; nebo Pass South Australian Matriculation (SAM) s terciálním vstupním hodnocením (TER) 70 a stupněm B v příslušných předmětech; nebo Kanadská preuniverzitní (CPU) s průměrem 70% v 6 relevantních předmětech; nebo Osvědčení o jednotném zkoušce (UEC): stupeň B v 5 předmětech; nebo Pass Foundation programy od Manipal International University (MIU); nebo Pass Foundation programy v příbuzných oborech od jiných institucí; nebo Absolvovat mezinárodní maturitu (IB) s nejméně 24 body; nebo Prosadit maturitní certifikát v příbuzných oborech, Ministerstvo školství; nebo Absolvovat diplom v příbuzných oborech od jiných institucí; nebo Jiné rovnocenné kvalifikace uznávané malajskou vládou; a Zápočet v matematice v SPM, 'O' Level nebo ekvivalent Uznání Program je schválen MQA. Navrženy tak, aby splňovaly mezinárodní kurikulum, aby byly v souladu s globálními kritérii a požadavky průmyslu průmysl partnerství ... [-]