BACHELORSTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Bachelor of Business Administration, nebo BBA, je akademický rozdíl sledován mnoho absolventů středních škol, kteří chtějí rozšířit své kariérní vyhlídky a zvýšit jejich potenciál výdělku. Většina programů BBA může být dokončena za čtyři roky, pokud brát na plný úvazek, po kterém někteří absolventi vstoupit do pracovní síly, zatímco jiní sledují i ​​vyšší akademické rozdíly.

Jen to, co je BBA v managementu Aviation? Tento přísný studijní program je určen pro ty, kteří se silnou schopností pro strojírenství a dává účastníkům solidní vzdělávací základ v oblasti letectví a letecké studie, vedení a souvisejících úvahách. Mnoho Bachelor of Business Administration v programech leteckých zaměřují na témata, jako jsou letecké společnosti a správy letišť a obchodu a regulační politiky, zatímco další pozornost je někdy věnována řízení letu, řízení kvality, údržby letectví a příbuzných oborů kritické pro úspěch v tomto oboru.

Mnoho Bachelor of Business Administration v držácích řízení Aviation studijních zjistí, že si vydělají mnohem víc po obdržení stupeň, než se jim podařilo před tím. Oni jsou také typicky najal před těmi, bez stupňů a obecně mít větší šanci najít výdělečnou činnost.

Tam je silná změna v nákladech na jednoho BBA v programu řízení Aviation na příští kvůli faktorům, jako je geografie a popularitě, takže budoucí studenti měli konzultovat přijímací kancelář každé školy jsou uvažuje o přesné informace.

Ti, kteří s vedením letecké bakalářských stupňů často jdou na práci v řízení letového provozu nebo souvisejících kapacit, nebo jako zástupci či obchodními partnery aerolinií nebo na letištích. Jiní dál pracovat jako public relations nebo zástupce lidských zdrojů pro letecké nebo na letištích nebo jako letoví trenéři nebo instruktory.Někteří absolventi využít bakalářský titul jako Steppingstone směrem letectví související s řízením magisterský stupeň.

Ti, kteří chtějí vytvořit celoživotní kariéru v rámci oblasti celosvětovém letectví by měla přezkoumat mnoho souvisejících programů, k dispozici po celém světě prostřednictvím naší databázi. Hledat pro váš program níže a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní podobě.

2 Výsledky v Management leteckých podniků Filter

Bachelor of Business Administration - řízení letecké společnosti

Stamford International University
BSc
BBA
<
Denní studium
<
42 měsíce
Angličtina
Kampus

Zajímá vás okouzlující a vzrušující svět mezinárodních cest? Program Stamford's Airline Business Management zahrnuje vše od 0 do 40 000 stop.

Čtěte více

Bachelor of Business Administration v leteckém podnikání

St. Theresa International College
BBA
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Rychlost komunikace a růst jsou některé z hlavních konkurenčních výhod v mezinárodním obchodním světě. Proto je velmi důležité, aby mezinárodní obchodní vedení jsou schopni do ...

Čtěte více