Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Bakalář Business Administration (BBA) je míra, která je ve vysoké poptávce, a je také cíl pro mnoho vysokoškoláků. Tento stupeň má za cíl poskytnout základní obchodní dovednosti a znalosti, kvalifikovat studenty k vytvoření úspěšné obchodní kariéru, a pomoci studentům v pohybující se na další studium. Co je to BBA ve sportu řízení podniku? BBA ve sportu Business… Čtěte více

Bakalář Business Administration (BBA) je míra, která je ve vysoké poptávce, a je také cíl pro mnoho vysokoškoláků. Tento stupeň má za cíl poskytnout základní obchodní dovednosti a znalosti, kvalifikovat studenty k vytvoření úspěšné obchodní kariéru, a pomoci studentům v pohybující se na další studium.

Co je to BBA ve sportu řízení podniku? BBA ve sportu Business Management je vysokoškolák obchodní administrativa titul s důrazem na profesionální sportovní odvětví. Studenti často se dozvědět, jak obchodní zásady platí pro profesionální sport. Jako většina BBA stupňů, program může být přizpůsoben na specializované oblasti řízení podniků, včetně správy podpory prodeje, event management, obchodní jednání, a výzkumu a analýzy.

Kromě základních zásad podnikání, je BBA v programu Sports Podnikové hospodářství učí studenty cenné dovednosti použitelné v mnoha oblastech života.Patří mezi ně řízení, plánování a organizování, propagaci a zaměstnanců, a také výzkum a analýzu.

Školné pro tento program se liší v závislosti na zvolené instituci a čas potřebný k dokončení studijního programu. Pro zájemce o studium by měl výzkumných programů pečlivě a vyberte ten, který nejlépe vyhovuje jejich cíle a rozpočty.

Absolventi programů řízení sportovních podnikatelských často mají k dispozici širokou škálu pracovních příležitostí. Mohou být ve vysoké poptávce po několika různých obchodních pozicích s profesionální sportovní týmy, jednotlivé sportovce, sportovní zařízení, a sportovními organizacemi. Absolventi mohou také věnovat se kariéře v téměř každém sportu, od kulečníkem a zápasu na automobilové závody. Oblast důraz bude hlavním určujícím faktorem, kde absolventi soustředit své kariéry, ale tam jsou obvykle několik možností.

Vedení Sports podnikání vyžaduje nejen obchodní znalosti a sportovní znalosti.Lidé s těmito dovednostmi se často těšit na úspěšnou kariéru v této oblasti. Máte-li zájem dozvědět se více, vyhledejte váš program níže a kontaktujte přímo přijímací kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
Northwood University
Midland, Spojené státy americké

S programem Zábava, Sport & Promotion řízení Northwoodu, můžete usilovat o kariéru v byznysu, ale z výsluní.

S programem Zábava, Sport & Promotion řízení Northwoodu, můžete usilovat o kariéru v byznysu, ale z výsluní. -
BBA
Denní studium
4 roky
Angličtina
Zář 2020
Kampus
 
ESM, Ecole de Management et de Communication
Geneva, Švýcarsko

Bakalář v oboru Management Marketing sportovních studií je určen pro elitní sportovce obavy o jejich odborného vzdělávání a rekvalifikace mimo sport.

Bakalář v oboru Management Marketing sportovních studií je určen pro elitní sportovce obavy o jejich odborného vzdělávání a rekvalifikace mimo sport. -
BBA
Denní studium
Kombinované
7 semestry
Kampus