Filter
Obchodní administrativa
Mauricius Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Mauricius.

Vydělávat Bachelor of Business Administration (BBA) zahrnuje zapsat do prezenční formě studia obchodu nebo podnikání. Většina univerzit vyžaduje čtyři roky řádné tříd čas, aby nárok na Bachelor of Business Administration.

Mauricius je ostrovní stát, bude to africký národ nabídnout ten nejvhodnější okamžik, jak studovat na univerzitě. Pláže na ostrově Mauritius a pobřežní života země je prostě úchvatný. Budete žít relaxační život a mnoho úspěchů při studiu v jedné univerzitě Mauricius, nebo že technologie.

Univerzity pro titul bakaláře Mauricius. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Mauricius zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

ESSEC Business School

ESSEC Global BBA: získání znalostí ve všech základních ESSEC řízení, jako je marketing, finance, ekonomika, právo a výrobní chování. Otevřete své mezinárodní horizonty ku ... [+]

Roky 1 a 2Můžete si vybrat, zda program spustíte v našem kampusu ESSEC France, kampusu ESSEC Asia-Pacific (Singapur) nebo v areálu ESSEC Africa-Atlantic (Maroko).

Kurzy

Kurzy se vyučují výhradně v angličtině v asijsko-tichomořském areálu, ve francouzštině na atlantsko-africkém kampusu a v angličtině nebo ve francouzštině ve francouzském areálu. Pokrývají stejný předmět se silným zaměřením na geografické prostředí.

Získat znalosti ve všech základních směrech řízení, jako je marketing, finance, ekonomika, právo, výrobní chování atd .;Otevřete své mezinárodní horizonty kurzy o geopolitice, mezinárodním obchodu atd .;Být skutečně vícejazyčný tím, že se učí 3 jazyky: Francouzština a angličtina jsou povinnými cizími jazyky pro cizí řečníky.... [-]
Mauricius Port Louis
Srpen 2019
Angličtina,Francouzština
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
YKBS LTD

Bachelor of Business Administration je bakalářská kvalifikace, která poskytuje přehled o správní praxi v národním i mezinárodním kontextu. Program rozvíjí koncepční chápá ... [+]

Popis programu

Bachelor of Business Administration je bakalářská kvalifikace, která poskytuje přehled o správní praxi v národním i mezinárodním kontextu. Program rozvíjí koncepční chápání problematiky řízení, teorie a přístupy ke kariéře v řízení.

Cílem kursu je poskytnout studentovi znalosti a dovednosti, které aplikují zásady a postupy a řízení v reálném pracovním prostředí. Druhým účelem je poskytnout vhodnou a vhodnou cestu ke studiu administrativy a nakonec získat plnou zaměstnanost pro studenty, kteří přijdou přímo z školy.

Minimální doba trvání

3 roky

Úroveň NQF

Národní rámec kvalifikací Úroveň 7 (360 kreditů)... [-]

Mauricius Vacoas-Phoenix
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině