Filter
Obchodní administrativa
Monako Monaco-Ville Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Monako.

BBA, také známý jako bakalář Business Administration, je akademický úspěch, který naznačuje, znalosti v oblasti podnikání a obchodu. Většina programů BBA trvat asi tři nebo čtyři roky úspěšně dokončit.

Monako, oficiálně se Monacké knížectví, je suverénní městský stát, který se nachází na francouzské riviéře v západní Evropě. Ohraničený Francii ze tří stran, na jedné straně hraničí se Středozemním mořem.

Univerzity pro titul bakaláře Monako. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Monako zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

International University of Monaco

Proč bakalářský titul v oboru Business Administration z IUM? IUM bakalářský studijní program Business Administration je tříletý obchodní kurz určený pro mezinárodní stude ... [+]

Bakalář v oboru Business Administration

Proč Bakalářský titul v oboru Business Administration z IUM? IUM bakalářský studijní program v oboru Business Administration je tříletý obchodní kurz určený pro mezinárodní studentské komunity. Každý rok se tento program vysokoškoláka nabízí obohacující a náročné vzdělávací zkušenost. Během jejich obchodní administrativa předmětu studenti získají kritické a strategické myšlení a naučit se ovládat různé obchodní metody. Tento IUM obchodní školení podporuje vysokoškolských studentů provést významné ročníkovou práci a realizovat teorii do praktických případech. Tak, naše obchodní administrativa absolventi programu se stal znalý odborníci hledal po zaměstnavateli. IUM bakalářský studijní program v oboru Business Administration je známý pro své univerzální mezinárodní studentské komunity a četné příležitosti pro obchodní studia v zahraničí. Mezinárodní obchodní stáže, obchodní kurzy a další akademické programy umožňují studentům získat jedinečné zkušenosti a začít mezinárodní kariéru. IUM bakalářský v oboru Business Administration nabízí dvě možnosti programu: • Tradiční BBA Program (90 US kreditů): včetně jednoho semestru nebo jednoho roku v Paříži (rok 2) + jeden semestr v Londýně (rok 3) • Mezinárodní BSBA volba (120 US kreditů): včetně jednoho letního zasedání v Londýně (rok 1) + jednoho semestru nebo jednoho roku v Paříži (rok 2) + jeden semestr v Londýně (rok 3) Tak, IUM program vysokoškoláka v oboru Business Administration poskytuje kvalitní obchodní vzdělání s mezinárodním zaměřením. Velmi různorodý studentský sbor pocházet z celého světa, obchodní stáž v zahraničí a možnost studovat jeden semestr v Americe, Asii nebo v Evropě dále posílit mezinárodní expozici našich studentů, připravovat je ideální pro širokou škálu profesní... [-]

Monako Monaco-Ville
September 2019
Denní studium
3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině