Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Německo.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Německo.

Magistr

BBA, také známý jako bakalář Business Administration, je akademický úspěch, který naznačuje, znalosti v oblasti podnikání a obchodu. Většina programů BBA trvat asi tři nebo čtyři roky úspěšně dokončit.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Mnichov je třetí největší město v Německu. Nachází se ve spolkové země Bavorsko a má více než 1 milion obyvatel. Jako přední umístění pro vědu a výzkum, Mnichov má více než 4 hlavních univerzit a několik vysokých škol.

Univerzity pro titul bakaláře Německo. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Německo zde.

Čtěte více

Bakalář V Oboru Business Administration

University of Applied Sciences Aschaffenburg
Campus forma Denní studium 7 semestry October 2018 Německo Aschaffenburg Mnichov + 1 více

V bakalářské studium v ​​oboru Business Administration poskytuje příležitosti pro profesionální zaměstnanosti a rozvoje v udivující paletě sektorů a funkcí. Cílem tohoto programu je připravit odborníky pro řízení, kteří jsou schopni používat speciální postupy, vědecky vyvinuté v průběhu času pro všechny hospodářské a administrativní funkce, k řešení praktických problémů. [+]

V bakalářské studium v ​​oboru Business Administration poskytuje příležitosti pro profesionální zaměstnanosti a rozvoje v udivující paletě sektorů a funkcí. Cílem tohoto programu je připravit odborníky pro řízení, kteří jsou schopni používat speciální postupy, vědecky vyvinuté v průběhu času pro všechny hospodářské a administrativní funkce, k řešení praktických problémů. Absolventi programu jsou schopni pro podporu řízení v různých oblastech obchodní administrativy a převzít úkoly řídících samotných.

Mnozí z našich absolventů vstoupit do světa soukromého podnikání, kde mohou být aktivní konzultaci funkcí (např pro veřejné účetních, daňových poradců, business konzultantů i reklamních konzultantů) a také jako vedoucí zaměstnanci v průmyslu a v obchodních společnostech. Naši studenti jsou také v poptávce v odvětví bankovnictví a správu úvěru. Zejména existuje poptávka po kvalifikovaných odborníků řízení ve státní službě (např federální orgány, regionální správní orgány a oddělení sociálního zabezpečení). ... [-]


Bakalář Business Administration

EU Business School
Campus forma Denní studium 3 let January 2019 Německo Mnichov

Bachelor of Business Administration je různorodá stupeň, který vás připraví na celou řadu funkcí v rámci obchodním světě, takže vám cenným přínosem pro jakoukoli organizaci. [+]

Bachelor of Business Administration je různorodá stupeň, který vás připraví na celou řadu funkcí v rámci obchodním světě, takže vám cenným přínosem pro jakoukoli organizaci. Tento významný rozvíjí obchodní prozíravost potřebné k podnikání, které záleží v mezinárodním měřítku: vyjednává časových pásem, kultur a jazyků a zároveň zkoumání složitost moderních mezinárodních obchodních organizací, včetně složitých vztahů, sociálních rámců a správních problémů, které existují uvnitř nich.

Doba trvání: Šest semestry / tři roky (v létě možnost k dispozici fast-track)

Campus výměnných programů: Můžete přenášet na některou ze čtyř hlavních kampusů po každém semestru dokončena. Máme také výměnné programy s dlouhým seznamem jiných univerzit po celém světě.... [-]