Filter
Obchodní administrativa
Nizozemsko Emmen Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Nizozemsko.

BBA je zkratka pro Bachelor of Business Administration, který je míra získal po asi čtyři roky intenzivního studia v oblastech týkajících se podnikání a obchodu. Některé variace mezi programy BBA je třeba očekávat.

Lidé, jazyk a kultura v Nizozemsku se nazývá "" holandský. Moderní evropské země dnes, Nizozemsko zachovalo velmi mezinárodní charakter a je známý pro jeho liberální myšlení. Nizozemsko má mnoho univerzit. V zemi byl nedávno převeden své tituly do bakalář / magistr systému.Existují dva typy vysokých škol: Akademické (více zaměřuje na získání teoretických poznatků, aka "Universiteit ") nebo aplikovaných věd (více zaměřuje na praktické znalosti, aka "Hogeschool ")

Pro ty, kteří mají zájem o studium v ​​dobře plánované město s dobrou sociální atmosféru Emmen je to pravé místo. Má renomovaných univerzit a různé vzdělávací instituce. Některé z nejlepších univerzit Emmen jsou Stenden University aplikovaných věd a University of Twente.

Univerzity pro titul bakaláře Nizozemsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Nizozemsko zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

NHL Stenden University of Applied Sciences

Chcete vědět, co dělá lidi klíště? Marketing Management je pro podnikatele, kteří mají dobrou hlavu pro podnikání, kteří jsou analytičtí, když je to nutné a kreativní. Po ... [+]

Tento čtyřletý bakalářský program je o složitosti chování spotřebitelů a využití nových, digitálních trendů ve váš prospěch. Marketingový manažer umí pracovat v kampaních a projektových týmech. Po absolvování budete vysoce kvalifikovaný marketingový profesionál, který bude připraven využít nejnovější marketingové trendy ve svůj prospěch.

Během studia se naučíte všechny věci marketingu. Pomocí online i offline kanálů komunikace se naučíte, jak uvádět na trh nové produkty a služby a jak posílit pozici stávajících na trhu.

Bakalářský v oboru Marketing Management vám umožní stát se marketingovým konzultantem, poradcem nebo stratégem. To vám umožní pracovat v různých společnostech, včetně neziskových organizací. Pokud jste však nezávislý typ, můžete si také vytvořit svůj vlastní podnik jako nezávislý konzultant.... [-]

Nizozemsko Emmen
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině