Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Nizozemsko.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Nizozemsko.

Magistr

Student získává Bachelor of Business Administration (BBA) stupně po dokončení nezbytných studií týkajících se podnikání a obchodu. To obvykle trvá čtyři roky na plný úvazek zápisu vydělat tento typ míry.

Nizozemsko je země voliče z Nizozemského království, skládající se z dvanácti provincií v severozápadní Evropy a tři ostrovy v Karibiku. Anglicky mluvící studenti budou mít žádné problémy s nalezením vhodných kurzů. Pro zahraniční studenty se vztahují na vysokých školách v Nizozemsku, několik stipendií jsou k dispozici.

Pro ty, kteří mají zájem o studium v ​​dobře plánované město s dobrou sociální atmosféru Emmen je to pravé místo. Má renomovaných univerzit a různé vzdělávací instituce. Některé z nejlepších univerzit Emmen jsou Stenden University aplikovaných věd a University of Twente.

Univerzity pro titul bakaláře Nizozemsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Nizozemsko zde.

Čtěte více

Staří Mládenci Marketingu

NHL Stenden University of Applied Sciences
Campus forma Denní studium 4 let September 2018 Nizozemsko Emmen

Jste podnikavý, máte dobrou hlavu pro podnikání a jste zvědaví, co lidi pohání? Myslíte si, považují digitální trendy jako hlavní příležitosti? Myslíte si, kombinovat talent na jazyk a komunikaci s analytickou myslí a láskou čísel? Pokud ano, ujistěte se, zapsat do naší anglicky učil Marketing kurz a rozvíjet svůj talent naplno! [+]

Jste podnikavý, máte dobrou hlavu pro podnikání a jste zvědaví, co lidi pohání? Myslíte si, považují digitální trendy jako hlavní příležitosti? Myslíte si, kombinovat talent na jazyk a komunikaci s analytickou myslí a láskou čísel? Pokud ano, ujistěte se, zapsat do naší Anglicky učil Marketing kurz a rozvíjet svůj talent naplno!

Naučte se vše o nejnovějších trendech a vývoji (včetně digitálních trendů) v marketingu Objevte složitosti chování spotřebitelů a jak se přizpůsobit své strategie podle potřeby Naučte se pracovat v kampaně a projekty týmy jako profesionální obchodníky Použít své nově nabyté znalosti na řešení zajímavých reálných případů a projektů Možnost absolvovat část svého programu v zahraničí. Kariéra ... [-]