Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Nizozemsko.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Nizozemsko.

Magistr

Bakalář Business Administration (BBA) je akademický úspěch představí student 's absolvování různých obchodních kurzů. Během čtyř let studia student bere třídy týkající se podnikání, včetně těch, týkající se specifického koncentraci.

Lidé, jazyk a kultura v Nizozemsku se nazývá "" holandský. Moderní evropské země dnes, Nizozemsko zachovalo velmi mezinárodní charakter a je známý pro jeho liberální myšlení. Nizozemsko má mnoho univerzit. V zemi byl nedávno převeden své tituly do bakalář / magistr systému.Existují dva typy vysokých škol: Akademické (více zaměřuje na získání teoretických poznatků, aka "Universiteit ") nebo aplikovaných věd (více zaměřuje na praktické znalosti, aka "Hogeschool ")

Krásné město Vlissingenu je známá pro své přírodní krásy a turistiku. Kromě toho všechny ty, kteří hledají kvalitní vzdělání International v krásném prostředí musí žít v tomto městě. To má několik dobrých univerzit jako HZ University of Applied Science.

Univerzity pro titul bakaláře Nizozemsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Nizozemsko zde.

Čtěte více

Mezinárodní Obchod A řízení Studia, Bakalářský Bussin

HZ University of Applied Sciences
Campus forma September 2018 Nizozemsko Vlissingen

S International Business a řízení studia (IBMS), který získá techniky a dovednosti v oblasti obchodu, managementu, marketingu a prodeje, a finanční řízení [+]

Mezinárodní obchod a management studia, bakalář Bussiness Administration

S International Business a řízení studia (IBMS), který získá techniky a dovednosti v oblasti obchodu, managementu, marketingu a prodeje a finančního řízení v mezinárodním prostředí. Budete mít spolužáky z celého světa, a budou moci studovat v jiné zemi po dobu šesti měsíců.

Vzhledem k rostoucí globalizaci, poptávka po mezinárodní orientaci, generální manažeři se také zvýšil. Absolvoval IBMS Student má možnost rozvíjet svou kariéru v mezinárodním obchodu. Začíná profesionální musí používat přesvědčivost, empatie a sociální dovednosti spolupracovat s odborníky v různých oborů.Široké znalosti organizací, podniků a mezinárodní obchod umístí IBMS absolventa jako vyjednavač na úrovni řízení, a to jak vnitřní i vnější. ... [-]


Vitalita A Management Cestovního Ruchu, Bakaláře Obchodní Administrativy

HZ University of Applied Sciences
Campus forma September 2018 Nizozemsko Vlissingen

Lidé jsou dnes znepokojeni jejich životní styl, jejich zdraví a jejich kvalitu života. Oni hledají zdravou rovnováhu mezi tělem a myslí. [+]

Vitalita a management cestovního ruchu, Bachelor of Business Administration

Lidé jsou dnes znepokojeni jejich životní styl, jejich zdraví a jejich kvalitu života. Oni hledají zdravou rovnováhu mezi tělem a myslí. Tento bakalářský program je vyvinut v důsledku rostoucí poptávky po vitalitě a wellness manažerů v hotelu a volný čas průmyslu a poptávky po profesionálních poradců v pracovním kontextu.

&nbsp

Mezinárodní prostředí

Bakalářský studijní program, vitalita & Tourism Management nabízí mezinárodní prostředí, založené na vzdělávání v oblasti managementu, vitality a wellness, sport, zdraví, Spa a pohostinství. Jako V & TM studenta, dostanete rozsáhlou šanci profilovat a specializovat se.Můžete se také naučit posuzovat své vlastní fungování a hodnotit své vlastní akce s ohledem na udržitelný rozvoj, bezpečnost a etiky. ... [-]