Magistr

BBA, nebo Bachelor of Business Administration, je akademický označení propůjčený na studenty, kteří úspěšně dokončí asi čtyři roky na plný úvazek ročníkové práce v podniku a program commerce účely. BBAs je známo, že zvýšení možností.

Chcete studovat v Oceánii? Dva nejvíce v destinacích, poptávky studují Oceánie: Austrálie a Nový Zéland, a to jak společně nabízejí nevšední a velmi výrazný studijní dobrodružství.

Čtěte více

Bakalář mezinárodní obchodní administrativa

Swiss German University
Campus forma Denní studium 4 let July 2019 Indonésie Tangerang

Studijní program Business Administration je určen pro studenty se ucházejí, aby budoucí obchodní vedoucí a manažeři se silným analytické a praktické dovednosti pro práci kvalifikovaně v jakémkoliv prostředí, včetně multikulturní jeden. [+]

O studijním programu

Studijní program Business Administration je určen pro studenty se ucházejí, aby budoucí obchodní vedoucí a manažeři se silným analytické a praktické dovednosti pro práci kvalifikovaně v jakémkoliv prostředí, včetně multikulturní jeden.

Po prvních třech semestrech, BA Study Program nabízí dvě koncentrace: Mezinárodní marketing a obchod a finance a bankovnictví. Každá z těchto koncentrací dodat vám s potřebnými znalostmi, dovednostmi a sebedůvěrou na pomoc při efektivní a úspěšné řízení. Studenti jsou rovněž obohacena o mezinárodní certifikací, Podnikání Programu rozvoje stejně jako International Computer program založený které umožňují studentům uspět v neustále se měnícím a vysoce konkurenčním podnikatelském prostředí po celém světě. Je to jasná výhoda pro úspěšnou budoucí kariéru. ... [-]