Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Polsko.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Polsko.

Magistr

BBA, také známý jako bakalář Business Administration, je akademický úspěch, který naznačuje, znalosti v oblasti podnikání a obchodu. Většina programů BBA trvat asi tři nebo čtyři roky úspěšně dokončit.

Polsko oficiálně Polská republika, je země ve střední Evropě. S počtem obyvatel 38 milionů lidí, v Polsku je 6. nejlidnatější zemí EU. EU / EHP studenti nepotřebují vízum ke studiu v Polsku. Náklady na bydlení v Polsku patří k nejnižším v Evropské unii.

Univerzity pro titul bakaláře Polsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Polsko zde.

Čtěte více

BBA V řízení

Gdansk University Of Technology (Politechnika Gdańska)
Campus forma Denní studium 6 semestry September 2018 Polsko Gdańsk

BIM je komplexní, praxe relevantní tříleté stupně. Je unikátní v Polsku a se klene napříč všech oblastí podnikání a řízení. To poskytuje znalosti, která pomáhá budovat komplexní manažerské kompetence. Odborně kvalifikovaní manažeři jsou klíčovou hybnou silou obchodu, obchodní a veřejné služby, rozhodování pomáhat utvářet svět kolem nich. [+]

Stupeň, které mají být získány

Master of Science

DOBA

4 roky

Jazyk

Angličtina

ECTS bodů

180

popis programu

BIM je komplexní, praxe relevantní tříleté stupně. Je unikátní v Polsku a se klene napříč všech oblastí podnikání a řízení. To poskytuje znalosti, která pomáhá budovat komplexní manažerské kompetence. Odborně kvalifikovaní manažeři jsou klíčovou hybnou silou obchodu, obchodní a veřejné služby, rozhodování pomáhat utvářet svět kolem nich. Jaký druh kvalit by měly mít? Za prvé, by měly být znalosti o současné ekonomiky, a měl by být schopen uvést tyto znalosti do užívání při řízení společnosti. Měly by být také dobří organizátoři. Dobří manažeři by měli být kreativní, odpovědný, komunikativní a podnikatelské. To je důvod, proč BIM je místem pro lidi, kteří jsou plné iniciativy a originálních nápadů, odchozí, a kdo může komunikovat v cizích jazycích. BIM je navržen tak, aby vám znalosti, důvěry a volby, které potřebujete k vytvoření obohacující a vzrušující kariéru v široké paletě nastavení.... [-]