BACHELORSTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Mnoho studentů absolvuje bakalářské studium v ​​oboru Business Administration po prozkoumání dalších možností vysokoškolského vzdělávání. BBA rozšiřuje znalosti studentů o vybrané obchodní disciplíně a rozšiřuje své odborné znalosti v oboru.

Co je BBA v potravinářském a nápojovém studiu? Studenti se naučí řídit provozy mnoha stravovacích a nápojových oddělení pohostinského průmyslu, od klasických a resortních hotelů až po restaurace, bary, výletní lodě a další high-end turistické destinace. Kurzy studia zahrnují návrh menu, filozofii služeb a principy, stejně jako restaurační architekturu a uspořádání. Vedení zaměstnanců a hlavní provozní povinnosti jsou také předměty, na něž se vztahují většina programů pro studium potravin a nápojů.

Absolventi často projevují náročné manažerské dovednosti a schopnost řídit velké štáby v hektických podmínkách. Organizační dovednosti jsou také zdůrazněny, což pomáhá zajistit, aby absolventi věděli, jak udržet oddělení správně skladovaných a místností, které běží hladce. Jsou také obvykle skvělí komunikátoři, schopní posílit personál a poskytnout jasný směr.

Nejlepší je porovnávat školy, když hledají správné zapojení, a zvážit jak umístění, tak i to, zda je škola soukromá nebo veřejná. Oba mohou ovlivnit náklady na školné. Doba dokončení kurzů se může také lišit. Obecně většina studijních programů BBA trvá dva až čtyři roky.

Absolventi se mohou stát manažery restaurací, nábor, školení a rozvíjení personálu schopného poskytnout zákazníkům úžasný kulinářský zážitek. Někteří se mohou rozhodnout věnovat se kulinářskému umění a stát se kuchaři, kteří slouží novým výtvorům k náročným potravinám z celého světa. Jiní se mohou rozhodnout, že budou plánovači událostí nebo manažery, navrhnou události, které pomohou organizacím splnit obchodní cíle nebo poskytnou jednotlivcům stranu jejich snů.

Školy po celém světě nabízejí titul BBA v oboru potravin a nápojů. Některé mohou dokonce nabízet kurzy specifické pro studijní program online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

1 Výsledky v Potravinářství a nápojářství Filter

Mezinárodní obchod s potravinami a květinami (BBA)

Van Hall Larenstein, University of Applied Sciences
BBA
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Ve světě International Food and Flowers je nizozemský systém Agro-Food slavný. Nizozemsko je podnikatelské, inovativní a má vedoucí postavení v udržitelnosti. Je druhým největ ...

Čtěte více