Filter
Obchodní administrativa
Rumunsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Rumunsko.

Student získává Bachelor of Business Administration (BBA) stupně po dokončení nezbytných studií týkajících se podnikání a obchodu. To obvykle trvá čtyři roky na plný úvazek zápisu vydělat tento typ míry.

Rumunské vysokoškolským vysoce ceněné a uznávané v Evropě i mimo ni, nejnižší školné a bydlení nákladů v Evropě. Rumuni mají starou a bohatou historii, a to zejména v hlavním městě Bukurešti se svými 2 miliony lidí. Zahraniční studenti, kteří jsou ochotni ke studiu v Rumunsku lze použít buď na ministerstvo školství a výzkumu nebo do zvoleného rumunské univerzity, aby získali dopis o přijetí.

Univerzity pro titul bakaláře Rumunsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Rumunsko zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

UNIVERSITATEA BABEȘ-BOLYAI

Během 6 semestrů, bakalářské studenti pokrývají hlavní předměty, které potřebují k získání integrovaných a komplexní dovednosti potřebné dobrým středního manažera. Teorie ... [+]

Během 6 semestrů, bakalářské studenti pokrývají hlavní předměty, které potřebují k získání integrovaných a komplexní dovednosti potřebné dobrým středního manažera. Teorie a praxe jsou spojeny prostřednictvím interaktivních výukových metod, případové studie, a prostřednictvím stáže v 4. semestru.

Témata řešení různých oblastí: ekonomie, informační technologie, matematika a statistika, obchodní právo, management, marketing, účetnictví, financí a ekonometrie.

Požadavky na přijetí

Před aplikací, EU i mimo EU kandidáti musí mít svůj titul uznávaný Ministerstvem školství.

1. ročník ILE0047 Statistika podnikán... [-]
Rumunsko Cluj-Napoca
October 2019
Denní studium
3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Bucharest

Ve složitém a komplikovaném ekonomickém prostředí, v němž žijeme, jsou lidé stále více připraveni pochopit a zpochybňovat výzvy, kterým čelí jakékoli podnikání. ... [+]

Kurzy s výukou angličtiny.

Ve složitém a komplikovaném ekonomickém prostředí, v němž žijeme, jsou lidé stále více připraveni pochopit a zpochybňovat výzvy, kterým čelí jakékoli podnikání. Schopnost posuzovat kontexty a reagovat na změny, kterým je organizace vystavena, je stále více nástrojem, který musí být nalezen na seznamu dovedností každého ekonomického absolventa. Ať už má tento absolvent zájem otevřít nový podnik nebo pracovat pro existující společnost, je titul Business Administration nezbytným předpokladem pro školení a rozvoj podnikatelských dovedností. Pochopení řízení organizace, způsobu, jakým tento proces rozhodování funguje a jak spravovat aktiva jakéhokoli druhu, jsou jen některé z prvků, které má program navrhnout, aby získali své pozice růstu trhu práce.... [-]

Rumunsko Bucharest
September 2019
Denní studium
3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině