Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Rusko.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Rusko.

Magistr

Bakalář Business Administration (BBA) je akademický úspěch představí student 's absolvování různých obchodních kurzů. Během čtyř let studia student bere třídy týkající se podnikání, včetně těch, týkající se specifického koncentraci.

Rusko, nebo také oficiálně známá jako Ruská federace, je země v severní Eurasii. Vzdělávání v Rusku je poskytována převážně státem, a je regulována ministerstvem školství a vědy. V Rusku, to trvá asi 70% tréninkového času na kontaktní výuky s učitelem, zbytek 30% zátěže věnována nezávislé studie materiálu.

Univerzity pro titul bakaláře Rusko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Rusko zde.

Čtěte více

Bakalář v oboru obchodní správy "mezinárodního obchodu"

National research Ogarev Mordovia State University
Campus forma Denní studium 4 let September 2018 Rusko Saransk

Osnovy International Business kombinuje tři bloky oborů: základní kurzy humanitních oborů (historie, filozofie, právo, sociologie, psychologie, ruský jazyk, cizí jazyk), jádro ekonomie oborů (ekonomika, management, matematiky, řízení lidských zdrojů, počítačové vědy , obchodní plánování, účetnictví a analýzy, srovnávací management), mezinárodní obchodní disciplíny (světové ekonomiky a mezinárodních ekonomických vztahů, mezinárodní investiční, mezinárodní marketing, mezinárodní logistiky; trvale udržitelný rozvoj podnikání, řízení obchodních procesů, atd.). [+]

Bakalář v oboru Business Administration "International Business"

Globalizace ekonomiky předkládá požadavky na kompetence budoucích absolventů, které jsou nezbytné pro úspěšnou mezinárodní obchodní kariéru: formování globálního myšlení, dostat možnost nahlédnout do procesů řízení v podnicích v různých zemích a v nadnárodních korporací stejně, rafinaci dovedností v oblasti řízení , marketing, řízení lidských zdrojů, financí, rozvoji a provádění mezinárodních obchodních strategií.

Osnovy International Business kombinuje tři bloky oborů: základní kurzy humanitních oborů (historie, filozofie, právo, sociologie, psychologie, ruský jazyk, cizí jazyk), jádro ekonomie oborů (ekonomika, management, matematiky, řízení lidských zdrojů, počítačové vědy , obchodní plánování, účetnictví a analýzy, srovnávací management), mezinárodní obchodní disciplíny (světové ekonomiky a mezinárodních ekonomických vztahů, mezinárodní investiční, mezinárodní marketing, mezinárodní logistiky; trvale udržitelný rozvoj podnikání, řízení obchodních procesů, atd.).... [-]