Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Rusko.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Rusko.

Magistr

BBA, nebo Bachelor of Business Administration, je akademický úspěch propůjčený na ty, kteří skutečně dokončit asi tři nebo čtyři roky ročníkové práce v dané disciplíně obchodní účely. BBAs často zvýšení možností jejich postupu a potenciál výdělku.

Rusko, nebo také oficiálně známá jako Ruská federace, je země v severní Eurasii. Vzdělávání v Rusku je poskytována převážně státem, a je regulována ministerstvem školství a vědy. V Rusku, to trvá asi 70% tréninkového času na kontaktní výuky s učitelem, zbytek 30% zátěže věnována nezávislé studie materiálu.

Univerzity pro titul bakaláře Rusko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Rusko zde.

Čtěte více

Bakalář v oboru obchodní správy "mezinárodního obchodu"

National research Ogarev Mordovia State University
Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Rusko Saransk

Osnovy International Business kombinuje tři bloky oborů: základní kurzy humanitních oborů (historie, filozofie, právo, sociologie, psychologie, ruský jazyk, cizí jazyk), jádro ekonomie oborů (ekonomika, management, matematiky, řízení lidských zdrojů, počítačové vědy , obchodní plánování, účetnictví a analýzy, srovnávací management), mezinárodní obchodní disciplíny (světové ekonomiky a mezinárodních ekonomických vztahů, mezinárodní investiční, mezinárodní marketing, mezinárodní logistiky; trvale udržitelný rozvoj podnikání, řízení obchodních procesů, atd.). [+]

Bakalář v oboru Business Administration "International Business"

Globalizace ekonomiky předkládá požadavky na kompetence budoucích absolventů, které jsou nezbytné pro úspěšnou mezinárodní obchodní kariéru: formování globálního myšlení, dostat možnost nahlédnout do procesů řízení v podnicích v různých zemích a v nadnárodních korporací stejně, rafinaci dovedností v oblasti řízení , marketing, řízení lidských zdrojů, financí, rozvoji a provádění mezinárodních obchodních strategií.

Osnovy International Business kombinuje tři bloky oborů: základní kurzy humanitních oborů (historie, filozofie, právo, sociologie, psychologie, ruský jazyk, cizí jazyk), jádro ekonomie oborů (ekonomika, management, matematiky, řízení lidských zdrojů, počítačové vědy , obchodní plánování, účetnictví a analýzy, srovnávací management), mezinárodní obchodní disciplíny (světové ekonomiky a mezinárodních ekonomických vztahů, mezinárodní investiční, mezinárodní marketing, mezinárodní logistiky; trvale udržitelný rozvoj podnikání, řízení obchodních procesů, atd.).... [-]