Filter
Obchodní administrativa
Tchaj-wan Taipei Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Tchaj-wan.

Aby si vydělal Bachelor of Business Administration (BBA), je třeba typicky zapsat v prezenční formě studia na čtyři roky a soustředit se na konkrétní oblasti podnikání nebo obchodu. Obecné kurzy vztahující se k Small Business Act jako základ BBA studijních programů.

Tchaj-wan, oficiálně Republika Číny, je stát ve východní Asii a první ústavní republikou v Asii. Tchaj-wan má několik dobrých univerzit, z nichž mnohé mají výměnných dohod se zahraničními univerzitami, a to jsou dobrý způsob, jak poznat život na Tchaj-wanu.

Taipei je považován za centrum vzdělávání v celém Tchaj-wanu. To proto, že má více než 20 vysokých škol, že to má. První čtyři nejlepší univerzity v tomto městě jsou National Taiwan University, Národní Chengchi University, National Taiwan Normal University, National Taiwan University of Science and Technology.

Univerzity pro titul bakaláře Tchaj-wan. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Tchaj-wan zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Shih Chien University

Anglicky učil program (ETP) v mezinárodním obchodě slouží jako vynikající základ pro širokou škálu obchodních a manažerských kariéry. Tento kurz vám poskytne široké, důkl ... [+]

Anglicky učil program (ETP) v mezinárodním obchodě slouží jako vynikající základ pro širokou škálu obchodních a manažerských kariéry. Tento kurz vám poskytne široké, důkladné a plně integrovaného vzdělávání v teorii a praxi řízení podniku a stanovuje poskytnout pochopení způsobu, jakým by mohly být provedeny organizacím efektivněji pracovat.

Rok 1: Guest Lecture / Company návštěva

Hodnocení Přednáška

Září 2015 - Calvin Klein Jeans a spodní prádlo GM (Taiwan) Tracy Chiang 11. 2015 - Wendel německá Bakery & Bistro, mistr Baker, Michael Wendel

Firma návštěva

Září 2015 - Franz Collection Inc (Taipei) Říjen 2015 - Kuozui Motors Ltd (Taoyuan) ... [-]
Tchaj-wan Taipei
Září 2019
Denní studium
4 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině