Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Spojené státy americké.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené státy americké.

Magistr

BBA, nebo Bachelor of Business Administration, je akademický označení propůjčený na studenty, kteří úspěšně dokončí asi čtyři roky na plný úvazek ročníkové práce v podniku a program commerce účely. BBAs je známo, že zvýšení možností.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Kansas State je velmi zemědělská oblast přezdíval "pšeničné stát" nebo "stát" slunečnice dluží velké výnosů těchto produktů. Stát má třicet sedm institucí, včetně šesti veřejných vysokých škol, které vyhovují 93.000 studentů. Zde, v nabídce jsou různé stupně, magisterské a doktorské programy.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené státy americké. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené státy americké zde.

Čtěte více

Obchodní Administrativa Kurz

The University of Kansas
Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Lawrence

Široké spektrum dovedností získáte prostřednictvím titulem v oboru Business Administration vám umožní vybrat z mnoha různých oborů. [+]

Široké spektrum dovedností získáte prostřednictvím titulem v oboru Business Administration vám umožní vybrat z mnoha různých oborů. Budete mít možnost sledovat svou kariéru na základě vašich zájmů a zároveň se připravuje na kariéru v oblasti vyššího managementu. obchodní administrativa stupeň KU to vám umožní pracovat v různých oborů podnikání. Vaše komunikační a vůdčí schopnosti budete konkurenční uchazeč o zaměstnání řízení na vysoké úrovni.

[-]