Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Spojené státy americké.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené státy americké.

Magistr

BBA je zkratka pro Bachelor of Business Administration, který je míra získal po asi čtyři roky intenzivního studia v oblastech týkajících se podnikání a obchodu. Některé variace mezi programy BBA je třeba očekávat.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Kentucky byl přezdíval "Bluegrass stát" odvozený z tohoto druhu trávy společného zde. Stát je známý pro mít velký počet jelenů a krůt s dostihy prokázání hodnotný činnost stejně. Proslulý jako pozemek reforem v oblasti vzdělávání v průběhu posledních 20 let, stát je domov pro 8 hlavních univerzit, 16 veřejných vysokých škol a dalších 30 soukromých institucí.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené státy americké. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené státy americké zde.

Čtěte více

Profesionální Golf řízení

Eastern Kentucky University
Campus forma Denní studium 4 let September 2018 Spojené státy americké Richmond

Tento program je určen pro studenty, kteří jsou golfové nadšence [+]

Studijní Koncentrace

BBA v marketingu, koncentrace profesionální golfová Vedení

Kdo by měl zájem o profesionální golfový managementu?

Studenti, kteří:

Jsou golfové nadšence Mají dobré komunikační schopnosti Mají dobré organizační schopnosti Máte zájem o kariéru v golfovém průmyslu Proč profesionální golfová řízení? Akreditována AACSB a PGA Jeden z 19 programů v USA 100% sazba umístění družstevních vzdělávání zážitky Rozmanitost pracovních příležitostí s PGM Jaké jsou požadavky, které mají být přijaty k tomuto programu?

Studenti si mohou vybrat Marketing, profesionálního golfu řízení na uplatnění na univerzitu.... [-]


Marketing

Eastern Kentucky University
Campus forma Denní studium 4 let September 2018 Spojené státy americké Richmond

Marketing je akreditována AACSB. Program PGM je jedním ze dne 20. celostátní a je akreditován PGA [+]

Studijní Koncentrace BBA v marketingu, Marketing Koncentrace BBA v marketingu, Marketing Research & analytika Koncentrace BBA v marketingu, Hudba Marketing Koncentrace BBA v marketingu, profesionální golfová správa Koncentrace Certifikát, Marketingový výzkum a Analytics Kdo by měl zájem o marketingu?

Studenti, kteří mají tyto vlastnosti by vyniknout v marketingu:

Odchozí osobnosti Motivovaní Tvůrčí Dobré komunikační schopnosti Proč Marketing? Marketing je akreditována AACSB. Program PGM je jedním ze dne 20. celostátní a je akreditován PGA Hudba Marketing je unikátní program, kombinující znalosti trhu s hudebními zájmy. Studenti se učí akademicky kvalifikovaných fakulty. Studenti mohou využít družstevních možnostem vzdělávání. Studenti se mohou podílet na studentských profesních organizacích pro každou možnost Marketing. Jaké jsou požadavky, které mají být přijaty k tomuto programu? ... [-]

řízení

Eastern Kentucky University
Campus forma Denní studium 4 let September 2018 Spojené státy americké Richmond

Řízení je akreditována AACSB International. Studenti jsou připraveni na kariéru v malých obchodních nastavení, stejně jako firemní nastavení. [+]

Studijní Koncentrace BBA v řízení, Generální ředitelství koncentrace BBA v managementu, podnikání Koncentrace BBA v řízení, řízení lidských zdrojů Koncentrace Minor, Podnikání Kdo by měl zájem o managementu?

Studenti, kteří:

Hledají vůdčí schopnosti Chcete příležitosti pro kariérní postup Chcete příležitosti pro cestování prostřednictvím globálních úkolů Jsou self-motivované a mají zájem o vlastní podnikání Proč management? Řízení je akreditována AACSB International. Studenti jsou připraveni na kariéru v malých obchodních nastavení, stejně jako firemní nastavení. Studenti mají kooperativní příležitosti ke vzdělávání v obou možností. Studenti se mohou podílet na dvou odborných studentských organizací, SAM a SHRME. Studenti se učí akademicky kvalifikovaných fakulty. Jaké jsou požadavky, které mají být přijaty k tomuto programu? Studenti si mohou vybrat možnost Management, General Management nebo možnost řízení, řízení lidských zdrojů jako jejich hlavní upon, že se na univerzitu. Tam, kde jsou čerství absolventi zaměstnaní? Sherwin Williams Company Hitachi Automotive Systems Ameriky Inc. Lexmark International [-]

Všeobecné Obchodní

Eastern Kentucky University
Campus forma Denní studium 4 let September 2018 Spojené státy americké Richmond

General Business je akreditována AACSB. Studenti mají možnost přizpůsobit míru, aby se vešly individuální potřeby. [+]

Studijní Koncentrace BBA General Business, Všeobecné obchodní koncentrace BBA General Business, International Business Koncentrace BBA General Business, koncentrace firemní komunikace BBA General Business, koncentrace řízení globálního dodavatelského řetězce Minor, Business Minor, International Business Certifikát, firemní komunikace Kdo by měl zájem o všeobecných obchodních?

Studenti, kteří mají tyto vlastnosti by vyniknout v každém možnost General Business:

Přizpůsobivost Sebedůvěra Dobrodružného ducha Iniciativa Otevřenost k mezinárodní spolupráci a týmová práce Proč Všeobecné obchodní? General Business je akreditována AACSB. Studenti mají možnost přizpůsobit míru, aby se vešly individuální potřeby. Studenti se mohou účastnit studovat v zahraničí příležitostí. Studenti mohou využít družstevních možnostem vzdělávání. Studenti se mohou podílet na resortních studentských organizací. Jaké jsou požadavky, které mají být přijaty k tomuto programu? ... [-]

Finance

Eastern Kentucky University
Campus forma Denní studium 4 let September 2018 Spojené státy americké Richmond

Option Manažerské finance by měly být vybrány podle finančního velkých společností se zájmem o získání Certified Financial Manager (CFM) označení. [+]

Studijní Koncentrace BBA v oblasti financí, koncentrace Finanční plánování BBA v oblasti financí, koncentrace Manažerské finance Minor v Osobní finance Certifikát finanční gramotnosti Kdo by měl zájem o finance?

Studenti, kteří jsou úspěšní v oblasti financí:

Užijte si práci s čísly. Mají velkou pozornost k detailu, jedna chyba může stát společnost miliony dolarů. Analyticky myslet a jsou schopni vyhodnotit různé možnosti, vážení nákladů a přínosů. Jsou nadšeni vyhlídkou, že jsou zodpovědné za miliony / miliardy dolarů. Proč financí?

Všechny EKU School of Business studijních programů, včetně financí, jsou akreditovány AACSB International.... [-]


Počítačových Informačních Systémů

Eastern Kentucky University
Campus forma Denní studium 4 let September 2018 Spojené státy americké Richmond

Studenti CIS vybudovat základ, který připravuje je sledovat buď obchodní kariéru s pochopením toho, jak technologie pomáhá podnikům dosáhnout svých cílů, nebo technická kariéru s pochopením toho, jak obchodní cíle řídit práci s informačními systémy směrem k dosažení obchodních cílů. [+]

Studijní Koncentrace BBA v počítačových informačních systémů, koncentrace General CIS BBA v počítačových informačních systémů, Network Management koncentrace Minor v počítačových informačních systémů Kdo by měl zájem o počítačových informačních systémů?

Chcete-li být úspěšný v SNS, budete potřebovat:

Schopnost porozumět logiku Závazek etických profesních standardů Schopnost dobře pracovat s ostatními Business-svět zkušeností Proč počítačových informačních systémů?

Studijní Výhody

Počítačové informační systémy se liší od počítačové vědy (což je útvar vysoké školy umění a věd), v tom to je více podniků-soustředěný. Počítačoví odborníci více zaměřit na počítačového hardwaru, počítačových jazyků, a software specializovaných systémů. CIS nabízí kurzy v obou Forenzní Výpočetní a dolování dat, které patří "The 5 nejtěžší práce na Vyplnit" podle Inc.com. Všechny EKU School of Business studijních programů, včetně SNS, jsou akreditovány AACSB International. Studenti CIS vybudovat základ, který připravuje je sledovat buď obchodní kariéru s pochopením toho, jak technologie pomáhá podnikům dosáhnout svých cílů, nebo technická kariéru s pochopením toho, jak obchodní cíle řídit práci s informačními systémy směrem k dosažení obchodních cílů. Stáží ... [-]

účetnictví

Eastern Kentucky University
Campus forma Denní studium 3 let September 2018 Spojené státy americké Richmond

Umíte pracovat s čísly a pochopit, co se snaží říct? Vy jste technologicky důvtipný? [+]

Studijní Koncentrace BBA v účetnictví MBA, účetnictví Major Zrychlené 3 + 2 programu Certifikát V účetnictví Kdo by měl zájem o účetnictví?

Odpověz na tyto otázky:

Umíte pracovat s čísly a pochopit, co se snaží říct? Vy jste technologicky důvtipný? Jste dobří v strategického plánování / rozhodování? Baví vás interakci s různými typy lidí, protože je to zajímavé a náročné? Jste dobří jak na jeden na jednoho a skupinové interakce, a vychutnat sdílení informací s ostatními?

Pokud jste odpověděli ano na tyto otázky, pak máte, co to znamená být CPA.

Proč účetnictví?

Studijní Výhody

Všechny EKU School of Business studijních programů, včetně účetnictví, jsou akreditovány AACSB International. Většina našich studentů pracuje jako stážista nebo na částečný úvazek možností co-op. Studenti se do practive, co se učí i když EKU dobrovolné daně z příjmu pomoci (VITA) service-learningového projektu.... [-]


Bakalář V Oboru Business Administration

Murray State University
Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Murray

Program obchodní administrativa připravuje studenty na různých pracovních příležitostí. Poskytuje studentům s širokým celkové pochopení různých funkčních oborů podnikání a připravuje je na odpovědných pozicích v obchodních organizací. [+]

Bakalářské programy

Program obchodní administrativa připravuje studenty na různých pracovních příležitostí. Poskytuje studentům s širokým celkové pochopení různých funkčních oborů podnikání a připravuje je na odpovědných pozicích v obchodních organizací. Obor Business Administration je určen pro ty studenty, kteří chtějí menší mimo oblast podnikání.

Tyto programy v obchodní administrativa na Murray státní univerzity poskytnout absolventům různých profesních možností. Programy připravit studenty pro pozice v managementu střední a vyšší úrovni, kde znalosti z mnoha oborů je nutností pro postup. Pestrá zázemí nabízí ezi obchodní správy programů je také užitečné pro podnikatelské studenty, kteří chtějí začít podnikat. Z "Máma a Pop" maloobchodní prodejně do nadnárodní korporace, budou absolventi obchodní správy programů z MSU být připraven na cokoliv budoucnost. ... [-]