Filter
Obchodní administrativa
Spojené státy americké Michigan Flint Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené státy americké.

Aby si vydělal Bachelor of Business Administration (BBA), je třeba typicky zapsat v prezenční formě studia na čtyři roky a soustředit se na konkrétní oblasti podnikání nebo obchodu. Obecné kurzy vztahující se k Small Business Act jako základ BBA studijních programů.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Flint je město nacházející se ve velkém státě Michigan. Proslulý porodu světově proslulého General Motors, Flint je důležité město v automobilovém průmyslu. Město je doma k hrstce areály a vysokých škol, které nabízejí různý stupeň a magisterské programy.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené státy americké. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené státy americké zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

University of Michigan-Flint, School of Management

Studenti jsou přijímáni do programu BBA již v jejich prvním ročníku. Kromě toho, School of Management má řadu artikulace dohod s komunitních škol, které usnadňují přenos ... [+]

Bakalář Business Administration (BBA) programu

&nbsp

School of Management nabízí řadu vysokoškolských programů určených pro potřeby tradičních studenti, vracející se studenty a studenty již usazené v jejich profesní kariéře.

&nbsp

Kromě šesti oblastí koncentrace, bakalář programu Business Administration nabízí program, vyznamenání, stejně jako schopnost dokončit kurzy core business a řadu obchodů Volitelné předměty on-line. Nezletilí v podnikání, financí, všeobecné obchodní, řízení lidských zdrojů a marketingu jsou k dispozici pro nepodnikatelské velkých společností.

&nbsp

School of Management poskytuje služby studentům v plánu a učebních osnov poradenství, pomoc v akademických ohledu na odvolání, informace o stáže a pracovní příležitosti v různých oborů podnikání, a informace o doučování.... [-]

Spojené státy americké Flint
Září 2019
Denní studium
Kombinované
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině