Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Spojené státy americké.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené státy americké.

Magistr

Bakalář Business Administration (BBA) stupně se uděluje studentům, kteří dokončí studium rok kurzu čtyři na plný úvazek na univerzitě. Předmětem koncentrace studované pro tento stupeň se vztahují ke světu obchodu a podnikání.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

New Jersey je severovýchodní a střední Atlantik stát Spojených států. Vysoce uznávaný univerzity v USA pro rok 2013 se nachází v této provincii. New Jersey je pozoruhodný stav v oblasti vysokoškolského vzdělávání. Národ je plný příležitostí života, rekreační a profesionální kariéry.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené státy americké. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené státy americké zde.

Čtěte více

Bakalářský V Oboru Business Administration

Saint Peter’s University
Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Jersey City Englewood Cliffs

Na svatého Petra University si můžete vybrat ze tří vzrušující pole, mezinárodního obchodu, marketingu a řízení podniku. Protože jsme se nacházejí v samém srdci největší světové obchodní centrum, New York oblast metra-business studenti mohou využít kariéru stavebních příležitostí, stáží, konferencí a dalších obchodních zkušeností uvnitř i mimo vyučování. [+]

Pojďme se pustit do podnikání.

Na svatého Petra University si můžete vybrat ze tří vzrušující pole, mezinárodního obchodu, marketingu a řízení podniku.

Protože jsme se nacházejí v samém srdci největší světové obchodní centrum, New York oblast metra-business studenti mohou využít kariéru stavebních příležitostí, stáží, konferencí a dalších obchodních zkušeností uvnitř i mimo vyučování.

Náš malý počet žáků ve třídě, aby profesoři mentor své studenty individuálně. To vytváří mnoho příležitostí pro studenta-fakulty interakce, rozhovory, debaty a business výzkumných projektů.

Jako jezuitské univerzity bychom zdůraznit význam osobní morálky a etiky připravit naše studenty na kariéru v náročném aréně podnikání a globální konkurence.... [-]


5-Year BS/MBA Programs

Felician University
Campus forma Denní studium 5 let September 2018 Spojené státy americké Rutherford

[+]

The School of Business

PROGRAMY BS účetnictví / MBA * Body zájmu Pracovní příležitosti Reklama bankovnictví zdravotní péče Maloobchod [-]