Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Spojené státy americké.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené státy americké.

Magistr

BBA, což je zkratka pro Bachelor of Business Administration, je akademický titul uděluje těm, kteří skutečně dokončit asi tři nebo čtyři roky pečlivého ročníkové práce v podniku nebo obchodu související disciplíny.

USA zůstává světově nejpopulárnější destinací pro zahraniční studenty. Univerzity v USA dominují světového žebříčku a země nabízí také širokou škálu zajímavých studijních míst. State University systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusy šíří po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

Nové Mexiko je americký stát nachází v jihozápadní a západní oblasti. Stát je domovem mnoha vysokoškolských zařízení, které zahrnují známé vysoké školy a univerzity. Univerzita / škola sport team tohoto stavu je důvodem tolika sportovních odborníků vycházející z této země.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené státy americké. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené státy americké zde.

Čtěte více

Bakalář řízení Podnikových Správy

Northern New Mexico College (NNMC)
Campus forma Denní studium 4 let September 2018 Spojené státy americké Espanola

Studenti sledují Management dur pro BBA v severním School of Business rozvíjet kompetence při použití technologie pro obchodní strategii [+]

Studenti mohou vydělat Bachelor of Business Administration v hlavních oblastech účetnictví, řízení a vedení projektu. Všichni kandidáti BBA musí uspokojivě dokončit následující soubor osmi činnosti základních kurzů, bez ohledu na to prohlásil, major:

BA 300 Obchodní právo BA 310 Základy financí BA 313 Organizační chování BA 330 Principy projektového řízení BA 345 Manažerské účetnictví BA 456 Marketing Management BA 461 Etické a právní aspekty podnikání BA 490 BA Capstone

Studenti sledují Management dur pro BBA v severním School of Business rozvíjet kompetence při použití technologií pro obchodní strategii a rozhodovacího řízení prostřednictvím případových studií, týmových projektů, používání Internetu, stejně jako počítačových aplikací a systémové integrace.... [-]


Bakalářská V Obchodní Management Umění

Santa Fe University of Art and Design - SFUAD
Campus forma Denní studium 4 let September 2018 Spojené státy americké Santa Fe

Náš jedinečný program poskytuje jedinečné příležitosti pro hands-on zkušeností s prací s místními umělci a organizacemi, takže si můžete zdokonalovat své manažerské schopnosti, jak si dokončit své vzdělání. [+]

Získejte výhodu, kterou potřebujete, aby začít kariéru, která kombinuje svou lásku k umění s pevnými obchodní dovednosti a komunitní budování strategií. Náš jedinečný program poskytuje jedinečné příležitosti pro hands-on zkušeností s prací s místními umělci a organizacemi, takže si můžete zdokonalovat své manažerské schopnosti, jak si dokončit své vzdělání. Ať už sami vidět zákulisí v divadlo, muzeum, galerie, neziskové, nebo někde jinde úplně, budete těžit z flexibilní, kreativní myšlení, který je dodáván s navštěvují školu umění a designu v kombinaci s obchodním know-how vám muset opustit soutěž v prachu.

Kariéra ... [-]