Filter
Obchodní administrativa
Spojené státy americké California Newport Beach Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené státy americké.

Bakalář Business Administration (BBA) stupně se uděluje studentům, kteří dokončí studium rok kurzu čtyři na plný úvazek na univerzitě. Předmětem koncentrace studované pro tento stupeň se vztahují ke světu obchodu a podnikání.

USA zůstává světově nejpopulárnější destinací pro zahraniční studenty. Univerzity v USA dominují světového žebříčku a země nabízí také širokou škálu zajímavých studijních míst. State University systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusy šíří po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené státy americké. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené státy americké zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Tituly
Místo
Spojené státy americké
California
Newport Beach
Typ studia
Tempo
Southern States University

Bachelor of Business Administration je čtyřletý studijní program, v němž budou studenti připraveni s akademickým vzděláním, kromě praktických zkušeností nezbytných pro př ... [+]

Bachelor of Business Administration je čtyřletý studijní program, v němž budou studenti připraveni s akademickým vzděláním, kromě praktických zkušeností nezbytných pro přežití v dnešním náročném podnikatelském prostředí. Obecné vzdělávání a nižší divize kurzy poskytují silný akademický základ, který zahrnuje humanitní, umění, vědu a firemní kurzy, takže student má sklon k úspěchu v náročnějších a zaměřených horních divize kurzů. SSU v horní divize kurzy jsou navrženy s obchodními potřebami dneška a zítřka v mysli, a poskytnout studentům prvního s úvodem, a pak více in-hloubkové obchodních zásad a postupů, spolu s dovednostmi potřebné k úspěchu v dnešním obchodním světě. Program vyžaduje úspěšné dokončení 180 čtvrtletí jednotek.... [-]

Spojené státy americké Newport Beach San Diego
Září 2019
Denní studium
4 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině