Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Uzbekistán.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Uzbekistán.

Magistr

Student získává Bachelor of Business Administration (BBA) stupně po dokončení nezbytných studií týkajících se podnikání a obchodu. To obvykle trvá čtyři roky na plný úvazek zápisu vydělat tento typ míry.

Vysokoškolské vzdělání je důležitou součástí kultury v Uzbekistánu s tím, že země vidí v blízkosti 600.000 absolventů ročně. Velká část studentů navštěvovat instituce vyššího vzdělání v Uzbekistánu pro pohlcující anglické jazykové kurzy, které jsou nabízeny.

Univerzity pro titul bakaláře Uzbekistán. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Uzbekistán zde.

Čtěte více

BA Obchodní Administrativa (Hons)

Westminster International University in Tashkent
Campus forma Denní studium 3 let September 2018 Uzbekistán Tashkent

Bakalář umění (Honors) v oboru Business Administration je tříletý denní prezenční kurz uznávaný po celém světě. Je založen na kurzu BA (Honors) Business dodávaném ve Velké Británii Westminster Business School na University of Westminster (Londýn). [+]

Bakalář umění (Honors) v oboru Business Administration je tříletý denní prezenční kurz uznávaný po celém světě. Je založen na kurzu BA (Honors) Business dodávaném ve Velké Británii Westminster Business School na University of Westminster (Londýn). Cílem BA (Honors) Business Administration je poskytnout studentům vzdělání v klíčových oblastech podnikání, které poskytují pochopení základních teorií, nástrojů a technik.

Je to pro ty, kteří si přejí:

Stát se generálním ředitelem se zájmem o obchodní oblast, jako je marketing, účetnictvíStát se profesionálem v jedné z oblastí podnikání, jako je účetnictví, marketing, finance, management, provoz.Chcete-li rozvíjet vlastní podnikání, nabízí kurzy praktické i teoretické znalosti hlavních obchodních nástrojů a konceptů, abyste mohli začít a rozvíjet vlastní podnikáníRozvíjet pedagogickou / akademickou kariéru v náročné a praktické oblasti... [-]