Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Vietnam.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Vietnam.

Magistr

BBA, což je zkratka pro Bachelor of Business Administration, je akademický titul uděluje těm, kteří skutečně dokončit asi tři nebo čtyři roky pečlivého ročníkové práce v podniku nebo obchodu související disciplíny.

Vietnam oficiálně Vietnamská socialistická republika, je nejvýchodnější země na Indočíně poloostrově v jihovýchodní Asii. V roce 2011 Vietnam měl celkem 163 škol (včetně vysokých škol a ústavů).

Univerzity pro titul bakaláře Vietnam. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Vietnam zde.

Čtěte více

Bakalář v oboru Business Administration

Ho Chi Minh City University of Technology
Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Vietnam Ho Chi Minh City

Program Business Administration na Bach Khoa University HCMUT- Bach Khoa University poskytuje studentům základy a pokročilé znalosti managementu, které pokrývají různé aspekty včetně marketingu, plánování, účetnictví, financí a výroby. Měkké dovednosti, jako je týmová práce, komunikace, identifikace [+]

Program Business Administration na Bach Khoa University HCMUT- Bach Khoa University poskytuje studentům základy a pokročilé znalosti managementu, které pokrývají různé aspekty včetně marketingu, plánování, účetnictví, financí a výroby.

Program Business Administration v podniku HCMUT-Bach Khoa poskytuje studentům základní a pokročilé znalosti o řízení kariéry

Měkké dovednosti, jako je týmová práce, komunikace, identifikace

Pracovní příležitost

Po absolvování budou mít studenti možnost pracovat v oblasti:

Rozvoj podnikání: průzkum trhu, obchodní plánování, vztahy s komunitou, vývoj nových produktů a služeb.ÚčetnictvíInvestiční analýza: příprava a analýza investičních projektů, finanční analýza podniku, zpracování dat v zásobách.SprávníPříležitost převést na naše partnerské univerzity v USA... [-]

Bachelor of Business Administration (BBA)

FPT University
Campus forma Denní studium 3 let January 2019 Vietnam Hanoi

[+]

Absolventi s velkým potenciálem mají také zřetelnou možnost získat přímo zaměstnané affiliate společnosti FPT působící v 19 zemích po celém světě.

KARIÉRNÍ MOŽNOSTI

Široké spektrum bakalářského studia v oboru Business Administration znamená, že absolventi si mohou vybrat z široké škály kariérních cest v různých odvětvích podnikání.

Trénink ON-THE-JOB [-]