Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Vietnam.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Vietnam.

Magistr

Bakalář Business Administration (BBA) stupně se uděluje studentům, kteří dokončí studium rok kurzu čtyři na plný úvazek na univerzitě. Předmětem koncentrace studované pro tento stupeň se vztahují ke světu obchodu a podnikání.

Vietnam oficiálně Vietnamská socialistická republika, je nejvýchodnější země na Indočíně poloostrově v jihovýchodní Asii. V roce 2011 Vietnam měl celkem 163 škol (včetně vysokých škol a ústavů).

Univerzity pro titul bakaláře Vietnam. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Vietnam zde.

Čtěte více

Bakalář v oboru Business Administration

Bach Khoa University (BKU)
Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Vietnam Ho Chi Minh City

Program na BKU Business Administration poskytuje studentům základu a pokročilé znalosti managementu, který se zabývá různými aspekty včetně marketingu, plánování, účetnictví, finance a zhotovení. Měkké dovednosti, jako je týmová práce, komunikace, identifikace a řešení problémů prostřednictvím hands-on školení jsou nabízeny také pro naše studenty v kreativní, profesionální, dynamické a konkurenceschopné ... [+]

Program na BKU Business Administration poskytuje studentům základu a pokročilé znalosti managementu, který se zabývá různými aspekty včetně marketingu, plánování, účetnictví, finance a zhotovení. Měkké dovednosti, jako je týmová práce, komunikace, identifikace a řešení problémů prostřednictvím hands-on školení jsou nabízeny také pro naše studenty v tvůrčím, profesionální, dynamický a konkurenčním mezinárodním prostředí. Absolventi budou mít velkou pracovní perspektivu jak lokálně, tak i na mezinárodní úrovni v mnoha souvisejících oborech, jako účetní, finanční nadřízeného, ​​specialisty v oblasti prodeje, marketingu, poradce, atd... [-]


Bachelor of Business Administration (BBA)

FPT University
Campus forma Denní studium 3 let January 2019 Vietnam Hanoi

[+]

Absolventi s velkým potenciálem mají také zřetelnou možnost získat přímo zaměstnané affiliate společnosti FPT působící v 19 zemích po celém světě.

KARIÉRNÍ MOŽNOSTI

Široké spektrum bakalářského studia v oboru Business Administration znamená, že absolventi si mohou vybrat z široké škály kariérních cest v různých odvětvích podnikání.

Trénink ON-THE-JOB [-]