Filter
Obchodní administrativa
Vietnam Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Vietnam.

BBA, což je zkratka pro Bachelor of Business Administration, je akademický titul uděluje těm, kteří skutečně dokončit asi tři nebo čtyři roky pečlivého ročníkové práce v podniku nebo obchodu související disciplíny.

Vietnam oficiálně Vietnamská socialistická republika, je nejvýchodnější země na Indočíně poloostrově v jihovýchodní Asii. V roce 2011 Vietnam měl celkem 163 škol (včetně vysokých škol a ústavů).

Univerzity pro titul bakaláře Vietnam. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Vietnam zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

FPT University

... [+]

Absolventi s velkým potenciálem mají také zřetelnou možnost získat přímo zaměstnané affiliate společnosti FPT působící v 19 zemích po celém světě.

KARIÉRNÍ MOŽNOSTI

Široké spektrum bakalářského studia v oboru Business Administration znamená, že absolventi si mohou vybrat z široké škály kariérních cest v různých odvětvích podnikání.

Trénink ON-THE-JOB [-]
Vietnam Hanoi
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ho Chi Minh City University of Technology

Program Business Administration na Bach Khoa University HCMUT- Bach Khoa University poskytuje studentům základy a pokročilé znalosti managementu, které pokrývají různé as ... [+]

Program Business Administration na Bach Khoa University HCMUT- Bach Khoa University poskytuje studentům základy a pokročilé znalosti managementu, které pokrývají různé aspekty včetně marketingu, plánování, účetnictví, financí a výroby.

Program Business Administration v podniku HCMUT-Bach Khoa poskytuje studentům základní a pokročilé znalosti o řízení kariéry

Měkké dovednosti, jako je týmová práce, komunikace, identifikace

Pracovní příležitost

Po absolvování budou mít studenti možnost pracovat v oblasti:

Rozvoj podnikání: průzkum trhu, obchodní plánování, vztahy s komunitou, vývoj nových produktů a služeb.ÚčetnictvíInvestiční analýza: příprava a analýza investičních projektů, finanční analýza podniku, zpracování dat v zásobách.SprávníPříležitost převést na naše partnerské univerzity v USA... [-]
Vietnam Ho Chi Minh City
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině