Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Vietnam.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Vietnam.

Magistr

Bakalář Business Administration (BBA) stupně se uděluje studentům, kteří dokončí studium rok kurzu čtyři na plný úvazek na univerzitě. Předmětem koncentrace studované pro tento stupeň se vztahují ke světu obchodu a podnikání.

Vietnam oficiálně Vietnamská socialistická republika, je nejvýchodnější země na Indočíně poloostrově v jihovýchodní Asii. V roce 2011 Vietnam měl celkem 163 škol (včetně vysokých škol a ústavů).

Hanoi je historické hlavní město Vietnamu. Pokud jsou studenti dobře vyznají ve vietnamštině, Hanoi je domovem pro některé z nejlepších univerzit v zemi a všude kolem jihovýchodní Asii.

Univerzity pro titul bakaláře Vietnam. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Vietnam zde.

Čtěte více

Bachelor of Business Administration (BBA)

FPT University
Campus forma Denní studium 3 let September 2018 Vietnam Hanoi

[+]

Absolventi s velkým potenciálem mají také zřetelnou možnost získat přímo zaměstnané affiliate společnosti FPT působící v 19 zemích po celém světě.

KARIÉRNÍ MOŽNOSTI

Široké spektrum bakalářského studia v oboru Business Administration znamená, že absolventi si mohou vybrat z široké škály kariérních cest v různých odvětvích podnikání.

Trénink ON-THE-JOB [-]