Filter
Obchodní administrativa
Vietnam Hanoi Hanoi Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Vietnam.

Aby si vydělal Bachelor of Business Administration (BBA), je třeba typicky zapsat v prezenční formě studia na čtyři roky a soustředit se na konkrétní oblasti podnikání nebo obchodu. Obecné kurzy vztahující se k Small Business Act jako základ BBA studijních programů.

Vietnam nabízí rozmanitou škálu úžasných památek. Studenti mohou vychutnat přírodní krásy této země, budou studenti, kteří cestují do Vietnamu zaujme velkých městech, trhy a obchody, které jsou od všeho, co na této planetě. Univerzita vstup ve Vietnamu je založen na skóre dosažené v přijímací zkoušky.

Hanoi je historické hlavní město Vietnamu. Pokud jsou studenti dobře vyznají ve vietnamštině, Hanoi je domovem pro některé z nejlepších univerzit v zemi a všude kolem jihovýchodní Asii.

Univerzity pro titul bakaláře Vietnam. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Vietnam zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

FPT University

... [+]

Absolventi s velkým potenciálem mají také zřetelnou možnost získat přímo zaměstnané affiliate společnosti FPT působící v 19 zemích po celém světě.

KARIÉRNÍ MOŽNOSTI

Široké spektrum bakalářského studia v oboru Business Administration znamená, že absolventi si mohou vybrat z široké škály kariérních cest v různých odvětvích podnikání.

Trénink ON-THE-JOB [-]
Vietnam Hanoi
Leden 2020
Denní studium
3 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině