Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Vietnam.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Vietnam.

Magistr

BBA, což je zkratka pro Bachelor of Business Administration, je akademický titul uděluje těm, kteří skutečně dokončit asi tři nebo čtyři roky pečlivého ročníkové práce v podniku nebo obchodu související disciplíny.

Vietnam oficiálně Vietnamská socialistická republika, je nejvýchodnější země na Indočíně poloostrově v jihovýchodní Asii. V roce 2011 Vietnam měl celkem 163 škol (včetně vysokých škol a ústavů).

Ho Či Minovo město, pojmenované po zemi, 's Válka čas vůdce, je jedním z největších a nejrozmanitějších měst ve Vietnamu. Město se stalo významným centrem vzdělání a kultury v posledních letech. Je domovem pro některé z nejprestižnějších škol v jihovýchodní Asii.

Univerzity pro titul bakaláře Vietnam. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Vietnam zde.

Čtěte více

Bakalář V Oboru Business Administration

Bach Khoa University (BKU)
Campus forma Denní studium 4 let September 2018 Vietnam Ho Chi Minh City

Program na BKU Business Administration poskytuje studentům základu a pokročilé znalosti managementu, který se zabývá různými aspekty včetně marketingu, plánování, účetnictví, finance a zhotovení. Měkké dovednosti, jako je týmová práce, komunikace, identifikace a řešení problémů prostřednictvím hands-on školení jsou nabízeny také pro naše studenty v kreativní, profesionální, dynamické a konkurenceschopné ... [+]

Program na BKU Business Administration poskytuje studentům základu a pokročilé znalosti managementu, který se zabývá různými aspekty včetně marketingu, plánování, účetnictví, finance a zhotovení. Měkké dovednosti, jako je týmová práce, komunikace, identifikace a řešení problémů prostřednictvím hands-on školení jsou nabízeny také pro naše studenty v tvůrčím, profesionální, dynamický a konkurenčním mezinárodním prostředí. Absolventi budou mít velkou pracovní perspektivu jak lokálně, tak i na mezinárodní úrovni v mnoha souvisejících oborech, jako účetní, finanční nadřízeného, ​​specialisty v oblasti prodeje, marketingu, poradce, atd... [-]