BCOM v průmyslové psychologie

* Viz fakultě řádem pro pravidla přístupu, které se týkají tohoto programu http://www.uj.ac.za/faculties/management/~~HEAD=dobj

S BCOM v průmyslové psychologie můžete mít kariéru jako specialista HR lékařů zabývajících se problémy nebo problémy vyplývajícími z poměru zaměstnanců s pracovním prostředím

Požadavky na přijetí

  • Minimální APS: 26
  • Anglicky: 4 (50% +)
  • Matematiky: 4 (50% +)
  • Matematická gramotnost: Nepřijali

Plnění minimálních požadavků na Fakultě pro konkrétní program nezaručuje vstup do tohoto programu jako specifická výběrová kritéria mohou být použita, a vzhledem k omezenému místu.

BCOM Hons v průmyslovém psychologie

Cílem této kvalifikace je rozvíjet aplikovaný kompetence studenta v analýze, interpretaci a pochopení principů průmyslové psychologie a metod. To dále rozvíjí intelektuální, vědecké a odborné dovednosti studenta. Kvalifikace připravuje studenty smysluplně přispět k lidskému získávání zdrojů, využívání a rozvojových intervencí organizací. Průmyslový psychologie Úspěchy absolvent bude moci požádat o školení a stáží po vyznamenáním v psychometrics. Dokončení takové praxe jim umožní zaregistrovat jako psychometriky s odbornou radou pro psychologii rady zdravotnických profesí jižní Afriky (HPCSA).

Požadavky na přijetí

Potenciální student by měl mít k dispozici přijatelné Baccalaureus Studijní kvalifikaci na NSK úrovni 6 s průmyslovou psychologie jako hlavní předmět (tj Industrial psychologie 1, 2 a 3), nebo ekvivalent této částky. V průměru 65% umožní potenciální student požádat o kurzu ctí. Expozice formální výzkumný modul na bakalářské úrovni je zásadní. Expozice formální modul (y) v řízení lidských zdrojů a / nebo psychologie a / nebo Business Management bude doporučení. Číslo Student omezení vyžadují výběrové řízení.

Doba trvání programu

Na plný úvazek: 1 rok / Part-time: 2 roky

Kontaktní údaje

Název: Ms J Sitemele / Tel: 27 (0) 11 559 2185 / E-mail: joycesi@uj.ac.za

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 135 více kurzů z University of Johannesburg »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Úno 2020
Duration
1 - 3 let
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Úno 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Úno 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date