BCOM Hons v řízení investic

University of Johannesburg

Popis programu

Read the Official Description

BCOM Hons v řízení investic

University of Johannesburg

Účelem tohoto programu je posílit znalosti studenta z oboru investic oceňování a řízení portfolia. Program se skládá z široce založené osnov se připravit studenta pro širokou škálu specialit investic souvisejících. Osnovy obsahuje osm tematických oblastí v rozmezí od kapitálové investice, úročeného investic do správy portfolia a financí pro odchod do důchodu. Zvládnutí osnov bude poskytnout studentům schopnost syntetizovat komplexní investiční principy a aplikovat finančních nástrojů v profesionálním způsobem. Základní znalosti globálních investičních zásad bude možné získat umožňující kvalifikační studentovi pracovat v dnešním světě profesionálního investování. Program klade důraz na způsobilost, integritu a uplatnění etiky v profesionálním prostředí.

Úspěšný Student získá globální investiční perspektivu a in-hluboké porozumění na globálním trhu, který jim poskytne konkurenční výhodu v oblasti zaměstnanosti.

Požadavky na přijetí: Potenciální Student musí být držitelem bakalářského titulu a měl by mít odpovídající znalosti Investment Management (hladina New NSK 7 / Old NSK úroveň 6). Oddělení může požadovat ukončení přechodného programu by studenti měli není v souladu s pravidly přístupu, pokud jde o specifické znalosti v řízení investic. Konečné požadavky pro přijetí budou čas od času stanoví oddělení.

Před zahájením programu vyznamenání, budou muset studenti absolvovat statistiky a matematiky dílnu. Účast je považováno za povinné, ale není podmínkou nebo nezbytným předpokladem pro přijetí a nebo ukončení programu vyznamenání. Studenti budou také zapotřebí, aby se zúčastnili vzdělávání v oblasti výzkumu povinné knihovny, které budou uspořádány a poskytované služby knihoven.

Kontaktní údaje: Pan Niel Oberholzer / 011 559 3483 / dfiminfo@uj.ac.za

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Ún. 2019
Duration
Délka trvání
1 - 2 let
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Jihoafrická republika - Johannesburg, Gauteng
Datum začátku : Ún. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Ún. 2019
Jihoafrická republika - Johannesburg, Gauteng
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu