BCOM Hons v ekonomii

University of Johannesburg

Popis programu

Read the Official Description

BCOM Hons v ekonomii

University of Johannesburg

Účelem této kvalifikace je rozvíjet aplikovaný kompetence studenta na pokročilé úrovni v analýze, výkladu a uplatňování ekonomických principů a metod. Tento program bude připravovat studenty k reflexi vlastních ekonomických aplikací, s cílem posoudit účinek tom celostního kontextu ekonomie jako společenské vědy. V neposlední řadě to bude připravit pro další studium v ​​oboru ekonomie jako vědy.

Požadavky na přijetí: Potenciální Student musí být držitelem bakalářského titulu nebo Advanced Diploma v oboru ekonomie, s průměrem 65% za ekonomii 3 (nový úrovni NSK 7 / Starý NSK úroveň 6) a v průměru 65% buď ekonometrie 3 (nový úroveň NSK 7 / Starý NSK úroveň 6), nebo Statistika 3 (New NSK úroveň 7 / Starý NSK úroveň 6), je třeba zvážit pro vstup do programu ctí.

Potenciální student v držení bakalářským titulem nebo Advanced Diploma v oboru ekonomie, s průměrem 60-64% pro ekonomiku 3 (nový úrovni NSK 7 / Starý NSK úroveň 6) a / nebo bez ekonometrie 3 (úroveň New NSK 7 / Old NSK úroveň 6), nebo matematika 3 (New NSK úroveň 7 / starý NSK úroveň 6), nebo Statistika 3 (New NSK úroveň 7 / starý NSK úroveň 6), získat podmíněné přijetí do Bachelor of Commerce vyznamenáním v ekonomice a musí úspěšně dokončit vstupní modul matematiky před registrací. Oddělení vyžaduje dokončení překlenovacího programu by studenti nejsou v souladu s pravidly přístupu, pokud jde o specifických znalostí předmětu.

Katedra ekonomiky a ekonometrie si vyhrazuje právo na změnu podmínek přijímacího řízení.

Kontaktní údaje: Dr Josine Uwilingiye / 011 559 2531 / juwilingiye@uj.ac.za

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Ún. 2019
Duration
Délka trvání
1 - 2 let
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Jihoafrická republika - Johannesburg, Gauteng
Datum začátku : Ún. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Ún. 2019
Jihoafrická republika - Johannesburg, Gauteng
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu