BCOM Hons v hodnocení a správy nemovitostí

University of Johannesburg

Popis programu

Read the Official Description

BCOM Hons v hodnocení a správy nemovitostí

University of Johannesburg

Účelem tohoto programu je posílit znalosti a porozumění studentů v disciplínách oceňování nemovitostí a správu. Program se skládá široce založená učební plán na přípravu doktorand pro širokou škálu specialit v souvislosti s nemovitostmi. Součástí osnov je tématických oblastí v rozmezí od oceňování nemovitostí a práva k nemovitostem, k financování nemovitostí a správy nemovitostí.

Program klade důraz na aplikace, analýzu a hodnocení v rámci každé tématické oblasti, jakož i aplikaci integrity a etiky v profesionálním prostředí. Zvládnutí osnov bude poskytnout studentům dovednosti kombinovat složité oceňování, řízení, finanční a právní zásady, aby přidanou hodnotu pro subjekty, které je zaměstnávají. Úspěšný Student získá celkový oceňování nemovitostí a správu nemovitostí perspektivu, což jim poskytne konkurenční výhodu pro zaměstnanost a připravit je pro další studium v ​​této oblasti.

Požadavky na přijetí: Potenciální Student musí mít k dispozici Bachelor of Commerce (finance) nebo jinou příslušnou kvalifikaci hodnoceny na úrovni New NSK 7 / Starý NSK úrovni 6. Oddělení může požadovat ukončení přechodného programu by studenti měli není v souladu s pravidly přístupu, pokud jde o specifické znalosti při oceňování a správy nemovitostí. Konečné požadavky pro přijetí budou čas od času stanoví oddělení.

Kontaktní údaje: Pan André Kruger / 011 559 2260 / akruger@uj.ac.za

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Ún. 2019
Duration
Délka trvání
1 - 2 let
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Jihoafrická republika - Johannesburg, Gauteng
Datum začátku : Ún. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Ún. 2019
Jihoafrická republika - Johannesburg, Gauteng
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu