Účelem tohoto programu je poskytnout studentům s potřebnými znalostmi, aby provedla vysoce kvalifikované odborné práci v disciplínách manažerského účetnictví a financí. Program se skládá z široce založené osnov připravit doktorand pro širokou škálu specialit finančních souvisejících. Program klade důraz na aplikace, analýzu a hodnocení v rámci každé tématické oblasti, jakož i aplikaci integrity a etiky v profesionálním prostředí. Zvládnutí učiva poskytne studentům dovednosti syntetizovat komplexní správu, finanční, výkon a principy rizik s cílem řídit a přidanou hodnotu pro subjekty, které je zaměstnávají. Úspěšný Student získá celkový finanční a obchodní perspektivu, která jim poskytne konkurenční výhodu v oblasti zaměstnanosti. Kromě toho bude připraven student na další studium v ​​oblasti rozvíjet výzkum a podávání zpráv dovedností prostřednictvím dokončení pod dohledem výzkumného projektu v oblasti finančního řízení.

Tento program je v souladu s požadavky rámce kompetencí a kurikula Chartered Institute of Management účetních (CIMA). Studenti, kteří absolvují BCOM Hons (Financial Management) bude připraven k napsání CIMA profesní kvalifikační zkoušky, které vedou do Associate Chartered manažerské účetnictví (ACMA) označení.

Tento program je zaměřen na přípravu studentů pro odbornou kvalifikaci s Chartered Institute of Management účetních (CIMA).

Požadavky na přijetí: Potenciální Student musí mít k dispozici Bachelor of Commerce kvalifikaci a měla by získali konečné známku nejméně 65% pro účetnictví a finanční řízení podniku (finance, jakož i nákladové a provozní účetnictví) hodnoceny v New NSK úrovni 7 / Old úroveň NSK 6. Studenti budou dále podrobeny výběrového řízení, jak je uvedeno a jsou uplatňována oddělení. Studenti budou povolena maximální registrační období dvou let. Program není nabízen jako omezený kontakt nebo distančního vzdělávání program.

Kontaktní údaje: Pan Ricky Van Der Watt / 011 559 4106 / rickyvdw@uj.ac.za

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 135 více kurzů z University of Johannesburg »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Úno 2020
Duration
1 rok
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Úno 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Úno 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date