Jasná budoucnost

S poptávkou po absolventy v průmyslových odvětvích od ropy a zemního plynu až po potraviny a nápoje a finančního a environmentálního sektoru je chemické inženýrství skvělou volbou. Tento kurz vás připraví na kariéru, ve které budete zkoumat a testovat nové produkty - benzin, plasty, léky, potraviny nebo nápoje - a učinit je komerčně životaschopnými.

Nabízíme příležitost všem vysokoškolským studentům z domova / EU, aby absolvovali stáž, stáž nebo pracovní zkušenost při studiu denního studia od září 2019.

Proč se inženýrství na LSBU?

Akreditace

Klíčové informace o kurzu - seřazené podle režimu

Režim

Moduly

Kurz kombinuje tradiční přednášky, laboratorní postupy a počítačové workshopy, které vám poskytnou skvělé zkušenosti s učením. Matematika a termodynamika jsou nezbytnými podpůrnými disciplínami, které vedou k hloubkové analýze chemické reakce, destilace, toku tekutin a přenosu tepla. Ve vašem posledním ročníku budete pracovat s dalšími studenty na náročném cvičení, abyste vytvořili úplný výrobní proces od začátku. Kurz je přizpůsoben potřebám průmyslu, což znamená, že získáte znalosti, které zaměstnavatelé upřednostňují.

Kurz je celkově hodnocen na 39% z kurzu.

Rok 1

 • Technické principy
 • Návrh a praxe 1
 • Inženýrská matematika a modelování
 • Úvod do chemického a ropného inženýrství
 • Inženýrské výpočty

Rok 2

 • Procesy chemického inženýrství 1
 • Návrh a praxe chemického inženýrství
 • Termodynamika
 • Kapaliny a separace
 • Pokročilá inženýrská matematika a modelování
 • Principy kontroly

Rok 3

 • Volitelný rok umístění

Rok 4

 • Projekt chemického inženýrství
 • Pokročilé kapaliny a kontrola
 • Bezpečnost procesů a ochrana životního prostředí
 • Procesy chemického inženýrství 2

Jedna z následujících možností:

 • Čistěte technologii procesů
 • Inovace a podnikání


Zaměstnatelnost

Najdete zde řadu odvětví, která jsou vám otevřená: ropa a plyn, potraviny a nápoje, léčiva, energie a chemické výrobky. Mohli byste spustit projekty navrhování a simulace chemických procesů nebo být výzkumným a vývojovým inženýrem pracujícím na nových zařízeních, systémech a procesech.

Náš přístup k povolání vám přinese přitažlivou perspektivu pro zaměstnavatele - pochopíte teorii, ale také budete schopni aplikovat své učení a dovednosti na pracoviště s důvěrou.

Tvoje kariéra

Po dokončení kurzu budete připraveni na kariéru jako profesionální inženýr. Mohli byste být inženýrem v oblasti ropy, pomocí vědy a techniky navrhovat, provozovat a řídit procesy, jako je vrtání a produkce pro obnovu ropy a plynu. Využili byste komplexní matematické modely, abyste zajistili, že materiál bude obnoven efektivně, stejně jako navrhování částí studny a výrobních systémů. Typické příjmy jsou 52 000 až 95 000 liber ročně.

Nebo byste mohl být chemický inženýr, který by pracoval se zpracovateli chemie a techniků řízení, aby se ujistil, že procesní součásti jsou nastaveny efektivně. Používáte nové technologie, navrhujete a instalujete nové výrobní závody - to by mohlo být ve výrobě a balení pro farmaceutické společnosti nebo vývoj nových metod bezpečné výroby jaderné energie. Zkušení inženýři vydělávají kolem 50 000 liber.

Zaměstnatelnost Služba

Jsme Univerzita roku pro absolventské zaměstnání - The Times a Sunday Times Good University Guide 2018.

Na LSBU vás chceme připravit na úspěšnou kariéru. Během studií - a po dobu dvou let od ukončení studia - budete mít přístup k naší službě Zaměstnatelnost, která zahrnuje:

 • Online deska, kde můžete vidět širokou škálu umístění: na částečný úvazek, na plný úvazek nebo dobrovolný. Chcete-li se podívat na naše poradce Job Shop, můžete si také nechat ujít, kteří jsou vždy k dispozici, aby vám pomohli provést další krok ve vašem hledání.
 • Naše kariéra nabízí skupinové workshopy o životopisech, technikách rozhovorů a hledání pracovních zkušeností, stejně jako pravidelné prezentace od zaměstnavatelů v celé řadě odvětví.

Náš tým Student Enterprise vám také může pomoci začít podnikat a rozvíjet cenné podnikatelské dovednosti.

Vybavení

Praktická práce tvoří důležitou součást kurzu a moderní, dobře vybavené laboratoře na LSBU jsou poskytovány pro studium chemie, biologie, inženýrství a počítačových aplikací. To vede v pozdějších letech k původním laboratorním vyšetřením.

Průmyslový software pro ropné inženýry

Studenti v předmětu chemického, procesního a ropného inženýrství na LSBU těží z podrobných pokynů, které obdrží na sadu průmyslových standardních softwarových balíčků, které zahrnují: PETREL, HYSYS, Eclipse, Prosper a GAP.

Učení a učení

Budete časově omezeni, abyste se zúčastnili třídních a laboratorních zasedání, obvykle od 9:00 do 17:00 od pondělí do pátku. Všechny třídy se konají v Campusu Southwark. Praktická zasedání zahrnují chemii, chemické inženýrství a workshopy.

Kurz

Téměř všechny kurzy mají součást výuky. Kurz může zahrnovat písemné eseje, problémy s dokumentem, laboratorní zprávy, zprávy o projektu, ústní prezentace, učební testy a docházkové známky. Pro absolvování laboratorních kurzů se musíte zúčastnit praktických zasedání.

Osobní doučování

Jako inženýrský student budete během prvních tří týdnů na LSBU přidělen jmenovaný učitel. Úloha svého učitele musí být primárním kontaktem pro podporu akademického a profesního rozvoje.

Váš lektor vám pomůže získat co nejvíce času na LSBU, poskytovat poradenství a upozornění na další zdroje podpory na univerzitě.

Měli by být první osobou na univerzitě, s níž mluvíte, pokud máte nějaké potíže, které ovlivňují vaši práci. Mohou to být akademické, finanční, zdravotní nebo jiné.

Budete mít schůzky s osobním učitelem alespoň dvakrát za semestr. Některé schůzky budou individuální a ostatní budou v malých skupinách. Můžete požádat svého učitele o další podporu e-mailem nebo osobně.

Vstupní požadavky

 • Úroveň BBB nebo
 • Národní diplom BTEC DDM nebo
 • Přístup k vysokoškolským kvalifikacím s 24 rozdíly a 21 zásluhami včetně 3 rozdílů v matematice a 3 zásluhy z fyziky nebo
 • Ekvivalentní kvalifikace úrovně 3 v hodnotě 122 bodů UCAS.
 • Žadatelé musí mít 5 GCSEs AC včetně matematiky a angličtiny nebo rovnocenné (reformované GCSEs stupeň 4 nebo vyšší).
 • Vítáme kvalifikace z celého světa. Anglický jazyk pro zahraniční studenty: skóre IELTS 6.0 nebo Cambridge Proficiency nebo Advanced Grade C.

Všechny moduly mohou být změněny na univerzitě a mohou se lišit od modulů, které vám nabízejí při studiu.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 40 více kurzů z London South Bank University »

Poslední aktualizace February 24, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 23, 2019
Duration
3 - 4 let
Denní studium
Price
9,250 GBP
Rok 1 Celkový příspěvek ve Velké Británii / EU: 9250 GBP; Mezinárodní poplatek: 13125 GBP.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 23, 2019
End Date
Led 24, 2022
Termín odevzdání přihlášek

Zář 23, 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Led 24, 2022