Přečtěte si oficiální popis

Vyvinutý úspěch

Tento kurz elektrotechnického a elektronického inženýrství, který je akreditován institutem inženýrství a technologie, nabízí rychlý postup do statusu autorizovaného inženýra. Jedná se o návrh, vývoj a údržbu elektrických řídících systémů. Inženýři v tomto odvětví se ujistěte, že naše elektrické přístroje jsou bezpečné a schopné plnit vysoké standardy jakosti, stejně jako vývoj nových technologií pro budoucnost.

Nabízíme příležitost všem vysokoškolským studentům z domova / EU, aby absolvovali stáž, stáž nebo pracovní zkušenost při studiu denního studia od září 2019.


Proč Elektrické a elektronické inženýrství na LSBU?

 • Č. 1 Londýnská moderní univerzita pro elektrotechniku ​​a elektroniku, Guardian League Table 2018.

 • Akreditován Inženýrskou a technologickou institucí (dříve IEE) na základě licence od Engineering Council a nabízí rychlou cestu k statusu Chartered Engineer.

 • Máme skupinu poradců z oboru, abychom pomohli zajistit, aby naše pokrytí bylo aktuální a relevantní pro potřeby zaměstnanosti.

 • Mnoho kariérních možností: existuje jen málo částí našeho života, které dluží alespoň něco práce elektrotechnických a elektronických inženýrů.

 • Můžete se rozhodnout strávit třetí ročník studia u jedné z našich partnerských institucí.

 • Možnost absolvování třetího ročníku placeného odborného zaměstnání.

Akreditace

Klíčové informace o kurzu - seřazené podle režimu

Režim

Moduly

Elektrické a elektronické inženýry zajišťují osvětlení, vytápění a větrání budov, zajišťují efektivní a bezpečné fungování našich dopravních sítí, napomáhají výrobě a stavebnictví a hrají zásadní roli při výrobě a distribuci elektrické energie. Tento kurz zahrnuje:

 • elektrické systémy
 • mikrokontroléry
 • řídicích systémů
 • komunikace
 • analýza
 • software
 • inženýrské vědy

Způsoby hodnocení kurzu celkově: 37% studijních prací.

Rok 1

 • Návrh a praxe
 • Technické principy
 • Inženýrská matematika a modelování
 • Inženýrské výpočty
 • Úvod do elektrotechniky a elektroniky
 • Úvod do digitální elektroniky

Rok 2

 • Pokročilá inženýrská matematika
 • Obvody, signály a systémy
 • Principy kontroly
 • Projektový týmový projekt
 • Elektrické stroje a výkonová elektronika
 • Návrh analogových a digitálních obvodů

Rok 3

 • Volitelný rok umístění

Rok 4

 • Inovace a podnikání
 • Řídicí technika
 • Projekt
 • Pokročilá analogová a RF elektronika
 • Návrh digitálních systémů

Zaměstnatelnost

Tento kurz vás připraví na kariéru v mnoha oborech elektrického a elektronického inženýrství, kde se používají elektronické systémy, a to zejména v integrovaných řídicích systémech, kde jsou naprogramovány a používány rozsáhlé integrované obvody pro automatizaci typických procesů.

Nedávní absolventi tohoto kurzu se zapojili do odvětví dopravy, zábavy, zdravotnictví, veřejného sektoru a veřejných služeb a dodavatelského průmyslu.

Zaměstnanost založená na sektoru

Oblasti zaměstnanosti v následujících odvětvích zahrnují:

Doprava

Přístrojové vybavení, signalizace, rozvod elektrické energie, údržba tratí, systémy modernizace / zkoušení ECU a bezpečnostní kritické systémy

Zábava

Návrh antény, mixování vizí, návrh studia, satelitní systémy, dálkové ovládání, ovládání a údržba osvětlení, řízení a návrh robotiky, počítačové rozhraní a vestavěné řízení

Lékařský

Projektování a údržba přístrojů, návrh protetiky, systémy řízení světla / tepla / vlhkosti, dálkové ovládání (platforma pro robotické operace)

Veřejný sektor

Bezpečnostní systémy, dopravní signalizace, bezdrátové řídicí systémy, návrh GPS, autonomní návrhy robotických vozidel (demolice, likvidace bomb) a návrh systému sledování

Veřejné služby a dodavatelský průmysl

Voda, plyn, elektřina, kanalizace a likvidace odpadů - modernizace a kontrola distribuovaných služeb, testování a kontroly kvality a bezpečnostní systémy

Co můžete očekávat od své kariéry

Inženýři v elektrotechnice a elektronice mohou pracovat ve všech prostředích a odvětvích. Můžete pracovat ve výrobním závodě, v dílně, v kanceláři, v laboratoři nebo na místě s klientem.

Inženýři mohou být od začátku zapojeni do projektu a často se také účastní údržby. Někdy se specializují na určitou část procesu a při jiných příležitostech se účastní v každé fázi. Mají sklon pracovat v multidisciplinárních týmech s inženýry z jiných oblastí, stejně jako architekti, obchodníci, výrobci, technici a další.

Mezi typické úkoly patří identifikace potřeb zákazníků a uživatelů, návrh systémů a komponent, výzkum řešení a odhad nákladů a časových rámců, výroba prototypů, navrhování a provádění testů, zajištění dodržování bezpečnostních norem a úpravy a vylepšení a údržba výrobku po jeho dokončení.

Chartičtí inženýři mohou vydělat mezi 40 000 a 50 000 GBP ročně a někteří mohou získat ještě více.

Získání klíčových schopností zaměstnatelnosti

Náš přístup k výuce bude mít pozitivní dopad na Vaši zaměstnatelnost. Jako absolvent budete mít řadu praktických klíčových dovedností, které vám přinesou atraktivní vyhlídky pro zaměstnavatele. Mezi ně patří schopnost provádět analytické vyšetřovací práce, znalost analogových i digitálních systémů, schopnost vytvářet počítačové modely pro simulaci a schopnost řídit projekty pomocí průmyslových standardů a specifikací. Využívání příležitosti sezony v průmyslu bude dále zlepšovat vaše vyhlídky na zaměstnání jako nový absolvent.

Pokračování v postgraduálních studiích

Absolventi budou moci požádat o další studium na postgraduální úrovni, včetně místa na naší plné nebo částečném magisterském studiu biomedicínského inženýrství a přístrojové techniky nebo MSc embedded and distributed systems.

Zaměstnatelnost Služba

Jsme Univerzita roku pro absolventské zaměstnání - The Times a Sunday Times Good University Guide 2018.

Na LSBU vás chceme připravit na úspěšnou kariéru. Během studií - a po dobu dvou let od ukončení studia - budete mít přístup k naší službě Zaměstnatelnost, která zahrnuje:

 • Online deska, kde můžete vidět širokou škálu umístění: na částečný úvazek, na plný úvazek nebo dobrovolný. Chcete-li se podívat na naše poradce Job Shop, můžete si také nechat ujít, kteří jsou vždy k dispozici, aby vám pomohli provést další krok ve vašem hledání.
 • Naše kariéra nabízí skupinové workshopy o životopisech, technikách rozhovorů a hledání pracovních zkušeností, stejně jako pravidelné prezentace od zaměstnavatelů v celé řadě odvětví.

Náš tým Student Enterprise vám také může pomoci začít podnikat a rozvíjet cenné podnikatelské dovednosti.

Vybavení

Naučíte se používat nejnovější technologie pro práci s počítačem v naší Národní laboratoři. Sponzorovaný National Instruments, laboratoř obsahuje virtuální přístrojové pracovní stanice s využitím softwaru Multisim, Ultiboard a Labview.

Učení a učení

Naši učitelé mají velké množství zkušeností. Ať již vyučují, provádějí výzkum nebo se podílejí na poradenství, mají dovednosti, které pro vás znamenají rozdíl. Dozvíte se v moderním, dobře vybaveném prostředí doplněném o sofistikovanou technologii.

Přístup k učení

Naučíte se prostřednictvím přednášek, seminářů, konzultací a praktické práce. Při práci na skupinových i individuálních projektech hodnotíme vaši práci prostřednictvím kombinace studijních prací a zkoušek, přičemž projektová a laboratorní práce počítá s vaším konečným oceněním. Naučíme se také o životních dovednostech efektivní komunikace, řešení problémů, plánování projektů a týmové práce, která vás oddělí a poskytne vám nejlepší šanci získat práci, kterou chcete po ukončení studia.

Ruční inženýrství

Množství projektového učení, které budete dělat na strojírenském stupni, se liší od univerzity po univerzitu. V LSBU nabízíme projekty "design-make-test" v průběhu celého studijního oboru, než abyste je soustředili na poslední ročník. To znamená, že teoretické zásady přizpůsobíte řešením reálných technických problémů velmi brzy ve své univerzitní kariéře. Tato zkušenost s poskytováním inovací vás činí atraktivní pro zaměstnavatele. Inovace je v samém srdci toho, co inženýr dělá na denní bázi. Inženýři hledají praktické způsoby, jak věci lépe, efektivněji, levněji, bezpečněji, silněji, pružněji, rychleji, integrovat a efektivněji. Naše inženýrské kurzy vás naučí poprvé, jak rozvíjet tyto klíčové dovednosti a rysy.

Připraveno pro moderní inženýrskou praxi

Ve skutečnosti většina inženýrů pracuje vedle sebe v multidisciplinárních projektových týmech. Jedním z největších profesionálních aktiv, které můžete mít, je schopnost dobře fungovat v tomto nastavení týmu. To je důvod, proč některé naše moduly jsou sdíleny ve všech našich inženýrských kurzech. Tyto moduly se týkají pochopení obchodních priorit, které formují inženýrskou praxi a řešení problémů. Přednášející z předních světových firem, jako je Rolls-Royce, přednášeli o těchto modulech.

Osobní doučování

Jako inženýrský student budete během prvních tří týdnů na LSBU přidělen jmenovaný učitel. Úloha svého učitele musí být primárním kontaktem pro podporu akademického a profesního rozvoje.

Váš lektor vám pomůže získat co nejvíce času na LSBU, poskytovat poradenství a upozornění na další zdroje podpory na univerzitě.

Měli by být první osobou na univerzitě, s níž mluvíte, pokud máte nějaké potíže, které ovlivňují vaši práci. Mohou to být akademické, finanční, zdravotní nebo jiné.

Budete mít schůzky s osobním učitelem alespoň dvakrát za semestr. Některé schůzky budou individuální a ostatní budou v malých skupinách. Můžete požádat svého učitele o další podporu e-mailem nebo osobně.

Vstupní požadavky

 • Úroveň BBB nebo;
 • Národní diplom BTEC DDM nebo;
 • Přístup k vysokoškolským diplomům s 24 odlišnostmi a 21 zásluhami včetně 3 rozdílů v matematice a 3 zásluhy z fyziky nebo;
 • Ekvivalentní kvalifikace úrovně 3 v hodnotě 128 bodů UCAS
 • Kvalifikace úrovně 3 musí zahrnovat matematiku nebo fyziku
 • Žadatelé musí mít 5 GCSEs AC včetně matematiky a angličtiny nebo rovnocenné (reformované GCSEs stupeň 4 nebo vyšší).
 • Vítáme kvalifikace z celého světa. Anglický jazyk pro zahraniční studenty: skóre IELTS 6.0 nebo Cambridge Proficiency nebo Advanced Grade C.
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 132 více kurzů z London South Bank University »

Poslední aktualizace February 24, 2019
This course is Campus based
Start Date
Sep 23, 2019
Duration
3 - 4 let
Kombinované
Denní studium
Price
9,250 GBP
Rok 1 Celkový příspěvek ve Velké Británii / EU: 9250 GBP; Mezinárodní poplatek: 13125 GBP. Rok 1 Poplatek za UK / EU na částečný úvazek: 6935 liber; Mezinárodní poplatek: 9843,75 liber
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 23, 2019
End Date
Led. 24, 2022
Termín odevzdání přihlášek

Sep 23, 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Led. 24, 2022