ohrožení počítačové kriminality. Na GCU máte přístup k nejnovějším inženýrským sítím a bezpečnostním technikám v naší laboratoři Netlabs. Titul je akreditován Chartered Institute for IT (BCS) a Institutem inženýrství a technologie (IET).

Zkušenosti a zkušenosti, které získáte zde, vám umožňují pokračovat v činnosti profesionální sítě certifikované společností Cisco a zapojit se do vedoucích sektorů IT, technologií a systémů.

Zvolte síťové systémy na GCU, pokud:

  • chcete vstoupit do sítě IT a systémového inženýrství na úrovni absolventů
  • chcete se dozvědět nejnovější informace o bezpečnosti sítí, bezpečnosti počítačů, mobilních a bezdrátových sítí
  • chcete mít možnost studovat v zahraničí nebo studovat v zahraničí
  • se snažíte pokračovat v magisterském studiu, přijímat certifikační zkoušky CISCO nebo se stát kvalifikovaným odborníkem

Co budete studovat

GCU vyvinula sadu programů, které dávají studentům v popředí bezpečného systémového inženýrství a obranu kybernetického prostoru před současnými sofistikovanými škodlivými útoky. Máme nejlepší síťové laboratoře ve Skotsku a vyučujeme tento předmět v souladu s normami sítě CISCO.

Networking Systems Engineering BEng (Hons) staví na odborných znalostech GCU v oblasti síťových systémů. Zabezpečuje studentům hluboké znalosti IT infrastruktury, potřebné k provozování velkých podnikových a širokoplošných sítí. Zaměřuje se na specifikaci, návrh, nasazení a řešení problémů složitých topologií sítě.

Rok 3

Kvantitativní metody a kryptografie, Pokročilé směrování, Řízení projektů IT 1, Pokročilé přepínání, Integrovaný projektový projekt 3, Výzkumné dovednosti a odborné otázky.

Rok 4

IT Project Management 2, Internet Security, síťová simulace, sítě definované softwarem, projekt Honors.

Vstupní požadavky

Všechny vstupní požadavky uvedené v tomto dokumentu by měly sloužit jako vodítko a představovat minimum, které je třeba vzít v úvahu při vstupu. Žadatelé, u nichž byla podána podmíněná nabídka místa, mohou být požádáni, aby dosáhli více, než je uvedeno.

Rok 3

HND

Pro pokročilý vstup do roku 3 by bylo možné zvážit vhodnou kvalifikaci pro HND nebo nezařazenou úroveň v závislosti na obsahu a výsledcích předchozího učení.

anglický jazyk

Upozorňujeme, že pokud jste z většinové anglicky mluvící země, nemusí se vám poskytnout další doklad o znalosti anglického jazyka.

Dodatečné informace

Další akademická a odborná kvalifikace

Každá aplikace na GCU se zvažuje individuálně. Pokud nemáte typickou akademickou vstupní kvalifikaci, ale můžete prokázat příslušné pracovní zkušenosti a / nebo kredity od uznávaných profesních orgánů, můžete mít nárok na vstup do tohoto kurzu prostřednictvím systému Recognition of Prior Learning.

Mezinárodní Pathways

Pokud nesplňujete požadavky anglického jazyka, můžete mít nárok na program Angličtina pro vysokoškolské studium.

Poplatky a financování

Poplatky, které zaplatíte, jsou většinou závislé na vašem poplatku. Jaký je stav studentského poplatku?

Poplatky za školné 2018/19

  • Domů: 1820 liber
  • RUK: 9250 GBP *
  • EU: 1820 liber
  • Mezinárodní: 11 500 liber

* Celkové školné pro studenty RUK, které absolvují tříletý nebo čtyřletý titul, je omezeno na 27 750 GBP. Zvláštní poplatky podléhají potvrzením skotské vlády a mohou se změnit po potvrzení.

Pokud zahájíte studium v ​​září 2018 nebo v lednu 2019, jedná se o roční nebo modulární poplatky, které se vztahují na dobu trvání kurzu; poplatky se však mohou měnit. Podrobné informace o způsobu změny poplatků si přečtěte naše poplatky a zásady vrácení peněz.

Další výdaje

Kromě poplatků za výuku kurzů se můžete setkat s dalšími náklady během vašeho pobytu na univerzitě.

Stipendia

Poskytujeme kvalitní vzdělávání za přiměřenou cenu; jako univerzita pro společné dobro, jsme odhodláni nabízet přístupné vyšší vzdělání talentovaným studentům tím, že udržujeme naše školné nízké a poskytujeme štědrý stipendijní balíček více než 2,5 milionů liber ročně.

Máte-li jakékoli otázky nebo dotazy týkající se stipendií k dispozici pro rok 2018/19, neváhejte kontaktovat tým studentských dotazů.

Mezinárodní datum zahájení studenta

Pro nové zahraniční studenty začínají orientační akce dne 14. září 2018 . Tento extra čas je speciálně navržen tak, aby pomáhal novým zahraničním studentům usadit se ve Velké Británii a GCU před zahájením všeobecné indukce a výuky studentů.

Během tohoto období se uskuteční celá řada zábavných a informativních aktivit, včetně kampusů a prohlídek měst, stejně jako vítané akce, kde se můžete setkat s dalšími zahraničními studenty.

Průmyslová práce

Po ukončení roku 3 lze pořídit volitelnou roční pracovní plochu.

Laboratorní zařízení

Máme plné průmyslové standardy laboratoří CISCO, kde lze analyzovat a analyzovat sítě zranitelností. To umožňuje studentům naplánovat, navrhnout, implementovat, zabezpečit a řešit složité sítě podnikové třídy. Tyto laboratoře jsou největší ve Skotsku podporované více než 200 zařízeními. Následné investice do virtualizované platformy pro dálkové učení umožňují studentům pokračovat ve studiu mimo kampus. náš on-line inovační laboratorní systémNetlab podporující jak síťové, tak digitální bezpečnostní moduly.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 28 více kurzů z Glasgow Caledonian University - The School of Engineering and Built Environment »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
4 let
Denní studium
Price
1,820 GBP
Domov / Studenti EU; £ 9250 studentů RUK; 11 500 zahraničních studentů
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date