Díky dnešním pokrokovým technologiím přichází rostoucí hrozba počítačové kriminality. Národní strategie kybernetické bezpečnosti objasňuje důležitost dobré obrany sítě při zabezpečení Spojeného království. GCU vyvinula sadu programů, které poskytují příležitost být v popředí hájit kybernetický prostor před sofistikovanými škodlivými útoky a budoucími hrozbami.

Počítačové sítě poskytují důkladnou znalost infrastruktury IT sítí potřebné k provozování velkých podnikových a širokopásmových sítí. Zaměřuje se na specifikaci, návrh, nasazení a řešení problémů složitých topologií sítě. Máme nejlepší síťové laboratoře ve Skotsku a vyučujeme tento předmět v souladu s normami sítě CISCO.

Tvoje kariéra

Vstupte do odvětví komunikačních sítí, bezpečnostního inženýrství a digitální forenzní, odvětví, které zaměstnává jednu ze tří ze všech pracovních míst v IT sektoru. Naši absolventi počítačového síťového inženýrství by mohli pracovat v podpoře IT / síťové infrastruktury nebo jako síťový inženýr.

Co budete studovat

Rok 1

Programování 1, Počítačové sítě 1, Vývoj webové platformy 1, Integrovaný projekt 1, Matematika pro výpočty, Základy výpočetní techniky.

Rok 2

Správa bezpečných systémů, počítačová síť 2, programování 2, projekt 2 integrovaného návrhu, vývoj databáze, operace kybernetické bezpečnosti.

Rok 3

Kvantitativní metody a kryptografie, Pokročilé směrování, Řízení projektů IT 1, Pokročilé přepínání, Integrovaný projektový projekt 3, Výzkumné dovednosti a odborné otázky.

Rok 4

IT Project Management 2, Internet Security, síťová simulace, sítě definované softwarem, projekt Honors.

Vstupní požadavky

Všechny vstupní požadavky uvedené v tomto dokumentu by měly sloužit jako vodítko a představovat minimum, které je třeba vzít v úvahu při vstupu. Žadatelé, u nichž byla podána podmíněná nabídka místa, mohou být požádáni, aby dosáhli více, než je uvedeno.

Rok 1

Vyšší

4 skotské vyšší tituly na BBBC nebo vyšší včetně matematiky.

Úroveň

3 stupně stupně A v CCC nebo ekvivalent.

anglický jazyk

Upozorňujeme, že pokud jste z většinové anglicky mluvící země, nemusí se vám poskytnout další doklad o znalosti anglického jazyka.

Dodatečné informace

Další akademická a odborná kvalifikace

Každá aplikace na GCU se zvažuje individuálně. Pokud nemáte typickou akademickou vstupní kvalifikaci, ale můžete prokázat příslušné pracovní zkušenosti a / nebo kredity od uznávaných profesních orgánů, můžete mít nárok na vstup do tohoto kurzu prostřednictvím systému Recognition of Prior Learning.

Mezinárodní Pathways

Pokud nesplňujete požadavky anglického jazyka, můžete mít nárok na program Angličtina pro vysokoškolské studium.

Poplatky a financování

Poplatky, které zaplatíte, jsou většinou závislé na vašem poplatku. Jaký je stav studentského poplatku?

Poplatky za školné 2018/19

  • Domů: 1820 liber
  • RUK: 9250 GBP *
  • EU: 1820 liber
  • Mezinárodní: 11 500 liber

* Celkové školné pro studenty RUK, které absolvují tříletý nebo čtyřletý titul, je omezeno na 27 750 GBP. Zvláštní poplatky podléhají potvrzením skotské vlády a mohou se změnit po potvrzení.

Pokud zahájíte studium v ​​září 2018 nebo v lednu 2019, jedná se o roční nebo modulární poplatky, které se vztahují na dobu trvání kurzu; poplatky se však mohou měnit. Podrobné informace o způsobu změny poplatků si přečtěte naše poplatky a zásady vrácení peněz.

Další výdaje

Kromě poplatků za výuku kurzů se můžete setkat s dalšími náklady během vašeho pobytu na univerzitě.

Stipendia

Poskytujeme kvalitní vzdělávání za přiměřenou cenu; jako univerzita pro společné dobro, jsme odhodláni nabízet přístupné vyšší vzdělání talentovaným studentům tím, že udržujeme naše školné nízké a poskytujeme štědrý stipendijní balíček více než 2,5 milionů liber ročně.

Máte-li jakékoli otázky nebo dotazy týkající se stipendií k dispozici pro rok 2018/19, neváhejte kontaktovat tým studentských dotazů.

Mezinárodní datum zahájení studenta

Pro nové zahraniční studenty začínají orientační akce dne 14. září 2018 . Tento extra čas je speciálně navržen tak, aby pomáhal novým zahraničním studentům usadit se ve Velké Británii a GCU před zahájením všeobecné indukce a výuky studentů.

Během tohoto období se uskuteční celá řada zábavných a informativních aktivit, včetně kampusů a prohlídek měst, stejně jako vítané akce, kde se můžete setkat s dalšími zahraničními studenty.

Průmyslová práce

Po ukončení roku 3 lze pořídit volitelnou roční průmyslové umístění.

Laboratorní zařízení

Máme plné průmyslové standardy laboratoří CISCO, kde lze analyzovat sítě a zkoumat jejich zranitelnosti. To umožňuje studentům naplánovat, navrhnout, implementovat, zabezpečit a řešit složité sítě podnikových tříd. Tyto laboratoře jsou největší ve Skotsku podporované více než 200 zařízeními. Současné investice do virtualizované platformy pro dálkové vzdělávání umožňují studentům pokračovat ve studiu mimo areál, online laboratorní systém podporující jak síťové, tak i digitální bezpečnostní moduly.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 28 více kurzů z Glasgow Caledonian University - The School of Engineering and Built Environment »

Poslední aktualizace July 31, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
2 - 4 let
Denní studium
Price
1,820 GBP
Domov / Studenti EU; £ 9250 studentů RUK; 11 500 zahraničních studentů
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date