Přečtěte si oficiální popis

Všechno, co se pohybuje

Strojní inženýři pracují téměř v každém odvětví, o kterém si myslíte - energie, doprava, letectví, robotika, léčiva a motorový nebo námořní průmysl. Ať už chcete jít, může vám pomáhat v oblasti strojírenství. Náš kurz je praktický, se značnými laboratorními a dílenskými činnostmi. A váš individuální projekt v posledním roce bude projekt design-make-test, který simuluje úkoly a výzvy, kterým čelí strojní inženýři.

Nabízíme příležitost všem vysokoškolským studentům z domova / EU, aby absolvovali stáž, stáž nebo pracovní zkušenost při studiu denního studia od září 2019.


Proč studovat Strojírenství na LSBU?

Akreditace

Klíčové informace o kurzu - seřazené podle režimu

Režim

Moduly

Jako studijní program BEng rozvíjí tento předmět hluboké porozumění základním skutečnostem, koncepcím, teoriím a principům strojírenství a jeho základům pro vědu a matematiku.

Jsme praktičtí, praktičtí a aplikovaní. To je důvod, proč můžete očekávat, že projekty "design-make-test" se budou zobrazovat v celém vašem oboru, a to nejen na konci!

Připraveno pro moderní inženýrskou praxi

Ve skutečnosti většina inženýrů pracuje vedle sebe v multidisciplinárních projektových týmech. Jedním z největších profesionálních aktiv, které můžete mít, je schopnost dobře fungovat v tomto nastavení týmu. To je důvod, proč některé naše moduly jsou sdíleny ve všech našich inženýrských kurzech. Tyto moduly vám pomohou porozumět obchodním prioritám, které formují inženýrskou praxi - přednášeli na nich hostující přednášející světoznámých společností, jako je Rolls-Royce.

Způsoby hodnocení kurzu celkově: 42% kurzů.

Rok 1

 • Inženýrská matematika a modelování
 • Úvod do strojírenství
 • Termofluidy a dynamika
 • Úvod do elektrotechniky
 • Design a praxe
 • Inženýrské výpočty

Rok 2

 • Pokročilá inženýrská matematika a modelování
 • Inženýrský design
 • Pevná mechanika a FEA
 • Dynamika a kontrola
 • Termofluidy a udržitelná energie
 • Strojní pohony a mechatronika

Rok 3

 • Volitelný rok umístění

Rok 4

 • Výrobní systémy a technologie materiálů
 • Dynamika a modelování systémů
 • Inovace a podnikání
 • Termofluidy a turbomachinery
 • Individuální projekt

Zaměstnatelnost

Jako inženýr můžete být problémovým řešitelem, technickým specialistou, manažerem, typy projektů, na kterých budete pracovat, jsou zajímavé a rozmanité a vždy bude něco nového motivovat a inspirovat.

Díky tak různorodému seznamu kariérních vyhlídek si můžete být jisti, že život jako strojní inženýr nebude nikdy nudný. Ty typy projektů budou záviset na sektoru, v němž se rozhodnete pracovat. Mohli byste se stát partnerem, který navrhne mechanické srdce, aby prodloužil lidský život nebo byl požádán, aby zlepšil výrobní proces na ropné rafinérii. Je to opravdu tak rozmanité.

Tento kurz je prvním krokem k tomu, abyste se stal Chartered Engineer.

Naši absolventi spolupracují se společnostmi světové třídy, včetně Rolls-Royce, KBR a EDF, v roli v oblasti výzkumu a vývoje, návrhu, výroby, testování a instalace.

Zaměstnatelnost Služba

Jsme Univerzita roku pro absolventské zaměstnání - The Times a Sunday Times Good University Guide 2018.

Na LSBU vás chceme připravit na úspěšnou kariéru. Během studií - a po dobu dvou let od ukončení studia - budete mít přístup k naší službě Zaměstnatelnost, která zahrnuje:

 • Online deska, kde můžete vidět širokou škálu umístění: na částečný úvazek, na plný úvazek nebo dobrovolný. Chcete-li se podívat na naše poradce Job Shop, můžete si také nechat ujít, kteří jsou vždy k dispozici, aby vám pomohli provést další krok ve vašem hledání.
 • Naše kariéra nabízí skupinové workshopy o životopisech, technikách rozhovorů a hledání pracovních zkušeností, stejně jako pravidelné prezentace od zaměstnavatelů v celé řadě odvětví.

Náš tým Student Enterprise vám také může pomoci začít podnikat a rozvíjet cenné podnikatelské dovednosti.

Učení a učení

Vaši lektoři vedou odborníky v oboru, takže vše, co děláme, je relevantní pro průmysl. Naučíte se prostřednictvím přednášek, seminářů, konzultací a praktické práce. Při práci na skupinových i individuálních projektech hodnotíme vaši práci prostřednictvím kombinace studijních prací a zkoušek, přičemž projektová a laboratorní práce počítá s vaším konečným oceněním.

Naučíme se také o životních dovednostech efektivní komunikace, řešení problémů, plánování projektů a týmové práce, která vás oddělí a poskytne vám nejlepší šanci získat práci, kterou chcete po ukončení studia.

Aplikovaná znalost je to, co se počítá

Množství projektového učení, které budete dělat na strojírenském stupni, se liší od univerzity po univerzitu. V LSBU nabízíme projekty "design-make-test" v průběhu celého studijního oboru, než abyste je soustředili na poslední ročník. To znamená, že teoretické zásady přizpůsobíte řešením reálných technických problémů velmi brzy ve své univerzitní kariéře.

Tato zkušenost s poskytováním inovací vás činí atraktivní pro zaměstnavatele. Inovace je v samém srdci toho, co inženýr dělá na denní bázi. Inženýři hledají praktické způsoby, jak věci lépe, efektivněji, levněji, bezpečněji, silněji, pružněji, rychleji, integrovat a efektivněji. Naše inženýrské kurzy vás naučí poprvé, jak rozvíjet tyto klíčové dovednosti a rysy.

Osobní doučování

Jako inženýrský student budete během prvních tří týdnů na LSBU přidělen jmenovaný učitel. Úloha svého učitele musí být primárním kontaktem pro podporu akademického a profesního rozvoje.

Váš lektor vám pomůže získat co nejvíce času na LSBU, poskytovat poradenství a upozornění na další zdroje podpory na univerzitě.

Měli by být první osobou na univerzitě, s níž mluvíte, pokud máte nějaké potíže, které ovlivňují vaši práci. Mohou to být akademické, finanční, zdravotní nebo jiné.

Budete mít schůzky s osobním učitelem alespoň dvakrát za semestr. Některé schůzky budou individuální a ostatní budou v malých skupinách. Můžete požádat svého učitele o další podporu e-mailem nebo osobně.

Vstupní požadavky

2018 Vstup

 • Úroveň BBB nebo ;
 • Národní diplom BTEC DDM nebo;
 • Přístup k vysokoškolskému vzdělání s 24 rozlišovacími schopnostmi a 21 zásluhami včetně 3 rozdílů v matematice a 9 zásluh ve fyzice nebo;
 • Ekvivalentní kvalifikace úrovně 3 v hodnotě 122 bodů UCAS
 • Kvalifikace úrovně 3 musí zahrnovat matematiku nebo fyziku
 • Žadatelé musí mít 5 GCSEs AC včetně matematiky a angličtiny nebo rovnocenné (reformované GCSEs stupeň 4 nebo vyšší).

Vítáme kvalifikace z celého světa. Anglický jazyk pro zahraniční studenty: skóre IELTS 6.0 nebo Cambridge Proficiency nebo Advanced Grade C.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 132 více kurzů z London South Bank University »

Poslední aktualizace February 24, 2019
This course is Campus based
Start Date
Sep 23, 2019
Duration
3 - 4 let
Kombinované
Denní studium
Price
9,250 GBP
Rok 1 Celkový příspěvek ve Velké Británii / EU: 9250 GBP; Mezinárodní poplatek: 13125 GBP. Rok 1 Poplatek za UK / EU na částečný úvazek: 6935 liber; Mezinárodní poplatek: 9843,75 liber
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 23, 2019
End Date
Led. 24, 2022
Termín odevzdání přihlášek

Sep 23, 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Led. 24, 2022