BEng (Hons) v strojírenství

University of Dundee

Popis programu

Read the Official Description

BEng (Hons) v strojírenství

University of Dundee

Moderní strojírenství vyžaduje lidi, kteří jsou schopni spojit širokou škálu technických, vědeckých, tvůrčích a manažerských dovedností, aby dosáhli cílů v oblastech od průzkumu vesmíru až po řízení energie až po chirurgickou inovaci.

Na University of Dundee jsme hrdí na to, že jsme se zaměřili na rozvoj moderních systémů založených na systémech na rozvoj strojních dovedností našich studentů. Investovali jsme silně do důležitých nových oblastí inženýrství, včetně rychlého prototypování, obnovitelné energie a vestavěné řídicí techniky.

Budete studovat mechatroniku (integraci elektroniky a počítačové kontroly s strojírenstvím), která vám poskytne širokou škálu dovedností pro vývoj moderních, vysoce výkonných produktů.

BEng (Hons) v oboru strojírenství , stejně jako v lékařství nebo právu, je považován za odbornou kvalifikaci. To znamená, že externí instituce, v tomto případě Instituce strojních inženýrů (IMechE) pravidelně kontroluje kvalitu a strukturu našich kurzů. Naši absolventi se nakonec mohou stát Chartered Engineers.

Problémy v reálném světě

Každý rok závodní tým University of Dundee DRIVE navrhl, postavil, uvedl na trh a závodil jedno sedadlo, zadní motorové závodní auto jako součást globální soutěže iMechE Formula Student v Silverstone.

Věříme, že se studenti nejlépe naučí v prostředí výuky vedené aplikací. Budete mít příležitost zapojit se do mnoha praktických a průmyslových projektů.

Například každý rok členové Průmyslového poradního sboru Strojní inženýrství představují studentům reálný průmyslový problém, který je řešen aplikací znalostí získaných v průběhu kurzu. Studenti představí své řešení společnosti v prostředí typu Dragons Den.

Klíčová fakta

  • Top 3 ve Skotsku pro spokojenost s kurzem a výukou (Guardian University Guide 2018)
  • Top 10 ve Velké Británii pro spokojenost studentů (National Student Survey 2014)
  • Výzkum ve Skotsku a třetí ve Velké Británii (REF 2014)

Vstupní požadavky

Kurzy začínají od roku 2018

Požadavek anglického jazyka

Pro studenty mimo EU

IELTS Celkově

5.5

Kariéra

Vytvoření způsobů, jak generovat dostatek čisté energie, aby vyhovovalo požadavkům světa, jak se dobře pohybuje do 21. století, je pro strojírenské stroje velkou výzvou. S rostoucí populací, která přináší nové a obrovské nároky na stávající zdroje a klimatické otázky, které mají dopad na tradiční fosilní energii, nebyla poptávka po nových myšlenkách v této oblasti nikdy větší.

Jako strojní inženýr se může stát, že pracujete na projektech ke zlepšení účinnosti tradičních energetických systémů; zvýšit účinnost energie z ropy nebo plynu a současně pracovat na tvorbě téměř nulových emisí. Alternativně potřeba dlouhodobých, čistých, obnovitelných zdrojů energie rychle roste. Větrná, vlnová, sluneční, přílivová, geotermální a zelenina vyžadují talentované inženýry, aby je rozvinuly do fáze, ve které mohou vážně konkurovat tradičním metodám, a tak nabízet skutečnou čistou alternativu.

Naše akreditované strojírenské obory BEng (Hons) a BEng (Hons) s obory obnovitelných zdrojů představují ideální základ pro tuto kariéru a poskytují velké množství základních inženýrských, technologických a přenositelných dovedností, které jsou nezbytné pro podporu kariéry v oblasti energetiky.

Poptávka absolventů v této oblasti je obrovská s mnoha nadnárodními energetickými společnostmi, včetně; BP, Shell a Exxon, které každoročně získávají značné množství nových inženýrů pro práci v tradičních i vznikajících energetických technologiích.

Absolventi mohou očekávat dobré platy a interní školení vedoucí ke statusu Chartered (CEng), zatímco nadnárodní povaha energetického podnikání znamená, že zahraniční cestování je hlavním bonusem pro mnoho nových startů. Výzvy, příležitosti a odměny energetických inženýrů do tohoto století jsou téměř bezkonkurenční.

Řada našich absolventů pokračuje ke studiu našich MSc biomedicínského inženýrství, MSc lékařské Imaging nebo MSc Design pro lékařské technologie v Dundee, zatímco jiní se rozhodnou pokračovat ve studiu na úrovni doktorandů ve vzrušující oblasti biomedicínského inženýrství a biotechnologie, která je hlavním výzkumem sílu oddělení.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace March 23, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Price
Cena
1,820 GBP
za rok studia, škótští a EU studenti. Zbytek UK studentů 9 250 liber ročně, maximálně 3 roky, i když studuje čtyřletý titul. Zahraniční studenti (mimo EU) 19 950 liber za rok studia.
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Dundee, Scotland
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené království - Dundee, Scotland
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu