Přečtěte si oficiální popis

Vyvinutý úspěch

Tento kurz elektrotechnického a elektronického inženýrství, který je akreditován institutem inženýrství a technologie, nabízí rychlý postup do statusu autorizovaného inženýra. Budete rozvíjet podrobné zhodnocení konvergence elektronických systémů a telekomunikací, včetně místních sítí, internetu, systémů mobilních telefonů a optických a bezdrátových komunikací.


Proč telekomunikační technika na LSBU?

 • Akreditován Inženýrskou a technologickou institucí (dříve IEE) na základě licence od Engineering Council a nabízí rychlou cestu k statusu Chartered Engineer.

 • Máme skupinu poradců z oboru, abychom pomohli zajistit, aby naše pokrytí bylo aktuální a relevantní pro potřeby zaměstnanosti.

 • Mnoho kariérních možností: existuje jen málo částí našeho života, které dluží alespoň něco práce elektrotechnických a elektronických inženýrů.

 • Můžete se rozhodnout strávit třetí ročník studia u jedné z našich partnerských institucí.

 • Možnost absolvování třetího ročníku placeného odborného zaměstnání.


Akreditace


Klíčové informace o kurzu - seřazené podle režimu

Režim


Moduly

Tento kurz zahrnuje matematiku, design a praxi, obvody a signály, digitální zpracování signálu (DPS) a mikrovlnnou komunikaci. Metody hodnocení pro tento kurz celkem: 62% kurzů.

Rok 1

 • Inženýrská matematika a modelování
 • Návrh a praxe
 • Technické principy
 • Úvod do digitální elektroniky
 • Inženýrské výpočty
 • Úvod do elektrotechniky a elektroniky

Rok 2

 • Pokročilá inženýrská matematika a modelování
 • Obvody, signály a systémy
 • Analogová a digitální elektronika
 • Inženýrský software C
 • Projektový týmový projekt
 • Základy komunikace

Rok 3

 • Volitelný rok umístění

Rok 4

 • Inovace a podnikání
 • Analogové a digitální komunikační systémy
 • Individuální projekt
 • DSP pro komunikaci
 • Optická a mikrovlnná komunikace

Všechny moduly jsou hodnoceny kombinací zkoušek, úkolů, reportů, prezentací a dalších formátů.


Zaměstnatelnost

Telekomunikační inženýrství nabízí celou řadu pracovních příležitostí v stále se rozšiřující oblasti, včetně práce v rámci výrobce zařízení, poskytovatele síťové infrastruktury nebo poskytovatele služeb, výzkumné práce nebo projektových a vývojových projektů.

Náš profesní přístup k výuce zlepší vaši zaměstnatelnost. Absolventi nejenže pochopí teorii, ale mohou uplatnit své učení v praktickém prostředí.

Získáte kompetence v oblasti vyšetřovací práce, laboratorní praxe, stejně jako samostatné práce nebo jako součást týmu.


Co můžete očekávat od své kariéry

Telekomunikační inženýři navrhují a instalují zařízení používaná pro přenos kabelových, mobilních, kabelových a širokopásmových dat. Pracují s komplexními sítěmi, spínacími systémy a měděnými nebo optickými kabelážemi.

Inženýři poskytují řadu služeb a řešení pro různé způsoby přenosu informací, včetně rádiové a satelitní komunikace, bezdrátových telefonů, internetových a širokopásmových technologií.

Každodenní povinnosti pro telekomunikační inženýry se mohou lišit v závislosti na jejich specializaci; Inženýři mohou pracovat ve výzkumu a vývoji (R.

Budete potřebovat silné interpersonální dovednosti a schopnost řešit problémy a myslet kreativně. Inženýři obvykle pracují pro poskytovatele služeb a vývojáře komunikačního softwaru, ale jsou k dispozici také příležitosti v rámci výroby zařízení a ve veřejném sektoru.


Zaměstnatelná služba

Jsme Univerzita roku pro absolventské zaměstnání - The Times a Sunday Times Good University Guide 2018.

Na LSBU vás chceme připravit na úspěšnou kariéru. Během studií - a po dobu dvou let od ukončení studia - budete mít přístup k naší službě Zaměstnatelnost, která zahrnuje:

 • Online deska, kde můžete vidět širokou škálu umístění: na částečný úvazek, na plný úvazek nebo dobrovolný. Chcete-li se podívat na naše poradce Job Shop, můžete si také nechat ujít, kteří jsou vždy k dispozici, aby vám pomohli provést další krok ve vašem hledání.
 • Naše kariéra nabízí skupinové workshopy o životopisech, technikách rozhovorů a hledání pracovních zkušeností, stejně jako pravidelné prezentace od zaměstnavatelů v celé řadě odvětví.

Náš tým Student Enterprise vám také může pomoci začít podnikat a rozvíjet cenné podnikatelské dovednosti.


Vybavení

Naše vynikající zařízení vám umožní získat praktické zkušenosti s konstrukcí, implementací, zkoušením a měřením a výrobou vlastních výrobků. Existuje sedm plně vybavených laboratoří, které jsou výhradně pro studenty elektronického inženýrství a telekomunikačního inženýrství. Máte volný přístup k těmto laboratořím, kromě případů, kdy probíhá naplánovaná třída. Budete pod dohledem zkušených a oddaných akademických pracovníků a techniků, kteří vám mohou pomoci s většinou praktických aspektů učebních osnov.


Učení a učení

Naši učitelé mají velké množství zkušeností. Ať již vyučují, provádějí výzkum nebo se podílejí na poradenství, mají dovednosti, které pro vás znamenají rozdíl. Dozvíte se v moderním, dobře vybaveném prostředí doplněném o sofistikovanou technologii.


Přístup k učení

Naučíte se prostřednictvím přednášek, seminářů, konzultací a praktické práce. Při práci na skupinových i individuálních projektech hodnotíme vaši práci prostřednictvím kombinace studijních prací a zkoušek, přičemž projektová a laboratorní práce počítá s vaším konečným oceněním. Naučíme se také o životních dovednostech efektivní komunikace, řešení problémů, plánování projektů a týmové práce, která vás oddělí a poskytne vám nejlepší šanci získat práci, kterou chcete po ukončení studia.


Ruční inženýrství

Množství projektového učení, které budete dělat na strojírenském stupni, se liší od univerzity po univerzitu. V LSBU nabízíme projekty "design-make-test" v průběhu celého studijního oboru, než abyste je soustředili na poslední ročník. To znamená, že teoretické zásady přizpůsobíte řešením reálných technických problémů velmi brzy ve své univerzitní kariéře. Tato zkušenost s poskytováním inovací vás činí atraktivní pro zaměstnavatele. Inovace je v samém srdci toho, co inženýr dělá na denní bázi. Inženýři hledají praktické způsoby, jak věci lépe, efektivněji, levněji, bezpečněji, silněji, pružněji, rychleji, integrovat a efektivněji. Naše inženýrské kurzy vás naučí poprvé, jak rozvíjet tyto klíčové dovednosti a rysy.


Připravena pro moderní inženýrskou praxi

Ve skutečnosti většina inženýrů pracuje vedle sebe v multidisciplinárních projektových týmech. Jedním z největších profesionálních aktiv, které můžete mít, je schopnost dobře fungovat v tomto nastavení týmu. To je důvod, proč některé naše moduly jsou sdíleny ve všech našich inženýrských kurzech. Tyto moduly se týkají pochopení obchodních priorit, které formují inženýrskou praxi a řešení problémů. Přednášející z předních světových firem, jako je Rolls-Royce, přednášeli o těchto modulech.


Osobní doučování

Jako inženýrský student budete během prvních tří týdnů na LSBU přidělen jmenovaný učitel. Úloha svého učitele musí být primárním kontaktem pro podporu akademického a profesního rozvoje.

Váš lektor vám pomůže získat co nejvíce času na LSBU, poskytovat poradenství a upozornění na další zdroje podpory na univerzitě.

Měli by být první osobou na univerzitě, s níž mluvíte, pokud máte nějaké potíže, které ovlivňují vaši práci. Mohou to být akademické, finanční, zdravotní nebo jiné.

Budete mít schůzky s osobním učitelem alespoň dvakrát za semestr. Některé schůzky budou individuální a ostatní budou v malých skupinách. Můžete požádat svého učitele o další podporu e-mailem nebo osobně.


Vstupní požadavky

 • Úroveň BBB (včetně matematiky úrovně 3) nebo
 • Národní diplom BTEC DDM nebo
 • Přístup k vysokoškolským kvalifikacím s 24 rozdíly 21 Zásluhy včetně 3 rozdílů v matematice a 3 zásluh ve fyzice nebo
 • Ekvivalentní kvalifikace úrovně 3 v hodnotě 122 bodů UCAS.
 • Kvalifikace na úrovni 3 musí obsahovat matematiku.
 • Žadatelé musí mít 5 GCSEs AC včetně matematiky a angličtiny nebo rovnocenné (reformované GCSEs stupeň 4 nebo vyšší).
 • Vítáme kvalifikace z celého světa. Anglický jazyk pro zahraniční studenty: skóre IELTS 6.0 nebo Cambridge Proficiency nebo Advanced Grade C.

Všechny moduly mohou být změněny na univerzitě a mohou se lišit od modulů, které vám nabízejí při studiu.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 132 více kurzů z London South Bank University »

Poslední aktualizace June 10, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
3 - 4 let
Kombinované
Denní studium
Price
6,935 GBP
Rok 1 Poplatek za UK / EU na částečný úvazek: 6935 liber; Mezinárodní poplatek: 9843,75 liber
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date