Chemické inženýry se podílejí hlavně na výrobě širokého spektra chemikálií, jako jsou mýdla, barviva, polyethen, detergenty, hnojiva, cement, cihly apod., Potraviny jako je kuchyňský olej, margarín, nápoje a léčivé přípravky, stejně jako ropné produkty. se zabývají také výrobou pitné vody, buničiny a papíru, automobilů, oceli, zpracováním nerostných surovin, výrobou energie, textilem, nápoji, zpracováním a minimalizací odpadů, znečišťováním a úpravou řek, vody, půdy a ovzduší. Chemické inženýry navrhují procesy, vytvářejí a řídí chemické operace a zajišťují efektivitu výroby inteligentním řízením a optimalizací fyzikálních, tepelných a chemických parametrů.

Materiáloví inženýři se v podstatě podílejí na návrhu a výběru materiálů založených na fyzikálních a mechanických vlastnostech požadovaných pro inženýrské aplikace. Pro konkrétní podmínky jsou vyžadovány vhodné materiály. Inženýrské materiály obecně zahrnují kovy, polymery, keramiku, včetně směsí, jako jsou kovové slitiny a kompozity.

Hutní inženýři se specializují především na kovy a jejich slitiny. Spektrum metalurgického inženýrství se rozkládá od zpracování nerostných surovin, těžby a rafinace kovů až po legování a tváření do tvarů pro použití.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 19 více kurzů z Botswana International University Of Science And Technology »

Poslední aktualizace Listopad 19, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Úno 2020
Duration
5 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019, Úno 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019, Úno 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date