Read the Official Description

Detaily kurzu

Začněte na cestě, abyste se stali autorizovaným inženýrem a budete mít vliv na návrh, stavbu a údržbu světa kolem vás. Matematika bude podporovat vše, co děláte v inženýrství, a tak bude hrát klíčovou roli ve vašem učení. Budeme také budovat vaše chápání struktur, hydrauliky, geotechnického inženýrství, managementu, zdraví, bezpečnosti a dobrých životních podmínek, geodézie, vědy o materiálech a udržitelného rozvoje.

Budeme podporovat schopnost řídit, pracovat v týmovém prostředí a hrát v této oblasti vedoucí úlohu. Rozvíjíte chuť komunikace, řešení problémů a řízení projektů, abyste věděli, co je zapotřebí k prozkoumání a vyhodnocení různých inženýrských situací.

Dále se budete zabývat používáním materiálů novými způsoby, principy experimentálního designu a inženýrství za silnicemi, mosty a dalšími hlavními konstrukcemi. Chápete, jak funguje inženýrské inženýrství a jak tyto znalosti využívat k řešení strukturálních problémů.

Rámec excelence v oblasti výzkumu 2014

Rámec výzkumu excelence 2014: výsledky naší univerzity pro architekturu, budovu a plánovanou jednotku, které poprvé vstoupily, byly impozantní, neboť 37% jejího výzkumu bylo hodnoceno jako světově uznávaný nebo mezinárodně vynikající.

Výhody kurzu

Naše moderní, dobře vybavené laboratoře vám dávají možnost zapojit se do standardních nástrojů a testování. Ukážeme vám, jak prozkoumat sílu materiálů pro struktury a pochopit nejnovější geotechnické a strukturální analýzy softwarových balíčků.

Můžeme vám nabídnout skvělé vztahy s průmyslem, a to především díky našemu pedagogickému týmu - který zahrnuje pět autorizovaných inženýrů - kteří mají bohaté zkušenosti v různých oblastech inženýrství. Hostující přednášky, rozhovory o inženýrských projektech a výletech na staveništích vám poskytnou skvělé příležitosti k práci s profesionálními inženýry a zjistíte, že to, co se učíte, může být použito v reálných situacích.

Také nabízíme tento kurz v sendvičově módu, který vám umožní absolvovat 12měsíční přestávku od studia a strávit rok získáním hodnotných inženýrských zkušeností v oboru.

Vstupní požadavky

Tarifní body UCAS: požadované body 112. (Minimálně 72 ze dvou úrovní A nebo ekvivalentů v matematice a přírodních vědách s alespoň 40 z matematiky.) Pokud studujete biologii, chemii nebo fyziku, abyste splnili tento požadavek, musíte také dosáhnout průchodu v praktickém posouzení, praktické hodnocení je odděleno (od roku 2017).

Další požadavky:

GCSEs:

Anglický jazyk GCSE Grade C a GCSE Grade B v matematice (Grade 4 nebo Grade 6 pro žáky, kteří sedí v GCSE od roku 2017). Klíčové dovednosti Úroveň 2, Funkční dovednosti Úroveň 2 a Osvědčení o gramotnosti dospělých jsou přijímány místo GCSE C C anglického jazyka. Klíčové dovednosti / Funkční dovednosti Úroveň 3 jsou přijímány místo GCSE Matematiky třídy B.

PŘÍSTUP K DIPLOMU:

Celkový průchod s minimem tarifních bodů 112 UCAS. Musí obsahovat minimálně 15 zásluh z matematiky nebo předmětu numerate a 15 zásluh ve vědeckém oboru.

SCOTTISH AWARDS:

Minimálně 5 předmětů ve vyšším stupni B.

OSVĚDČENÍ ÍRSKA:

Minimálně 5 předmětů ve stupni C1 nebo vyšší u vyšší úrovně, z nichž minimálně 3 musí být u B2.

ÚROVEŇ ÚROVEŇ 5

Úroveň 5: Žadatelé by měli mít HND v oborech inženýrského inženýrství, přičemž celkově minimálně 60% ve druhém ročníku studia.

KRITÉRIA VÝBĚRU:

Můžeme použít výběrová kritéria na základě vašich osobních atributů; zkušeností a / nebo závazkem v oblasti studia. Tyto informace budou odvozeny z vašeho osobního prohlášení a odkazu a budou použity pouze tehdy, pokud splníte obecné požadavky na vstup.

Mezinárodní maturita: 25 bodů

IELTS:

IELTS 6.0 bez dovedností nižší než 5,5 nebo ekvivalentní kvalifikace. Univerzita poskytuje vynikající podporu všem žadatelům, kteří mohou vyžadovat další kurzy angličtiny.

ŽÁDNÉ ŽADATELÉ

Naše univerzita vítá žádosti od vyzrálých žadatelů, kteří prokazují akademický potenciál. Obvykle potřebujeme nějaké důkazy o nedávném akademickém studiu, například dokončení přístupového kurzu, avšak mohou být vzaty v úvahu i nedávné relevantní pracovní zkušenosti. Vezměte prosím na vědomí, že u některých našich odborných kurzů musí všichni žadatelé splnit zadané vstupní kritéria a v těchto případech nelze pracovní praxi považovat za místo.

Chcete-li žádat o tuto trasu, měli byste se obrátit na naši politiku uznávání priorit v rámci univerzity.

Vezměte prosím na vědomí, že všichni žadatelé na naší univerzitě musí splňovat náš standardní anglický požadavek GCSE stupně C nebo ekvivalentní, změny v něm budou uvedeny v jednotlivých požadavcích na vstup do kurzu.

Pracovní příležitosti

Mohli byste přejít na magisterský stupeň, než získáte praktické zkušenosti a získáte statut autorizovaného inženýra. Mohli byste se rozhodnout, že uděláte mistrovský kurz na částečný úvazek při získávání zkušeností v oboru, nebo si přejete udělat celý rok v průmyslu a pak se vrátit ke studiu. Jakmile bude dosaženo stavu nájemného, ​​budete schopni vést projektové týmy, které pracují na inovačních strojírenských projektech kdekoli na světě.

 • Stavební inženýr
 • Zeměměřič
 • Stavební inspektor

Kariéra Poradenství

Náš tým zaměřený na práci a kariéru nabízí odborné poradenství a řadu zdrojů, které vám pomohou vybrat a získat zaměstnání. Ať už jste v prvním nebo posledním roce, můžete mluvit s členy personálu našeho Kariérního úřadu, který Vám může nabídnout poradenství při psaní životopisu při hledání zaměstnání.

Moduly

Klíčové moduly roku 1

 • Zemětřesení A
 • Strojírenská mechanika
 • Aplikovaná mechanika
 • Pokročilá matematika
 • Řízení stavebního inženýrství
 • Inženýrské vědy

Moduly 2

 • Chemie inženýrských materiálů
 • Řízení stavebního inženýrství B
 • Mechanika tekutin 1
 • Strukturální design
 • Techniky strukturní analýzy
 • Geotechnické inženýrství: aplikace

Moduly 3

 • Geotechnické inženýrství: Design
 • Infrastrukturní inženýrství
 • Nezávislý projekt
 • Techniky stavebního inženýrství
 • Numerické techniky řízení
 • Mechanika tekutin 2

Poplatky

Spojené království

Poplatek za školní rok pro studenty vstupující v roce 2018/19 činí 9250 GBP. Částka, kterou zaplatíte, se může každý rok zvýšit, aby se zohlednily dopady inflace.

Mezinárodní 2018/19

Poplatek za školní rok pro studenty vstupující v roce 2018/19 činí 12000 liber. Částka, kterou zaplatíte, je stanovena na této úrovni pro každý rok vašeho kurzu.

Vybavení

Severní terasa

Hotel Northern Terra je umístěn v našem City Campus, jen kousek od centra města Leeds

Knihovna a online zdroje

Naše knihovna je otevřena 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, každý den v roce, poskytuje vám přístup k odborným knihám a časopisům, vzdělávacím prostorům, počítačům, multimediálním zařízením a pronájmu mediálních zařízení. Desítky tisíc digitálních zdrojů naší knihovny, včetně e-knih, ejournálů a databází, můžete získat přístup online v čase a místě, které vám vyhovuje.

Tělocvična a sportovní zařízení

Leeds Beckett je snadné udržet se v klidu - naše fitness apartmá se snadno dostanou, jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi a jsou k dispozici všem sportovním příslušníkům.

Program taught in:
Angličtina

See 9 more programs offered by Leeds Beckett University »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
3 let
Kombinované
Denní studium
Price
9,250 GBP
Spojené království
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date