Přehled kurzu

Tento kurz prozkoumá nejlepší způsoby návrhu, sestavení, údržby a vyhodnocování softwarových systémů. Využívá mnoho technických aspektů informatiky, zejména programování, a má za cíl rozvíjet odborné postoje, interpersonální a technické dovednosti, které budete potřebovat v oblasti softwarového inženýrství.

Kurz poskytuje solidní základ v teorii a praxi softwarového inženýrství k vývoji profesionálních softwarových systémů. To vám umožní vybavit širokou škálu kariérních příležitostí, včetně softwarového inženýra, programátora webových aplikací, softwarového designéra / analytika nebo webdesignera / programátora.

Budete studovat vývoj softwaru, programovací jazyky, technologie a aplikace včetně Java, C / C #, UNIX, UML, grafiky, sítí, souběžných systémů, databází, umělé inteligence a webových a mobilních počítačů. Budete sdílet společný první rok s předmětem Computer Science BSc Honors; můžete převést v roce 1 a specializovat se na rok 3.

Softwarové inženýrství BEng zdůrazňuje základní principy, návrh, získávání praktických dovedností a hodnocení technologií. Můžete dokončit integrovaný program Masters s udělením titulu MEng po čtyřech letech.

Profesní akreditace

Tento program je akreditován BCS, Chartered Institute for IT, pro plné splnění vzdělávacích požadavků na statut Chartered IT Professional (CITP) a pro částečné uspokojení základních požadavků na znalosti stanovených Strojírenskou radou ve Velké Británii pro odborné inženýrské kompetence (UK -SPEC) a vědeckou radu pro charterového nebo zapracovaného inženýra (CEng nebo IEng), stejně jako status Chartered Scientist (CSci). Všimněte si, že existují další požadavky, včetně pracovních zkušeností, pro dosažení plného stavu CITP, CEng, CSci nebo IEng. Absolventi tohoto akreditovaného studijního programu budou mít nárok na odborné členství v BCS (MBCS).

Akreditace BCS je ukazatelem kvality programu pro studenty a zaměstnavatele; je také důležitým měřítkem standardu programu v poskytování kvalitního výpočetního vzdělávání a závazkem k rozvoji budoucích IT odborníků, kteří mají potenciál dosáhnout statusu Chartered. Program je pravděpodobně uznán i jinými zeměmi, které jsou signatáři mezinárodních dohod.

Vstupní požadavky

Spojené království

Jedna z následujících (nebo ekvivalentních kvalifikací):

 • Úrovně - BBC / A * A *
 • Mezinárodní maturita - 26 bodů
 • Pearson BTEC stupeň 3 rozšířený národní diplom / národní diplom - DMM / D * D *
 • Přístup k vysokoškolskému diplomu - Absolvování 45 kreditů na úrovni 3 s minimem 27 kreditů na úrovni 3 za zásluhy nebo na rozdíl.

Kromě jednoho z výše uvedených kroků byste měli mít:

 • Plus GCSE angličtina a matematika s minimálním stupněm 4 (stupeň C v systému třídění před rokem 2017). Rovněž jsou zohledněny rovnocenné kvalifikace.

Pokud váš první jazyk není anglicky, měli byste mít skóre IELTS celkem 6,0, s skóre 5,5 pro každý prvek.

EU / Mezinárodní

 • Mezinárodní maturita - 26 bodů

Pokud váš první jazyk není anglicky, měli byste mít skóre IELTS celkem 6,0, s skóre 6,0 pro každý prvek.

Kariéra

Centrum pro rozvoj kariéry

Naše Centrum pro rozvoj profesního rozvoje bylo v roce 2017 zařazeno do výběrového řízení na nejlepší univerzitní kariérovou službu.

S rostoucí sítí více než 3 000 zaměstnavatelů po celém světě a týmem zkušených konzultantů v oblasti kariéry jsme zde, abychom vám pomohli uspět.

V letech 2015-16 jsme pomohli více než 1 500 studentům najít pracovní stáže v celé řadě odvětví, přičemž 250 zaměstnavatelů navštěvovalo 14 dovedností na pracovišti a kariéry.

Jako student Westminsteru budete mít přístup k našim službám po celou dobu studia a poté, co budete absolvovat.

Můžeme ti pomoct:

 • najít pracovní umístění související s vaším kurzem,
 • najít práci na částečný úvazek / dovolenou, umístění a postgraduální studium, včetně dobrovolných zkušeností,
 • najít mezinárodní příležitosti pro zvýšení zaměstnatelnosti,
 • účinně uvádět na trh zaměstnavatele, \ t
 • psát lepší životopisy a přihlášky,
 • rozvíjet svůj rozhovor a podnikové dovednosti,
 • naplánovat si kariéru u našich kariérních poradců,
 • Setkejte se se zaměstnavateli a prozkoumejte své kariérní možnosti na našich veletrzích zaměstnavatelů, kariérních prezentacích a akcích po celý rok.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 40 více kurzů z University of Westminster »

Poslední aktualizace Červenec 17, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
3 - 4 let
Denní studium
Price
13,400 GBP
mezinárodní - UK / EU: 9 250 liber (poplatky za akademický rok)
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date