BEng v leteckém inženýrství

Swansea University

Popis programu

Read the Official Description

BEng v leteckém inženýrství

Swansea University

Studium leteckého inženýrství uděluje odborné školení v oblasti teorie a provozu leteckých vozidel, od tryskových pohonů a letounů poháněných letadel až po vrtulníky.

Dozvíte se o úplné strojírenské cestě, od koncepce na zemi, která se bude vyvíjet na obloze. Ať už se jedná o váš hlavní zájem o návrh, analýzu, testování nebo let, na Swansea to máme.

Tento multidisciplinární kurz poskytuje skutečný pohled na atmosféru naší planety a kosmu za hranicemi, stejně jako technologie potřebné k jejich prozkoumání.

Jak pokročíte, vaše rozvíjející se analytické schopnosti se budou kombinovat s praktickými zkušenostmi s nejmodernějším vybavením a vytvářením dovedností, které jsou nezbytné pro zajištění zaměstnanosti v širším leteckém průmyslu.

Proč Aerospace Engineering v Swansea?

Strojírenství na Swansea University v Swansea University má silnou pověst a přitahuje studenty z celého světa.

Věděl jsi?

Letecké a kosmické inženýrství nedávno získalo 5. místo ve Velké Británii pro své postgraduální vyhlídky časopisem Times University Guide 2019.

Během šesti měsíců od absolvování studia je zaměstnáno 94% absolventů leteckého inženýrství nebo další studium (16/17 absolventů DLHE).

Tento kurz vám nabízí příležitost strávit ROK V PRŮMYSLU (UCAS H402) ve Velké Británii nebo v zahraničí a přináší cenné pracovní zkušenosti i plat, který je v průměru v průměru více než 15 000 liber. Podpora a poradenství jsou poskytovány, aby pomohly zajistit vaše umístění.

Nabízíme vám také možnost strávit ROK ZAHRANIČNÍ (UCAS 401) na partnerské univerzitě, která obohacuje diplom a poskytuje cennou kulturní zkušenost, která může při hledání zaměstnání rozšířit vaše obzory.

Vaše zkušenosti s leteckým inženýrstvím

Ve vašem prvním ročníku můžete absolvovat létající lekci a po celou dobu kurzu budete pracovat se zařízeními, jako je Merlin MPX521 Engineering Flight Simulator, motor JetCat P120 a více větrných tunelů, které vám zajistí, že budete vždy plně v pohybu.

Letecké a kosmické inženýrství

Absolventi kurzu BEng Aerospace Engineering v Swansea jsou zařazeni na kurz pro řadu pracovních příležitostí. Vaše budoucnost může spočívat v některé z následujících rolí:

 • Projektant letadla
 • Raketový vědec
 • Technik obrany
 • Pilot aerolinek
 • Vysokorychlostní železniční inženýr
 • Inženýr v leteckém testu
 • Aerodynamik v oblasti motorsportu a udržitelné energetiky

Vstupní požadavky

Vstupní požadavky pro kurz BEng Aerospace Engineering jsou:

AAB-BBB na úrovni A (včetně matematiky).

 • Mezi další doporučené předměty patří:
 • Fyzika
 • Další matematika
 • Chemie
 • Designová technologie
 • IT / Výpočet
 • Biologie

Variabilní nabídky jsou závislé na studovaných tématech a všechny aplikace jsou zvažovány na individuálním základě, se stupni GCSE, předměty a stupně AS Level, pracovní zkušenosti, reference a osobní vyjádření.

Nebo 32 v IB, včetně 5 na vyšší úrovni nebo 6 na úrovni standardní matematiky a 4 na vyšší úrovni nebo 5 na standardním anglickém jazyce.

Studenti studující pro získání kvalifikace BTEC v příslušných oborech vyžadují D * D * D * - D * D * D, aby zahrnovali B na úrovni matematiky. Pokud nepoužívají matematiku na úrovni A, musí dosáhnout minimálního limitu D v kategorii "Matematika pro technici" a D v modulech dalšího matematika pro techniků BTEC. Studenti musí také mít minimálně dva stupně A v GCSE, aby zahrnoval minimální stupeň B v matematice a dva další vědní předměty.

Jak vás učí

Vysoká škola inženýrství využívá různé metody výuky včetně; učení / přednáška, práce v malých skupinách, laboratorní práce, projekt / přiřazení, využití tabule. Stále více přednášek zkoumá využití přednáškové nahrávky, smíšené učení a ošklivého učení.

Tento kurz nabízí některé moduly vyučované prostřednictvím velštiny nebo bilingválně pro studenty, kteří se považují za plynulé velšské reproduktory.

Školné

Roční poplatek za zápis do akademického roku 2019/20 je následující:


Další výdaje

Při vysokých školách může dojít k dodatečným nákladům, včetně (avšak bez omezení):

 • Parkování a cestování do a z areálu
 • Tisk, kopírování, papírování a náklady na zařízení (např. USB klíčenky)
 • Nákup knih nebo textů
 • Tisk a vazba
 • Šaty pro promoční obřady

Poplatky za studium nezahrnují náklady, které student osobně vynaložil, jako jsou nákup knih nebo papírnictví, náklady na tisk nebo kopírování.

Doporučené učebnice pro tento kurz jsou k dispozici v knihovně. Veškerý software potřebný pro tento kurz je k dispozici v síti Engineering, pro použití v našich PC místnostech na Swansea University .

Bezplatné bezdrátové připojení k internetu je k dispozici po celém univerzitním kampusu a kolejích.

This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace November 3, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Price
Cena
18,500 GBP
- mezinárodní studenti; 9000 GBP - Velká Británie / EU
Information
Deadline
Červenec 31, 2019
Locations
Spojené království - Swansea, Wales
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Červenec 31, 2019
Datum ukončení Červenec 31, 2023
Dates
Sept. 2019
Spojené království - Swansea, Wales
Termín odevzdání přihlášek Červenec 31, 2019
Datum ukončení Červenec 31, 2023