Studium leteckého inženýrství uděluje odborné školení v oblasti teorie a provozu leteckých vozidel, od tryskových pohonů a letounů poháněných letadel až po vrtulníky.

Dozvíte se o úplné strojírenské cestě, od koncepce na zemi, která se bude vyvíjet na obloze. Ať už se jedná o váš hlavní zájem o návrh, analýzu, testování nebo let, na Swansea to máme.

Tento multidisciplinární kurz poskytuje skutečný pohled na atmosféru naší planety a kosmu za hranicemi, stejně jako technologie potřebné k jejich prozkoumání.

Jak pokročíte, vaše rozvíjející se analytické schopnosti se budou kombinovat s praktickými zkušenostmi s nejmodernějším vybavením a vytvářením dovedností, které jsou nezbytné pro zajištění zaměstnanosti v širším leteckém průmyslu.

Proč Aerospace Engineering v Swansea?

Strojírenství na Swansea University v Swansea University má silnou pověst a přitahuje studenty z celého světa.

Věděl jsi?

Letecké a kosmické inženýrství nedávno získalo 5. místo ve Velké Británii pro své postgraduální vyhlídky časopisem Times University Guide 2019.

Během šesti měsíců od absolvování studia je zaměstnáno 94% absolventů leteckého inženýrství nebo další studium (16/17 absolventů DLHE).

Tento kurz vám nabízí příležitost strávit ROK V PRŮMYSLU (UCAS H402) ve Velké Británii nebo v zahraničí a přináší cenné pracovní zkušenosti i plat, který je v průměru v průměru více než 15 000 liber. Podpora a poradenství jsou poskytovány, aby pomohly zajistit vaše umístění.

Nabízíme vám také možnost strávit ROK ZAHRANIČNÍ (UCAS 401) na partnerské univerzitě, která obohacuje diplom a poskytuje cennou kulturní zkušenost, která může při hledání zaměstnání rozšířit vaše obzory.

Vaše zkušenosti s leteckým inženýrstvím

Ve vašem prvním ročníku můžete absolvovat létající lekci a po celou dobu kurzu budete pracovat se zařízeními, jako je Merlin MPX521 Engineering Flight Simulator, motor JetCat P120 a více větrných tunelů, které vám zajistí, že budete vždy plně v pohybu.

Letecké a kosmické inženýrství

Absolventi kurzu BEng Aerospace Engineering v Swansea jsou zařazeni na kurz pro řadu pracovních příležitostí. Vaše budoucnost může spočívat v některé z následujících rolí:

 • Projektant letadla
 • Raketový vědec
 • Technik obrany
 • Pilot aerolinek
 • Vysokorychlostní železniční inženýr
 • Inženýr v leteckém testu
 • Aerodynamik v oblasti motorsportu a udržitelné energetiky

Vstupní požadavky

Vstupní požadavky pro kurz BEng Aerospace Engineering jsou:

AAB-BBB na úrovni A (včetně matematiky).

 • Mezi další doporučené předměty patří:
 • Fyzika
 • Další matematika
 • Chemie
 • Designová technologie
 • IT / Výpočet
 • Biologie

Variabilní nabídky jsou závislé na studovaných tématech a všechny aplikace jsou zvažovány na individuálním základě, se stupni GCSE, předměty a stupně AS Level, pracovní zkušenosti, reference a osobní vyjádření.

Nebo 32 v IB, včetně 5 na vyšší úrovni nebo 6 na úrovni standardní matematiky a 4 na vyšší úrovni nebo 5 na standardním anglickém jazyce.

Studenti studující pro získání kvalifikace BTEC v příslušných oborech vyžadují D * D * D * - D * D * D, aby zahrnovali B na úrovni matematiky. Pokud nepoužívají matematiku na úrovni A, musí dosáhnout minimálního limitu D v kategorii "Matematika pro technici" a D v modulech dalšího matematika pro techniků BTEC. Studenti musí také mít minimálně dva stupně A v GCSE, aby zahrnoval minimální stupeň B v matematice a dva další vědní předměty.

Jak vás učí

Vysoká škola inženýrství využívá různé metody výuky včetně; učení / přednáška, práce v malých skupinách, laboratorní práce, projekt / přiřazení, využití tabule. Stále více přednášek zkoumá využití přednáškové nahrávky, smíšené učení a ošklivého učení.

Tento kurz nabízí některé moduly vyučované prostřednictvím velštiny nebo bilingválně pro studenty, kteří se považují za plynulé velšské reproduktory.

Školné

Roční poplatek za zápis do akademického roku 2019/20 je následující:


Další výdaje

Při vysokých školách může dojít k dodatečným nákladům, včetně (avšak bez omezení):

 • Parkování a cestování do a z areálu
 • Tisk, kopírování, papírování a náklady na zařízení (např. USB klíčenky)
 • Nákup knih nebo textů
 • Tisk a vazba
 • Šaty pro promoční obřady

Poplatky za studium nezahrnují náklady, které student osobně vynaložil, jako jsou nákup knih nebo papírnictví, náklady na tisk nebo kopírování.

Doporučené učebnice pro tento kurz jsou k dispozici v knihovně. Veškerý software potřebný pro tento kurz je k dispozici v síti Engineering, pro použití v našich PC místnostech na Swansea University .

Bezplatné bezdrátové připojení k internetu je k dispozici po celém univerzitním kampusu a kolejích.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Swansea University »

Poslední aktualizace November 3, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
18,500 GBP
- mezinárodní studenti; 9000 GBP - Velká Británie / EU
Deadline
Červenec 31, 2019
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Červenec 31, 2023
Termín odevzdání přihlášek
Červenec 31, 2019

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Červenec 31, 2019
End Date
Červenec 31, 2023